Widok

fatalnie

Z kobietą zero kontaktu. Kupiłam kupon z grupera i najpierw przez trzy dni Pani, która odbierała tel. mówiła, że teraz nie może rozmawiać. Mam zadzwonić za godzinę. Tel. po godzinie - to samo. A zaznaczam, że nie dzwoniłam wcześnie rano! Po otwarciu salonu, czyli po 11. Kiedy wreszcie trezciego dnia Pani łaskawie zgodziła się porozmawiać, okazało się, że wszystkie dni i godziny aż do końca obowiązywania kupomu ma zajęte. Masakra jakaś. Poszedł mnie umówić mąż. Okazuje się, że dla kientów z chodnika był termin. Poszłam. Na głowie żenada - efektu zero, a stylizacja polega na obcięciu końcówek.
Z całego serca - nie polecam!
Moja ocena
Krystyna kategoria: Fryzjerzy
obsługa: 1
 
jakość usług: 2
 
kreatywność: 3
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jaaaa :( tez kupilamten kupon i nie odbiera :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja oddaje kupon.Ta kobieta to masakra :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Naprawdę oddaj czym prędzej, bo szkoda Twoich włosów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak chce się mieć usługę za pół ceny, trzeba się liczyć z tym, że nie będą jej świadczyć najlepsi - oni mają co robić za większą kasę i nie potrzebują reklamować się.
Ryzyk-fizyk - albo w Gruponie trafi się dobrze albo źle - ryzyko wpisane jest w mniejszą cenę. Uczciwi starają się zrobić porządnie za mniejszą kasę, bo zgodzili się na warunki Grupona, nieuczciwi uważają, że jak kasa mniejsza, to i nie warto się starać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry