Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krzysztof - ocena nowy temat Krótka wizyta ale rzeczową. Wyjaśnił na czym polega moje cierpienie i co...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 24 marca 2024

Anna P - opinia Podziękowania dla Profesora Wojciecha Kloc jest wybitnym specjalistą w...
~Anna P
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 grudnia 2022

Roman Puckowski - opinia wątek zamknięty Profesor Kloc po przeprowadzonej operacji mojego kręgosłupa, przywrócił mi...
~Roman Puckowski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 lutego 2021

Polecam Pana Doktora Kloc uratował mi żone wątek zamknięty Pan Doktor i jego ekipa uratowali moją Żonę po wylewie lat 40 mocny wylew w...
~Krystian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 sierpnia 2019

Polecam wątek zamknięty Wizyta krótka i konkretna. Noga mi dretwiala tak mocno że chodzić już nie...
~Anna S
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 maja 2019

Przestrzegam przed wizytą u dr. Kloca wątek zamknięty Wizyta to kompletna tragedia. Zaczął od wypytywania gdzie pracuję, na kogo...
~Iwa
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 maja 2016

kręgosłup wątek zamknięty Pozbawił mni wielkiego cierpienia nie mogłam siedzieć ani leżeć mogłam tylko...
~domańska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 września 2017

Zawsze będę polecać wątek zamknięty Nie ukrywam, że wizyta u Profesorów zawsze budzi respekt, gdyż nie wiadomo...
~Paweł
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 stycznia 2015

mimo wszystko wdzięczna wątek zamknięty Byłam z mężem cierpiącym na wizycie prywatnej u Pana Dr , zapytał męża gdzie...
~żona pacjenta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 stycznia 2015

W oczach ma "no już, idż sobie" wątek zamknięty Przyszłam na Kowalską. 150 zarekwirowali. Wizyta mogła trwać z 2 minuty. Ja...
~Macoha
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 stycznia 2013

Znachor wątek zamknięty TRAGEDIA!!!Byliśmy u Pana doktora dwukrotnie, Tata z miesiąca na miesiąc...
~syn
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lutego 2011

Świetny lekarz wątek zamknięty Mąż trafił do niego prywatnie EviMed w Gdyni. Koszt wizyty 150 zł, czas w...
~pati
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 lipca 2011

bardzo dobry lekarz wątek zamknięty Pan Profesor jest bardzo dobrym cenionym specjalistą. W Polsce jest w...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 lipca 2011

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty ZŁOTY CZŁOWIEK!
~pacjentka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 marca 2010

bardzo dobry specjalista wątek zamknięty bardzo dobry specjalista w dziedzinie neurochirurgii
~ksiezycdd
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 lutego 2009

SUPER SPECJALISTA wątek zamknięty Do prof. Kloca trafiłem prywatnie przez EviMed w Gdyni. Koszt wizyty 150 zł....
~Kris
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 grudnia 2010

RUTYNA wątek zamknięty Niestety i ja musze sie zgodzić z przedmówcami :( Liczyłem na dużo wiecej...
~bolesny
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2009

Wypadniety dysk wątek zamknięty Pojechalam do prof. Kloca z wszystkimi wynikami jakie były możliwe po rocznym...
~Kit
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 września 2010

DOZGONNIE WDZIĘCZNI!!!! wątek zamknięty CHCEMY PANU BARDZO PODZIĘKOWAĆ ZA OKAZANE SERCE, I ZROZUMIENIE NASZEJ, JAKO...
~RODZINA IGORKA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 września 2010

dla mnie super wątek zamknięty krotko i na temat bez zbednego tracenia czasu i mojego i jego. mam tylko...
~zgc
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 maja 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
49

postów

31

wątków

do góry