Widok

energa oszusci

Przymorze Temat dostępny też na forum:
tez dalam sie nabrac i podpisalam umowe,przychodza mi o wiele wieksze rachunki niz w PGE,nie wiem co robic ;( mamy dwoje dzieci i nie za wesola sytulacje materialna,wiec nie stac nas na zalozenie sprawy sadowej,nie wiem co robic teraz czekam juz 3 miesiac na rachunek i az sie boje pomyslec jakiej kwoty bedzie,prosze jezeli ktos podpisal umowe z tymi oszustami z ENERGA i zbalazl wyjscie z tej sytulacji to prosze o pomoc!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
zglos sie do sadu dostaniesz porade darmowa a nawet adwokata
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szczerze to watpie zebys cos w tym kierunku zrobila.Wiedzialas co podpisujesz ze swiadomoscia wiec pojscie do sadu nic tu raczej nie zmieni.Nie zapominaj ze firma ta tez ma adwokatow i nie jedna taka sprawe zapewne wygrala.Chyba ze w chwili podpisania umowy bylas niepoczytalna,oczywiscie bez obrazy ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podpisując umowę zgodziłaś się na określone warunki, stawkę, taryfę itp. Wszystko zostało wymienione na umowie. Skoro zaakceptowałaś te warunki, dane dotyczące zużycia się zgadzają (stan liczników) to nie możesz mieć pretensji do Energi...

Nazywanie ich oszustami nie jest najlepszym pomysłem, to zwykłe pomawianie firmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (8 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

Częstotliwość lotów samolotow. (8 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

do góry