Widok

dużo gazów u miesięcznego dziecka??

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
moje maleństwo ma 5 tyg i straszne gazy, tzn część z nich z niego "wychodzi" i to nawet bardzo dużo i często, ale jednak część zalega mu w brzuszku... i strasznie się męczy.
karmię go mlekiem modyfikowanym.

pomóżcie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kladz dziecko duzo na brzuszku,ewentualnia jakis espumisan lub cos innego na kolki i powinno byc ok,no i masaz brzuszka mozesz robic :)
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
I kładzenie ciepłej pieluszki powinno pomóc :)
albo wkładanie do ciepłej wody,mojemu maluchowi pomagało
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kładź na brzuszku, nie podawaj herbaty koperkowej, moze trzeba zmienić mm?

możesz jeszcze kłaść maluszka np. na przewijaku, łapać nóżki delikatnie i robić nimi "rowerek" :)


super pomagają rurki do odgazowywania - gumowe wielorazowe lub Windi (u nas sprawdziły się przy kolkach, w szpitalu na Polankch pielęgniarki tak odgazowywały dzieci)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Windi super się sprawdza.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
popieram, kup kateter windi. mieliśmy ten sam problem z dzieckiem, najgorzej było w nocy i nad ranem.
nie pomagały leki ani ziółka, trzeba było poczekać aż układ pokarmowy dojrzał, ale doraźnie właśnie kateter pomagał ulżyć dziecku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez mialam ten sam problem, ale okazało sie ze Bianka nie tolerowała mm jakie jej podawalismy wiec zmienili nam na bebilon peptit a do tego debridat i jest ok, czasem jeszcze cos ją męczy ale nie ma juz tragedii
image
image
Bianka & Vincent ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Co w pracy po urlopie macierzyńskim? (17 odpowiedzi)

Witam, może któraś z Was mi powie co wg przepisów może pracodawca. 2 lipca kończy mi się urlop...

Jak wyprawiacie urodziny dla dzieci? (26 odpowiedzi)

Witajcie! Jak bardzo hucznie obchodzicie urodziny dzieci? Głownie chodzi mi o to czy urządzacie...

Jaki fotelik samochodowy polecacie? (93 odpowiedzi)

Witam. Chodzi mi o taki fotelik dla rocznego dziecka. Chcialabym aby posluzyl nam jak najdlużej....

do góry