OSK eL-prawko

Kursy prawa jazdy

Wejherowo, Rybacka 12

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tomasz - ocena Najlepsi w branży!!!
~Tomasz
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 19 stycznia 2024

Hanna - ocena Bardzo polecam szkołę szkołę El-Prawko. Po długich namysłach i opiniach moich...
~Hanna
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 5 listopada 2023

Gracjana - opinia Szczerze polecam szkoła jazdy El-prawko i instruktora P.Piotra B. Cała nauka...
~Gracjana
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 29 sierpnia 2023

Madzia - opinia Dziękuję za naukę, szczególnie Pan Piotr, który nauczył mnie jazdy, dzięki...
~Madzia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 października 2022

Małgorzata G. - opinia Zdecydowanie polecam szkółkę El-prawko. Pan Piotr B. zdecydowanie umilił mi...
~Małgorzata G.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 października 2022

Piotr - opinia Bardzo dziękuję Panu Krzysztofowi Darskiemu za wspaniałą naukę i...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 czerwca 2022

Weronika Treder - opinia Bardzo polecam szkołę oraz instruktora Pana Piotra Brylowskiego, z którym...
~Weronika Treder
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 maja 2022

Monika - opinia wątek zamknięty Najlepszy ośrodek szkoleniowy na Pomorzu Polecam Pana Piotra , egzamin zdany...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 kwietnia 2022

AMW - opinia wątek zamknięty Jesteśmy mega zadowoleni z kursu w el-prawko, świetnie prowadzone wykłady i...
~AMW
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 marca 2022

Mateusz F. - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam eL-prawko. Egzamin zdany :)
~Mateusz F.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 marca 2022

Seweryn Zadurski - opinia wątek zamknięty Dzisiaj za pierwszym podejściem zdałem egzamin praktyczny w el-prawko. Bardzo...
~Seweryn Zadurski
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 lutego 2022

Mati - opinia wątek zamknięty Polecam tą szkołę, instruktorów pana Krzysztofa, Piotra K. oraz Piotra B....
~Mati
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 stycznia 2022

Grzegorz Ł - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkoła jazdy, naprawdę polecam wszystkim, którzy się obawiają...
~Grzegorz Ł
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 grudnia 2021

Maja - opinia wątek zamknięty Trafiłam na najlepszego instruktora, egzamin zdany za pierwszym razem....
~Maja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 grudnia 2021

Nikola - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję p.Krzysztofowi Darskiemu za przygotowanie do egzaminu,...
~Nikola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 października 2021

Kuba - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła, super instruktor p. Krzysztof Darski, znakomicie nauczył...
~Kuba
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 sierpnia 2021

Paulina - opinia wątek zamknięty Polecam ! Polecam ! Polecam ! Zaczynałam ze strachem, nie siedziałam...
~Paulina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 maja 2021

Elwira - opinia wątek zamknięty Witam wszystkich którzy szukają szkoły uwierzcie lepszej nie znajdziecie...
~Elwira
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 maja 2021

Wyszczekana - opinia wątek zamknięty Pan Krzysztof najlepszy instruktor ma anielska cierpliwość. Uczy świetnie...
~Wyszczekana
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 marca 2021

Michał Tarnawski - opinia wątek zamknięty Świetne przygotowanie do egzaminu. Polecam !
~Michał Tarnawski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 marca 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry