Widok

dr MICHALSKI

Może i dobry specjalista ale do tego gbur
notorycznie mówi że "robię wielka uprzejmość ze Pana przyjąłem"
- wychodzi w trakcie prowadzenia rozmowy mówiąc że on już skończył,
- nie informuje że np szwy ściąga student, przez co po ściągnięciu szwów po 12 godzinach miałem dziurę w brzuchu średnicy 1,5 cm bo student źle ocenił jakość szwów i rany,
- każe przynosić jakieś dodatkowe skierowania od lekarzy mimo że miałem prawidłowe skierowanie na zabieg od dermatologa,
w normalnym kraju jest to nie do pomyślenia w/w sytuacje
PREZES dr. Barbara Rolbiecka – Tkaczyk – NZOZ MORENA rozkłada ręce i mówi że to dobry specjalista więc nie będzie interweniowała,
Prezeska woli wysłuchiwać skarg niż zrobić porządek, zupełnie nie nadaje się na menadżera firmy, ze swoją dziecięcą bezradnością,
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: 3
 
czas oczekiwania: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Absolutnie zgadzam się z opinią. Dr Michalski to zarozumialec i myśli , że jest cudotwórcą, a tak naprawdę pod płaszczykiem luzu, nonszalancji i głupawych dowcipów lekceważy pacjenta, nie przykłada się do pracy, brak porozumienia na płaszczyźnie pacjent-lekarz. W głowie mu się poprzewracało, niech wraca do Elbląga i tam zadziera nosa.
Jest wielu doskonałych lekarzy na poziomie , a nie głupawych ignorantów. Schorowany pacjent musi czuć, że zajmuje się nim lekarz z powołania a nie pajac.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry