Widok

dr Wojciech Radys

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam,
czy macie jakieś opinie o gastroeenterologu - dr Wojciechu RADYS. Pracuje na Polankach, przyjmuje w Swissmedzie.
Z góry wielkie dzięki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Swietny lekarz , ma cudowne podejscie do dzieci , pracuje tez w szpitalu Wojewodzkim .Byl lekarzem prowadzacym mojego dziecka i naprawde polecam .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ma jakąś praktykę prywatną w swismedzie są straszne kolejki i przyjmuje tylko 1 h na tydzień, jak ktoś ma namiary tel to bedę zobowiązany na forum lub na maila zengo@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
odradzam, odradzam , odradzam! kompletna ignoracja problemu , duzo gada nic nie robi , polecono mi natomiast dr Cheustowska
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
Co za brednie az glowa boli ..
CUDOWNY LEKARZ , SUPER PODEJSCIE DO DZIECI ...POLECAM Z CALEGO SERCA TEGO LEKARZA .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie znam tego Pana więc nie mam zdania ale polecam dr Brodzickiego super lekarz pracuje prywatnie w clinica vitae na kochanowskiego i oczywiście w szpitalu kolejowych polecam wspaniały lekarz i człowiek my pierw poszliśmy prywatnie a ze trzeba było i tak doszpitala to teraz chodzimy do poradni przyszpitalnej niema dużych kolejek max 2 -3 tyg,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
brednie ????? zbagatelizowal calkowicie powazny problem u dziecka, powiedzial ze mozemy przyjsc sobie jezszce podyskutowac a swoja opinie moge wyrazic i wyrazam - NEGATYWNA!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
A ja wyrazam swoja opinie ....PISZESZ SAME BREDNIE .....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co za glupoty , glupoty , glupoty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,To jest mój lekarz prowadzący moją chorobę od Lipca tego roku,z całego serca mogę polecić p.Wojciecha Radysa oraz P.Jacka Brodzickiego są to lekarze pomocni z całego serca do dzieci,mogę polecić gdyż 2 tygodnie leżałam u p.Brodzickiego w wojewodzkim na gastroenterologi i wszystko było najszybciej robione !!

Polecam,Angelika Małmygo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Angeliko. Ma pani numer tel do Radysa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fatalny, bez wyczucia i ze złym podejściem do dzidziusia, nieskuteczny, dużo gada, ale nic nie robi, natomiast poleca wizyty w Swissmedzie za 120 zł...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Cudowny lekarz polecam kazdemu ,
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeździliśmy do niego z Elbląga.
Lekarz podchodzi do problemu profesjonalnie. Bada , kieruje na badania.
Mojej córce pomógł.
Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nam natomiast nie pomogl. Calkowicie zbagatelizowal problem.Wizyta odbyla sie bardzo szybko. Nie uzyskalam odpowiedzi na zadne z zadanych pytan.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziś mialam przyjemność z synem poznac tegi nie jakiego dokotora, podejscie skadaliczne, za cytuję choroba mojego syna dla pana dokotora nie jest choroba, odradzam niejakiego lekarza,
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Za co?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przykro to pisać, ale wizyta z moim 10cio miesięcznym dzieckiem i żoną u tego Pana to był dramat. Moje wrażenie to w skrócie "jestem tutaj za karę i za chwilę mogę stąd sobie pójść" + cytuję "a jak się placówce nie podoba to następny specjalista jest w Bydgoszczy lub w Szczecinie" - byliśmy w Luxmed. Do tego hit, cytat "W Oświęcimiu jedli obierki i pili wodę z kałuży jak trzeba było..". Nie poradził sobie z wystawieniem recepty i załatwialiśmy to po wizycie na recepcji, czyli kolejne stanie w kolejce i starta czasu. Dużo gadania i narzekania na świat zamiast porady .. nie polecam, szkoda czasu..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Zdrowie

Łóżkowe problemy u młodego mężczyzny (10 odpowiedzi)

Mam 19 lat, od jakiegoś czasu mam wraz z partnerką łóżkowe problemy. Mamy za sobą seks oralny...

Ortopeda luxmed gdańsk (10 odpowiedzi)

Witam! Ma ktoś doświadczenie z którymś z ortopedów w luxmedzie najlepiej w Gdańsku? Z tego co...

Czy rozmiar członka ma znaczenie (16 odpowiedzi)

czy to jaką wielkość ma penis jest istotne ? czy byście zakończyły związek tylko dlatego, że...

do góry