Widok

egzaminatorzy

PORD Gdańsk Temat dostępny też na forum:
krzysztof wyrobek-bardzo miły!!!! egzamin oblałam,ale z własnej głupoty.pan bardzo fajny,młody,spokojny.jak traficie na niego to super.pozdrowienia dla tegoż pana
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7
A ja jechałam z P Łukaszem Wyrobek,bardzo miły zdałam u Niego.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
Popieram, Pan Łukasz bardzo miły egzaminator. Dzisiaj u niego zdałam. Oby było więcej takich spokojnych,sympatycznych egzaminatorów!:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
poprawka !łukasz wyrobek.sorkiza pomyłkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak , zgadzam się Pan Łukasz Wyrobek bardzo sympatyczny człowiek ,taki spokojny. I muszę przyznać, że ten Pan Egzaminator naprawdę nadaję się do tej pracy. Też wczoraj oblałam i to na samym początku - rękawie i ewidentnie był to mój błąd. Niestety stres. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Witam zdalam dzisiaj za 8 razem bardzo milo mi to bedzie wspominac zdawalam u pana J.Kossakowskiego po raz trzeci trafilam na tego pana ale jestem bardzo wdzieczna temu panu polecenia wydawane zrozumiale troche smiechu nawet na drodze czego sie nie spodziewalam. Zycze wszystkim zdajacym powodzenia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Potwierdzam, bardzo spokojny i kulturalny człowiek,po prostu "normalny". Nie zdałem z tym panem dwa razy, z własnej winy, kiedy wracaliśmy do PORD-u udzielał dobrych rad i pocieszał :-) Polecam wszystkim, na prawdę fajny egzaminator ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
na moje to pajac
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Grabówek

Muza musi grać. (2295 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

do góry