Widok

dr Katarzyna Ciach koszt wizyty?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam,
dziewczyny, może któraś chodzi prywatnie do dr Ciach? Ja byłam kilka razy w ciąży i wtedy płaciłam 200 zł, a tak powiedzmy gdy się idzie "zdrowotnie" to ile pani dr kasuje? I czy dalej przyjmuje na Morenie w budynku swismedu?
Z góry dziękuję za odp.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może jednak ktoś coś wie...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ponawiam pytanie?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nie możesz zadzwonić do rejestracji i zapytać po prostu?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rok temu 150 zł, plus koszt wymazu, który musiałam sama zawieźć do laboratorium 50 zł. Ja zmieniłam lekarza akurat.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję Daria za konkretną odpowiedź. Ja chyba też będe musiała poszukać inną ginekolog, na tą mimo, że jest bardzo dobra mnie po prostu nie stać, no i te płatne badania też musiałam latać po Gdańsku z wymazem :/
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdyby była rejestracja to bym dzwoniła od razu...ale nie ma. Dzwoni się bezpośrednio do lekarza i głupio mi zapytać wprost - "ile pani bierze, a , 200, nie to dziekuję". Szkoda, że dobrzy lekarze są aż tak bardzo na kasę nastawieni...
image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uważam, że jest droga, natomiast trudno mi ocenić fachowość bo krótko byłam jej pacjentką. Uważam też, że powinna po prostu zlecić badanie na druku a pacjentka pójdzie je wykonać w odpowiednim terminie i tam gdzie jej pasuje - nie wiedziałam, że trzeba od razu po mieście latać z fiolką. Generalnie trudno znaleźć kogoś dobrego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz rację, szczególnie, że dr Ciach przyjmuje popoludniami, gdzie większość laboratoriów jest już zamkniętych. Mi w ciąży b. pomogła no i pracuje w szpitalu co jest ogromnym + zwłaszcza gdy ma się "obciążony wywiad położniczy". A mogę zapytać do kogo teraz chodzisz?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
hej a dr.Ciach czasem w studenckim na książeczke nie przyjmuje ?tak mi sie wydaje..na 80%
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Leczę się poza Trójmiastem, odwiedziłam wielu naszych lekarzy i nikt mi nie mógł pomóc, brak sprzętu, wiedzy a przede wszystkim chyba chęci też. Na miejscu nie mogę polecić bo nie mam pojęcia kogo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, Kasia. Sprawdziłam, rzeczywiście tam pracuje na nfz. Ciekaw jak z umówienie na wizytę, zadzwonie i spróbuje.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dorotka86n ja tam chodzę do dr .Adamskiego jakby co,tez godny polecenia lekarz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Czy ktoś zna aktualny koszt wizyty prywatnej u dr Katarzyny Ciach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam na wizycie w lipcu 2016 i zapłaciłam 250 (wizyta na której potwierdziła mi ciąże), pytałam o koszt dalszych wizyt to uzyskałam odpowiedz od pani położnej, że zwykłe wizyty w czasie ciąży 250 zł, a z usg (prenatalnym, połówkowym itp) 350 zł.
A wizyty "nieciążowe" ;-) usg,cytologia- też zapłaciłam 250 zł.
Dla mnie niestety za drogo i zrezygnowałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
250 zł za 15 minut wizyty nieciazowej??? Pani doktor przesadziła. U profesora płacę 200 zł (a wizyta trwa i 30 minut)!

Chodziłam do niej, ale w tej sytuacji nie pójdę więcej.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
o matko 250 zł + usg+ badania...czy trzeba być milionerem żeby mieć normalną opiekę w ciąży... To mnie załamałyście dziewczyny
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanie o badania w ciąży - czy Pani dr wystawia skierowanie na badania też prywatnie (muszę płacić za badania w laboratorium) czy jest to skierowanie na NFZ?

Obawiam się kosztów - z tego co Panie napisały wizyta 250 / 350 zł. Czy mam doliczyć koszt badań w laboratorium? o losie to ile to wyjdzie.....

Pozdrawiam serdecznie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koszt wizyty w ciąży 300 zl, usg genetyczne 400. Skierowania i recepty 100% płatne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Gdyby nie dr ciach to moje dziecko by nie przezylo... Najlepsza lekarka do prowadzenia ciazy raz sie zdarzylo ze zadzwoniłam do dr po północy powiedziala co mam zrobic doradzila itd jest dostepna o kazdej godzinie. Kobiety jezeli chcecie miec 100% pewnosc ze dzidzia jest zdrowa to tylko dr ciach.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9
nie wątpię w umiejętności Pani dr Ciach.
Koszt jest jednak bardzo wysoki :(

