Widok

dyskryminacja rodziców i dzieci o słabszym statusie

Przedszkole Publiczne powinno być dostępne dla wszystkich dzieci na takich samych prawach bez względu na status finansowy ich rodziców. Tymczasem już podczas rekrutacji w KIDSLAB zasadniczym kryterium przyjęcia dziecka jest to w ilu dodatkowych zajęciach płatnych dziecko chce uczestniczyć. Dzieci rodziców którzy nie zdeklarują uczestnictwa w płatnych zajęciach dodatkowych maja drzwi zamknięte. Dodam że zajęcia dodatkowe sa bardzo drogie,posiłki w przedszkolu KIDSLAB o 60% droższe niż w innych przedszkolach publicznych. To powoduje że teoretycznie darmowe przedszkole publiczne opłacone już z podatków rodziców jest w cenie przedszkola prywatnego i staje się źródłem dochodów prywatnej spółki i prywatnych osób które je obsługują. Jest to dyskryminacja rodziców i dzieci o słabszym statusie oraz robienie businessu w edukacji publicznej na dzieciach .Po godzinie 12.00 trzeba już płacić dodatkowa złotówkę za każda godzinę kiedy w innych gdańskich przedszkolach po 13.00. Jest to bardzo bolesne ze młodzi rodzice potrzebujący wsparcia są dojeni przez cwaniaków businessowych. Taka jest moja osobista opinia.
Moja ocena
KidsLab kategoria: Przedszkola
opieka: 5
 
zajęcia dodatkowe: 5
 
wyposażenie: 6
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
3.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 7
Alex nie wiem w jakiej grupie masz dziecko, ale ja jestem zadowolony z poziomu zajęć dodatkowych i całokształtu. Jak chcesz oferować swojemu dziecku tylko przysłowiowy chłeb, wodę i posłanie to sorry ale jest to twoja osobista sprawa. Ja wybrałem to przedszkole z ofert wielu innych, bo oferta jest super za śmieszne pieniądze. Zainwestuj kilka złotych w swoje dziecko, Moim osobistym zdaniem twój wybór, zabierz się do roboty i zarób co ci brakuje lub nie hejtuj ciekawej inwestycji i poszukaj ewentualnie innego przedszkola z programem dla Ciebie. Ja jestem zadowolony, poziom bardzo wysoki za małe pieniądze, Jak coś napisz na priva to pogadamy. W której grupie masz dziecko?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11
Marek,
nie zrozumiałeś treści wpisu! Tu nie chodzi o Twoje dziecko czy o moje bądź o Twój czy mój status finansowy. Edukacja publiczna ma być dostępna na równych prawach dla Ciebie i dla kogoś kto pracuje w Leroy za grosze. To przedszkole jest już opłacone z podatków obywateli i z budżetu. Dlatego dyskryminowanie biedniejszych rodziców przez narzucanie z góry drogich zajęć dodatkowych aby prywatna spółka mogla dodatkowo wyciągać kasę jest nie moralne. Ciebie na to stać, mnie tym bardziej ale są rodzice którzy nie mogą dziecka posłać do przedszkola państwowego na karczemkach bo nie zdeklarowali chęci uczestnictwa w płatnych zajęciach dodatkowych i dlatego nie zostali przyjęci. Pani Oliwia wybrała tych którzy chcą płacić a Mama która zapytała co się będzie działo z jej dzieckiem które nie będzie chciało zajęć dodatkowych odpowiedziała ze ma zabierać dziecko z przedszkola o 12.00.To czy te zajęcia są dobre czy nie, nie jest istota tematu w tej chwili. Proponuje Ci dodatkowo poczytaj na www MEN jakie są rozporządzenia Ministra na temat płatnych zajęć dodatkowych wymuszanych przez przedszkola. To co robi dyrekcja przedszkola jest nie zgodne z rozporządzeniami Ministra, jest dyskryminacja rodziców o słabszej sytuacji finansowej. Robienie businessu na dzieciach w przedszkolu publicznym jest niemoralne. Na takie działania nie ma zgody.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
Alek Dalej nie rozumiesz prostego przekazu. Masz troche inny sposob postrzegania swoich mozliwosci i roli Panstwa. Zmien prace i nie narzekaj, wszystko w twoich rękach. Nie hejtuj kolejny raz tylko zarejestruj swoja firme i zobacz jak jest fajnie i ile panstwo ci pomoze Ja dla dziecka zrobie wszystko prowadze dzialalnosc, pracuje po nocach jak trzebai pisanie o inycjatywach o ktorych nigdy nie miales pojecia nie ma sesu. Jezeli chodzi o ustawy to czytaj ze zrozumieniem, nic takiego w nich nie ma, W prywatnym budynku mozna prowadzic zajecia dodatkowe kto im zabroni Ja jestem bardo zadowolony z poziomu Z tego co wiem to wszyscy zapisali dzieci na dodatkowe zajecia, bo chca aby wyrosly na zaradnych ludzi a nie na marudy co chca dostac zerowy poziom za darmo. Ujawnij sie, a nie wypisuj anonimowo bzdur bez uzasadnienia
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10
Skoro nie rozumiesz merytorycznej treści postów to napisze tak:
Ty twierdzisz że jesteś zadowolony i dobrze. Spytaj Czy zadowoleni są Ci którzy nie mogli skorzystać z przedszkola publicznego/państwowego ponieważ operator spółka Kids lab z darmowej edukacji zagwarantowanej przez konstytucje zrobiła sobie źródło utrzymania.
NON POSSUMUS.
Nie wspomnę już o tym ze nauczycielkę chcąca oddać szpik osobie chorej na białaczkę wyrzuca się z hukiem z przedszkola KidsLab.
Czemu? Ba Pani Oliwia na tym nie zrobi kasy.
Moralność zwierzęca.
Trzymać sie z daleka.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pracujesz po nocach po to ażeby w publicznym darmowym przedszkolu dopłacać lewicowej dyrekcji do wybielania ząbków, nowych sukieneczek i solarium? Współczuje Ci chłopie. Dałeś się nieświadomie wpuścić w lewicowy kanał . Przedszkola państwowe są darmowe. Obudź się i żyj godnie jak ojciec rodziny. Postawa którą prezentujesz jest dodatkowa motywacja dla niemoralnych cwaniaków ażeby doić rodziców.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry