Widok

dziennikarze śledczy ujawniają prawdę w sprawie księdza

http://wpolityce.pl/artykuly/71496-wrobic-ksiedza-w-pedofilie-wstrzasajaca-historia-i-zaskakujace-wyniki-dziennikarskiego-sledztwa-w-najnowszym-numerze-tygodnika-wsieci
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 16
Ksiądz się sam wrobił. I tak miękko wylądował więc niech się cieszy.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 9
Wrobic to sie wrobil Tesmer i do tej pory mieko ladowal ale ale teraz bedzie ladowal na betonie po tej wsypie OLCI.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
widac,ze buzan nie popusci i nie zaluje pieniedzy zeby postawic na swoim
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 8
http://wpolityce.pl/dzienniki/dziennik-marzeny-nykiel/71559-ujawniamy-tasmy-niewinnosci-ksiedza-skazaneg o-za-pedofilie-dlaczego-prokuratura-powierzyla-spr awe-bylemu-esbekowi-kto-zgubil-dowody-i-dlaczego-u morzono-sledztwo
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9
Pewnie, że to Ola!!! Znam ją od zerówki, to jest jej głos, teksty i tak własnie reaguje w sytuacjach trudnych.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 17
niech ta dziewczyna w koncu powie prawdę kto za tym stoi,wiadomo ze to jej glos!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 15
odsłuchałam tych nagrań, jestem w szoku, to Ola, naprawdę, nie da się tak sfingować czy podstawić innej dziewczyny, to ona na 100%
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 11
ludzie,ze wam sie jeszcze chce pisac o tym pedofilu
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4
http://wpolityce.pl/dzienniki/dziennik-marzeny-nykiel/71559-ujawniamy-tasmy-niewinnosci-ksiedza-skazaneg o-za-pedofilie-dlaczego-prokuratura-powierzyla-spr awe-bylemu-esbekowi-kto-zgubil-dowody-i-dlaczego-u morzono-sledztwo

Mieszkam od urodzenia w Bojanie, znam wszystkie strony tej sprawy, o tym do czego doszli dziennikarze "wSieci" wszyscy już dawno wiemy. Jak kto oriętuje się kim jest pan T...ar, to boi się mieszać i w ogóle odzywać, bo on były ORMOwiec jeszcze działa jakby tamte struktury nadal działały i ma znajomości albo sobie je kupi. Boimy się wychylać,aby tak jak u jedej rodziny niesplądrowali nam domu. Ten facet ma kasę i do tego nie ma sumienia, a to wybuchowa
mieszanka. Kupił M...om Synyszyna, pewnie biegłą badającą Olę też albo jakiegoś jej zwierzchnika, potem Dolecki od taśm - wszyscy wydali odpowiednie dla T..ra opinie, aaa jeszcze taśmy same wskoczyły do kosza. Dziwne, że rzadna zamówiona przez prokuraturę ekspertyza nie kładzie nawet cienia wątpliwości, że ksiądz może być niewinny. Dlaczego to nikomu nie daje do myślenia, to aż taki układ zamknięty? Mamy nadzieję, że prawda już bardzo szybko wyjdzie na jaw.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 11
Do IP178.56.198. Zawiodłeś mnie...przecież ci proponowałem byś się podpisał jako "przyjaciółka ze żłobka" a ty swoje - taka ty "mieszkanka Bojana", jak "koleżanka ze szkoły" i równie nieprawdziwe jak "znam ją".
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5
Panie Buzanie,nizej nie mozna sie juz stoczyc.
Zaden inteligetny czlowiek nie bedzie tego czytal.Te wpisy to chyba Pan sam robi,w Bojanie nie ma tak ograniczonych ludzi.Szkoda mi Pana,ale alkochol niszczy mozg.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 9
Gostkowi, co się podpisuje "znam ją" i "koleżanka ze szkoły" a klika z kompa o IP 178.56.196, proponuję, aby przy następnym donosiku podpisał się jako "przyjaciółka ze żłobka".
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 4
LITOŚCI
Ten klecha sam sobie jest winien. Nie tylko tym, że molestował dziecko ale także całym swoim postępowaniem. Traktował Bojano jak swój folwark ale jak widzę niektórym takie traktowanie odpowiada. Nie wyrośli jeszcze z mentalności pańszczyźnianego chłopa.
A doszukiwanie się postkomunistycznego układu w tym zapyziałowie jest doprawdy śmieszne. Zwłaszcza, że już teraz więcej osób jest napływowych niż "stąd".
I żeby wszystko było jasne - jestem mieszkańcem tego zapyziałowa :)
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ten temat jest również chory i wałkowany jak Smoleńsk. Zarówno jedni jak i drudzy podtrzymują umarłego przy życiu. Można śmiało go wałkować na forum ogólnopolskim. Dajcie sobie na spokój z Bużanem mnie on nie obchodzi. Nie wiem czy molestował czy nie ale wiem ze nie dawał dobrego przykładu swoim zachowaniem codziennym i tyle. Dla mnie był zawsze biznesmenem a nie księdzem. po co odgrzewać zimne kotlety.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 5
super daro
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dzisiaj przeczytałam art. "W sieci". Pisze tam wszystko to o czym wiedzieli mieszkańcy Bojana. Jak sie prowadziła Ola, Jaki jest pan T., o tym ze próbował nakłaniać też inną biedną rodzinę i kusić ją szmalem. Z ulgą przyjmuję to że zostało to szczegółowo opisane. Olu! czy twoje sumienie cię nie gryzie? Dobrze ci się żyje z tym ciężarem? Jesteś już pełnoletnia i możesz sama decydować jak żyć. Jeszcze można wszystko naprawić. A , zapomniałam że boisz się pana T.
Pamiętaj, że nie byłaś jedyną dziewczynką mieszkająca w Bojanie, a pedofilia to takie troche zboczenie w stosunku do dzieci, a nie do wybranej jednej ofiary. Zapomniałaś, że ksiądz nigdy wobec zadnej dziewczynki nie okazał chociaż cienia wątpliwości, że ma coś złego na mysli. Wyjeżdżał z nimi do Rzymu, na wycieczki i na kolonie. Czy tylko do ciebie poczuł mięte? Chyba sama widzisz jak to wszystko naiwnie wyszło. Ale juz nie ma odwrotu i mam nadzieję ze ksiadz poradzi sobie w dalszym dochodzeniu do prawdy, a ty odpowiesz jako dorosły człowiek ( oczywiście razem z pozostałymi).
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 17
Nie strasz... nie strasz... a dalej to już sam wiesz!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
jeszcze jedna przyjaciolka buzana,cho cho ten to byl ogier,jak na kleche to niezle
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 5
pewnie znasz to z autopsji,
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
"Zapomniałaś, że ksiądz nigdy wobec zadnej dziewczynki nie okazał chociaż cienia wątpliwości, że ma coś złego na mysli"

AAahehehe!! Dobre ! I jeszcze wypominasz te "niewinne" wyjazdy no chyba na nich nie byłaś, albo już po wieczornej modlitwie spałaś ! A działo się ! Oj Mireczek szalał
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nieeee no wzorowe dziennikarstwo po prostu. "Bojano stalo sie malowniczym zakatkiem dzieli kosciolowi stojacemu na pagorku"

Co za bzdura....po takim wstepie nie ma sie co spodziewac chocby slowa prawdy w "artykuliku" absolwentki KUL......
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 2
KUL - Katolicki Uniwersytet Lubelski - to ujawnia całą stronniczość w tej sprawie
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
Owrzodzony kraj
Polska jest małą d*pą, na której rośnie wrzód większy niż ona sama. Wypełnia ów szankier ropa o medycznej nazwie Kościół katolicki. () Reasumując: polski Kościół, czemuś rzymsko-katolicki, to dowód na trafność ateizmu. Gdyby Bóg istniał, już dawno zmieniłby personel.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 2
zrób sobie kompres z maści ichtiolowej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 13
To bzykanie coś oznacza pomyślał Puchatek. Takie bzyczące bzykanie nie bzyka bez powodu. Jeżeli słyszę bzykanie, to znaczy, że ktoś bzyka, a jedyny powód bzykania, jaki znam, to ten, że się jest arcybiskupem Józefem Wesołowskim.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
Rozumiem, że Husky nie bzyka, jest bardzo porządnym człowiekiem - o wiele bardziej niż ci wredni księża, generalnie nie wierzy w Pana B (ale uparcie z Nim walczy jak każdy "racjonalny ateista"), zagląda na ten wątek tylko po to aby "przypieprzyc" czarnym i ulżyc sobie trochę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15
oni sa naprawde biedni,to dlaczego tylko w ostatnich dwoch latach papiez wydalil okolo 400 niewinnych ksiezy z kosciola. ciekawe
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mylisz się. On ich nie wydalił, on ich tylko"suspendował", tzn. zawiesił na pewien czas /od 2 miesięcy do pół roku/ w odprawianiu mszy i spowiadaniu, po czym ochoczo przywrócił ich do łask.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0
To tak, jak z niesławnej pamięci proboszczem. Odwołany, teraz w ramach suspensy pasie kury, kaczki, gęsi i daniele u swego pana.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2
jak widac jest bardzo wielu ktorzy mysla tak samo jak ja.to nie jest walka z wiara.to walka z organizacja ktora nazywa sie kosciol katolicki.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 4
Kto znał księdza B od lat wie że niego ksiądz jak z mysiej pipki trąbka.Nawet i bez tej afery z Olą wcześniej czy później ktoś by nie wytrzymał i doniósł na gagatka.A teraz ubolewają nad losem biedaka.Śmiać mi sie chce!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 3
Panie Husky czyżby miał Pan, "BATOFOBIĘ"
przecież powszechnie wiadomo że"

"kościół" - z małej litery piszemy gdy dotyczy to budynków,
"Kościół" - gdy chodzi o kościół w znaczeniu ponadpaństwowej organizacji religijnej, pisze się wielką literą, zaś pozostałe człony nazwy - małą literą (np. Kościół katolicki); gdy chodzi o kościół jako organizację kościelną zarejestrowaną w danym kraju, wszystkie człony nazwy pisze się wielkimi literami (np. Kościół Katolicki w Rzeczypospolitej Polskiej)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 13
no i ? z tego co wiem w inernecie nie obowiazuja te zasady,po driugie co o bandytach bede zawsze pisal z malej litery,
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
bzdury "burku" wszędzie obowiązują zasady poprawnej polszczyny

BTW Caranaugh...tak trzymaj! Żadko piszesz ale "z głową".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11
"Żadko"?! I ty piszesz o poprawnej polszczyźnie?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
do kolboranta" dzieki tego nie wiedzialem, ale widze ,ze w bojanie mieszkaja bardzo rozumni ludzie,dlaczego nie kandytujecie na radnego?
z mojej strony macie poparcie,szkoda ,ze tak Żadko piszecie.Ja niestety jak czytam niektore wpisy to robie tylko na Żadko ,ale "z głową"
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
o rzeczywiście powinno być "rzadko"....mój błąd

François de La Rochefoucauld

Popełnić błąd to jeszcze nie tragedia. Tragedią jest upieranie się przy tym błędzie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10
do burka od "kolboranta"

nie śmiałbym "kandytować" na radnego, obawiam się "niektorych", zwłaszcza tych z biegunką :-D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
do kolaboranta-szkoda,na takich jak ty to i z biegunka pujde glosowac,
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
najwidoczniej Panie Husky....jeszcze bardzo mało wiesz!

zasady właściwego pisania jak i zachowania obowiązują powszechnie- znaczy się, wszędzie.

Czy można poprosić o przykłady bandytyzmu Krk ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
mhm...dzięki kolaborancie....aczkolwiek, zastrzeliłeś mnie z tym "bykiem"
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
to nazywa sie inteligencja,ja skonczylem tylko cztery klasy podstawowki,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
do ~Caranaugh bzdury pitolisz,bzdury totalne.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Husky o Polsce dodałabym katolickiej.Doskonałe! Skąd to masz?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
taki jest kosciol

http://www.fakt.pl/wroclaw-ruszyl-proces-ksiedza-oskarzonego-o-pedofilie,artykuly,440166,1.html
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2
tak dla odwrócenia uwagi od tego " biednego" księdza:)



http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3306194,czy-c****i-beda-scigane-przez-prokurature-kloc-wielka-ksiega-c***k-obraza-uczucia-reliligijne,id,t.html?cookie=1
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
super !!! jak by ta ksiega istniala przed 1000laty to owczesni papieze u niej kazali by sie uczyc a nie z bibli
PiS i kosciol,to jest terazniejsza Polska.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesteś mega de bil
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13
kto ? PiS i kosciol?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jak właściwie jest z tym księdzem, winny czy niewinny, skazany czy dopiero będzie sprawa. Pytam, bo kiedyś krótko mieszkałam w Bojanie i chodziłam na jego msze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak kto uważa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
trzeba znac Buzana zeby to wszystki osadzic, ci co go znaja to wiedza jaka jest odpowiedz na to pytanie.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Husky, nie dawaj głosu, jak masz tak marnie odpowiadać. Pozdrówka hau...hau.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12
Husky ci nie odszczeka, bo go zamkli na Brzozowej w budzie na fest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11
widziales juz husky w budzie? a po drugie buraki wiejskie husky nie szczeka tylko wyje ha ha
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Husky:) Olej buractwo jako pies i niepies.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
karmisz psa burakami, to się nie dziw, że wyje i schował się w budzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10
huski nie wyj, do budy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10
Nie ma w całym Bojanie nikogo, kto mógłby się tym nieszczęsnym husky zaopiekować, nakarmić i wziąć do ciepłego pomieszczenia? Podobno są ludzie, którzy znają adres, to czemu nie powiadomią TOnZ.? Samo pisanie o tym przecież nie wystarczy a husky marznie nad miską buraków!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 13
oj ~łyżew kazdy wiejski kundel ma wieksza inteligencje niz ty, przestan pisac i wstydu oszczec
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Bojano

Przyłączenie Bojana do Gdyni (123 odpowiedzi)

Patrząc na obecny kształt gminy, przynależność Bojana do gminy Szemud wydaje mi się przestarzała....

Petycja o poprawę bezpieczeństwa na hali i placu zabaw w Bojanie (5 odpowiedzi)

Szanowni Rodzice i Opiekunowie, Zwracamy się do Was z gorącą prośbą o zaangażowanie się w sprawę...

Wybory samorządowe 2024 (24 odpowiedzi)

Czy ujawnili się już kandydaci do wyborów samorządowych?

do góry