dziękuję za informację
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koszty sa bardzo wysokie jedna pani ktora chodzila rowno ze mna w ciazy na wizyty to miala porwane buty ale na wizyte zawsze bylo ja stac wiadomo kazda przyszla matka sie martwi o swoje przyszle dziecko... Autorko moze pojdz na jedna wizyte i potem zadecydujesz sama co dalej
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Możesz chodzić na wizyty do dr.Ciach i na NFZ do lekarza żeby mieć skierowanie na badania i chociaż za badania nie płacić. Wiele dziewczyn tak robi. Ja chodziłam do lux medu ale to jakaś pomyłka i chodzę na NFZ teraz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ode mnie dr zażądała abym się zdecydowała na jednego lekarza a też chciałam trochę kasy zaoszczędzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja płaciłam
Zawsze 250 zł, recepty refundowane :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
> wizyta 250 / 350 zł. Czy mam doliczyć koszt badań w laboratorium? o losie to ile to wyjdzie...

Poniżej stówy za miesiąc.
Jak nie jesteś blondyną, to skumasz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

Te koszty są zdecydowanie za wysokie. Powiedziałabym, że wręcz nieprzyzwoite i mnie röwnież odstarszyły. Żeby była jasność, wiem dobrze, że za jakość się płaci i nie ma tanich mercedesów ale to już jest przesada. Nawet jeśli to jest wybitny specjalista to w końcu tylko człowiek, które dobrze wykonuje swoje obowiązki a nie cudotwórca... a chyba tego bym się spodziewała po wizycie za taką cenę ;)
Sama płacę za opiekę trochę więcej bo jestem pod opieką dwóch prywatnych lekarzy. Postanowiłam zapłacić za ten komfort, ponieważ zależało mi na opiece konkretnego lekarza a ten nie ma w gabinecie USG więc muszę dodatkowo te badania opłacać. A to dowodzi tego, że jestem za tym by zapewnić sobie jak najlepszą opiekę, nawet na wyższą kwotę ale płacąc aż taką kasę czułabym się zwyczajnie wykorzystana.

Z tego co wiem takie stawki to ma jeśli się nie mylę, słynny prof Preis ale on chyba nie prowadzi standardowych ciąż tylko zajmuje się przypadkami specjalnej troski a to już trochę inaczej.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak można chodzić do specjalisty położnika i prowadzić ciąże , który nie ma usg ? Dobry żart :-)))
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Normalnie :) Podczas prawidłowej ciąży wystarczy zrobić USG trzy lub cztery razy a wizyt lekarskich jest o wiele więcej. Naprawdę nie trzeba robić USG co miesiàc ale rozumiem, że teraz obowiązują takie zasady. Poza tym ma to też dobre strony. Jestem pod opieką dwóch lekarzy. Jeden robi USG i je opisuje a drugi sprawdza je jeszcze raz, dzięki temu mam większą pewność, że wszystko jes ok. Mniejsze prawdopodobieństwo, że dwóch lekarzy się pomyli. Tak jak pisałam powyżej dla mnie najważniejsze była opieka konkretnego lekarza, LEKARZA a nie przedsiębiorcy więc ta "niedogodność" nie jest dla mnie problemem :) Tak prowadziłam swoją pierwszą ciąże i teraz drugą :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Idealnie w punkt :):):):):):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy drogo czy nie ale warto
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
A czy przy tak wysokich cenach dr Ciach jest przynajmniej pod telefonem w razie naglych sytuacji?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zawsze. Jeśli nie może odebrać, to oddzwania. Odpowiedziała mi na każdy sms, a było ich niemało.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny a czy dzieki temu, ze dr Ciach byla Waszym lekarzem prowadzacym latwiej bylo Wam dostac sie na porod na Klinicznej czy mimo to zostalyscie np.odeslane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie ma nic do rzeczy jak sa 4 miejsca rodzące i wszystkie zajęte to sory nikt ich nie wywali ( taki mi tlumaczyla dr ciach) ale mialam szczescie i mialam miejsce tam na porod. Dr przyszła do mnie jak napisałam jej esa ze urodziłam pogadala ze mną jak stara znajoma.... Naprawde uwazam ze jest ona super
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Zdrowie

Błąd lekarza okulisty - źle wypisana recepta na szkła korekcyjne, a zwrot poniesionych kosztów (15 odpowiedzi)

Może ktoś z Was miał podobny problem? Mąż kilka tygodni temu był u okulisty, lekarz wypisał...

Najtańsza Apteka (71 odpowiedzi)

Dziewczyny podobno na Żabiance jest najtańsza Apteka, czy wiecie może o którą chodzi?

Ceragem - wasze opinie, rady i spostrzeżenia (130 odpowiedzi)

będąc nba konferencji we Wrocławiu postanowiłam poświęcić chwilkę i spróbować masażu leczniczego...

do góry