Widok

egzamin praktyCzny

Część teoretyczna zdana za drugim razem, kwestia dziś już wiem stresu. Egzamin praktyczny , podejście pierwsze oblane z panią Egzaminator Emilią niestety na łuku potrącenie tyczek. Faktycznie wydawała się być bardzo oficjalna co dalej to niestety nie miałam przyjemności dłużej jej poznać. Na drugi musiałam czekać tydzień było to dla mnie stresem ponieważ w swojej szkółce do kupowałam godziny nauki jazdy , ale z tego co wiem to okres oczekiwania tydzień nie jest aż tak długi. Niestety im tym razem oblany na rękawie przez potrącenie tyczek , ale znowuż pan Egzaminator ( nie pamiętam imienia :) ) bardzo przemiły żartowaliśmy z tego itd. No więc znowu kasa ,a potem ustalenie terminu kolejnego i tam było wtedy lekkie spięcie ponieważ kobieta wymyśliła sobie około 3 tygodni wtedy miał być to 6 października powiedziałam jej że oszalała czy zdaje sobie sprawę ile kosztuje godzina kursu w szkołach jazdy itd itp to nagle znalazł sie termin ,,na wczoraj" :) i znów tylko tydzień czekania . I ten był szczęśliwy z panem Romanem Mańkowskim . :) minusem są godziny egzaminu masz 17.15 a niestety zaczynasz o wiele później. Dodatkowy stres bynajmniej w moim przypadku :)
Moja ocena
obsługa: 4
 
pomoc merytoryczna: 6
 
czas oczekiwania: 4
 
ocena ogólna: 5
 
4.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałem wczoraj egzamin praktyczny z Panią Emilią Augustowską.
Pani naprawdę przemiła,starała się mnie rozluźnić i widziałem że chciała abym zdał egzamin wynikiem pozytywnym.
To był mój najlepszy egzamin ponieważ natrafiłem akurat na Panią Emilię:)
Podczas jazdy karta przebiegu egzaminu była zamknięta aby nie stresować kursanta lecz żeby skupił się na jeździe.
Na początku 2 zadania egzaminacyjne z rękawem oraz wzniesieniem wykonałem bardzo dobrze oczywiście też była to zasługa Podejścia Pani Emilii do mojej osoby.
Gdy wyjechaliśmy na miasto Pani Emilia nie wnosiła niepotrzebnego stresu tylko odwrotnie starała się mnie odstresować.
Pani Emilia jest bardzo dobrą,miłą i kulturalną egzaminatorką.
Bardzo WIELKI POZYTYW NAPRAWDĘ dla Pani Emilii Augustowskiej.
Szkoda że nie można podczas zapisu samemu wybrać sobie egzaminatora z którym chce się mieć przeprowadzony egzamin dlatego wtedy wybrałbym jak najbardziej Panią Emilię Augustowską.
Pozdrawiam serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jazda po rekawie to jedno wielkie oszustwo. Dotarlem do filmu w ktorym egzaminator odradza stosowania wiedzy wpojonej w trakcie nauki. Sugeruje on iz szkoly robia to celowo. Chodzi o takzwana jazde na obrot podczas jazdy tylem. Metoda zawiodla... Wszyscy wiedza ze szkoly celowo zle ucza ale nikt sie tym nie zajmuje. Panstwo nabija kapuche
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wreszcie ktoś zaczyna dostrzegać,

że metoda na małpę, to droga na skróty, która raczej na egzaminie sprawdza się tylko przypadkowo. Jak się uda.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry