Widok

endokrynolog na nfz

Gdzie sie dostane szybko do endokrynologa na nfz ? Albo jakis prywatny bo potrzebuje skierowanie na wyciecie guza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szybko na NFZ? Nie da rady. Ludzie czekają wiele miesięcy albo nawet powyżej roku.
Ja mogę polecić dr Lizakowską-Kmieć, która przyjmuje w ENDOMEDzie. Możesz też pogrzebać w innych wątkach i poszukać dobrych opinii o innych endokrynologach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak pójdziesz prywatnie to skierowania nie dostaniesz... czeka się na wizytę średnio 3-6 miesięcy. najlepiej znajdź sobie na kolejki.nfz.gov.pl gdzie najkrócej i idź z wynikami badać się zapisać. jak lekarka stwierdzi, że są kiepskie, to wpisze Cię wcześniej gdzieś między pacjentami. ja tak miałam i dostałam się na wizytę po miesiącu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Do endokrynologa to i prywatnie możesz się szybko nie dostać. Brakuje w trójmieście lekarzy tej specjalności.
ALe wycięcie guza to i onkolog i chirurg może zlecić. Szczególnie do chirurga może być szybciej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ok dzieki wam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do polecanej pani dr dostaniesz się dość szybko, zwłaszcza jak powiesz o swojej sytuacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ten ENDOMED to który ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego, co znalazłem w Necie, przyjmuje we wszystkich trzech. W każdym w inny dzień tygodnia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie. I jest możliwość umówienia się przez internet. Spróbuj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

operacja żylaków-gdzie, u kogo, czy pomogła? (137 odpowiedzi)

Mam coraz bardziej widoczne żylaki, zwłaszcza na lewej nodze, zaczynają mi puchnąć nogi, często...

dobry stomatolog - nfz i ceny (16 odpowiedzi)

Witam Czy znacie jakiegoś dobrego stomatologa na nfz? Taki który nie jest tam za kare z ludzkim...

Wysoki cholesterol (3 odpowiedzi)

Witam, Mam wysoki cholesterol (genetyka). Organizm źle toleruje leki z apteki. Co mogę zażywać z...

do góry