Widok

endokrynolog Gdynia - Rachoń

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Przejrzałam inne wątki, znalazłam dane do tego lekarza, czy możecie mi napisać ile kosztuje wizyta u tego lekarza? Widzę, że ma same dobre opinie, wynika, że faktycznie jest chyba jednym z najlepszych lekarzy endokrynologii.

Na razie jeżdżę do Sharmy do Gdańska, z którego jestem mega zadowolona, ale przy dwójce maluchów nie będe miała zbytnio czasu pędzić do Gdańska, więc z chęcią przeniosłabym się do lekarza w Gdyni.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też chętnie się dowiem ile kosztuje wizyta i jak z terminami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja się leczę u dr Rachoń już od kilku lat; ostatnio pierwsza wizyta kosztowała 150 zł, a następne 120 zł. Z terminami jest różnie czasem trzeba czekac nawet 3 tygodnie, czasem szyciej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja się zarejestrowałam na 13 lipca, na 14 jestem u swojego dotychczasowego, mam nadzieję, że mnie do siebie przekona na tyle, że przejdę do Rachonia. Wizyta ma mnie kosztowac 120 zł.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest pani dr Rachoń z wieloletnim doświadczeniem i jest młody dr Rachoń z mniejszym doświadczeniem (matka i syn)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie przyjmują w Gdyni?

no ja też chodzę do sharmy i jestem z niego bardzo zadowolona no ale dojazd do gdańska to trochę daleko jak dla mnie i teraz wolałabym znaleźć lekarza bliżej. dzieki za info!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Sea Towers
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pan Domonik Rachoń mimo młodego wieku jest dobrym specjalistą...Pani profesor też jest super i wiem że jeżeli Pan Dominik Rachoń ma jakieś niejasności to konsultuje się z mamą:)))polecam obojga:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja przeszłam do Rachonia i jestem jak na razie bardzo zadowolona. Przy nim oszczędzam swój czas i kasę.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam doktora Rachonia. Świetnie prowadził mnie na początku Choroby Gravse-Basedowa. Potem przeszłam do por. UCK do dr Gnacińskiej. Mogę ją również polecić, bo jest niezwykle wnikliwa, dokładna i cierpliwa. Jestem w 34 tyg.ciąży i przez całą ciąże zero kłopotów z tarczycą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Było ta jakiś cza sto fakt ,ale teraz stałe pacjentki już płacą 150 ,a termin to już nawet dzień ,dwa widac jakość usług spadła ,wizyta trwa pięć minut ,ceny idą w górę to i chętnych brak ,możecie się z neta zarejestrować z takiej specjalnej strony tam są terminy bardoz krótko się czeka.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Rejestrowałam sie do pani dr w polowie lutego, wizyta- polowa kwietnia, to byl najblizszy wolny termin... Moja pierwsza wizyta trwala co najmniej 30 min, przede mna byly osoby, które rowniez mniej wiecej tyle czasu spedzaly w gabinecie. Pani dr jest konkretna, dociekliwa i wzbudza zaufanie.Ja- polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie polecam, ani mamusi ani synusia. no chyba ze do wypisania recepty na euthyrox.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A konkretnie dlaczego?
Ja akurat o dr Krystynie Sucheckiej-Rachoń słyszałam wiele dobrego, polecają ją także inni lekarze, jest bardzo doświadczona i dokładna.
Nieco mniej zachwytów słyszałam na temat doc. Rachonia, który jest bardziej naukowcem niż praktykiem, ale są też o nim i dobre opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Co zrobic gdy maz nie chce sie kochac? (301 odpowiedzi)

Tak jak w tytule. To jest moj-nasz problem. Moj maz w ogole nie potrzebuje seksu..u nas jest on...

Siłownia-Od czego zacząć,jak ćwiczyć żeby schudnąć (36 odpowiedzi)

Zapisałam się na siłownie,mam 5 kg do zżucenia po ciąży,jestem po dwóch porodach,najbardziej...

urlop wychowawczy a zaległy urlop wypoczynkowy :) (14 odpowiedzi)

witam, Mam takie pytanko może już był przerabiany ten temat, Jestem obecnie na urlopie...

do góry