Widok

fotograf i kamerzysta - ile płacicie?

Wesele Temat dostępny też na forum:
ile płacicie za kamerzyste i fotografa? tylko tak orientacyjnie pytam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
2200 PLN dwóch fotografów, kamerzysty nie będziemy mieli, nie chcemy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
@Aga, a co to za fotograf?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szczera rada. Jeżeli ważna dla Was jest cena, nie jakość zdjeć i doświadczenie, to bierzcie najtańszego. I tak nie zauważycie różnicy ;)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Marek, oszczędź sobie tego typu uwagi. Najdroższy nie znaczy najlepszy - potrafię dostrzec różnice.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
Skoro nie jest sprecyzowany w zapytaniu nawet zakres zlecenia, tylko ważna jest cena, to śmiem wątpić ;) ps. Najdroższy nie, ale jakość kosztuje. Tak to w życiu bywa..
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
To, że cena w zapytaniu nie jest sprecyzowana, o niczym nie świadczy. Skąd wiesz, że dziewczyna nie planuje ślubu? Może chce poznać orientacyjne ceny, żeby jakoś rozplanować budżet? Ja planując swój ślub nie miałam pojęcia ile to kosztuje. Bo i skąd miałam wiedzieć ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
kolega z pracy ;-) razem z drugim kolegą są fotografami i mają spore wzięcie :-) dla mnie najlepszy !!! Ale nie jestem obiektywna w tym momencie;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli chodzi o kamerzystę, to albo porządnego albo wcale. A niestety ceny za usługi z kilkoma kamerami, dużym zespołem i nowoczesnym wykończeniem są za wysokie.

Piękne zdjęcia wynagrodzą nam brak filmu :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
dziwię się tej nowej modzie - 2 fotografów (po co dwóch) a filmu wogóle. Myślę, że większość tych osób, które teraz nie biorą filmu za 10-20 lat będą żałować ale to już będzie za późno. Jak kogoś z rodziny zabraknie, to film chociaż w jakimś tam stopniu pokazuje jak ten ktoś się zachowywał, jak mówił itd. zdjęcia niestety już nie. I proszę nie mówić, że nie biorę filmu, bo film ogląda się tylko raz. Czasy się zmieniły i filmy też już są inne.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
My za fotografa płacimy 2300zł, natomiast kamerzysty ciągle szukamy...:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja płaciliśmy łącznie 4tys za fotografa i kamerzyste z plenerem, mamy piękne zdjęcia i film również, wszyscy goście zamówili u nich płytki z naszego dnia :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
My 5500zł za fotografa i kamrzyste
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dwóch fotografów nie po to żeby było więcej zdjęć ale żeby były lepsze się bierze.Jedna osoba siłą rzeczy nie zrobi tego co może dwóch:) Kiedyś też myślałam,że po co ale naprawdę warto bo jak się to wszystko razem złoży jest dużo ciekawiej. kamera też jak z więcej niż jednej kamerki się robi jest potem lepiej.

No ale jak ktoś chce żeby jedna osoba i to i to to jakaś porażka i tego nie zrozumiem jak można chcieć mieć tak sknoconą pamiątkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
My również mielismy pakiet foto i film za 4tys. Filmu jeszcze nie mamy, ale foto z wesela i pleneru dla nas bomba! :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my za fotografa i kamerzystę płaciliśmy 4000 zl w tym przejazd autem audi q5

zdjęcia przepiekne!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Podpisuję się pod tym w 100%
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
2300 foto
2400 wideo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja myślę, że ten cały ranking cenowy w niczym nie pomaga. Każda z Was ma inne oczekiwania, a co za tym najczęściej idzie im większe tym częściej napotyka się na sytuację, że fotograf czy kamerzysta bardziej się ceni ( oczywiście nie jest to 100% reguła). W niczym nie pomaga rzucona tutaj informacja o cenie, nie znając poziomu samego materiału jak i pełnej oferty (np. co zawiera). Poza tym nie każdy jest w stanie ocenić (bo najzwyczajniej się nie zna) czy materiał, który otrzymuje od takiego fotografa spełnia wysokie standardy a stwierdzenie, że mu się podoba nastepuje tylko dlatego bo na nich jest, no wiecie takie emocjonalne podejście... Najlepiej szukać samemu tego co nam się podoba i ocenić w jakiej grupie cenowej jest usługodawca, no i niekoniecznie przez forum bo tutaj akurat więcej początkujących się przewija i dużo samoreklamujących często podszywających się pod zadowolonych klientów... Świat nie kończy się na forum, podobnie jak oferta usługodawców, którzy najczęściej go unikają ze względu na raczej niski poziom cen jaki oczekiwany jest przez większość użytkowniczek tego forum
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapłaciliśmy 2000 za foto i 3600 za video.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja natomiast jestem zdania, że warto znać widełki cenowe. Natomiast kwestia czy ktoś się zna oceniając zdjęcia czy też nie, to chyba nie jest istotne. Można się znać a skoro zdjęcia nie trafiają w nasz gust twierdzić, że są złe. Równie dobrze można się nie znać, a zdjęcia mogą się nam podobać. Zresztą o czym tu pisać, znają się czy nie znają, skoro nawet wykładowcy akademiccy z fotografii, mogą mieć bardzo odmienne opinie na temat tego samego zdjęcia. Wg mnie tu właśnie leży sedno, zdjęcia mają się podobać Parze Młodej, bo to ona właśnie wybiera fotografa patrząc na jego zdjęcia oraz jego cennik.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
My z narzeczonym mamy rezerwacje na fotografa na przyszły rok. Cena 2200 zł - wydaje mi się, że to taki standard, mniej nie ma tylko drożej. Dodam, że i tak wydaje mi się , że mamy szczęście, że taka cena a zdjęcia robi piękne fotograf. Wyraźne, żywe kolory - super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kamerzysta 4700.
Fotograf 3100.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja mam plener, w cenie fotobudke, i pełny reportaż do oczepin za 1600 zł.+ fotoksięgę i dostęp dostrony internetowej, dodam, że zdjęcią na www pięknę a dj za 1600.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
tylko 1600 zl??
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możesz podać mi Aniu ich dane, ja szukam i znaleść nie mogę :((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jestem fotografem i niestety w 3city nie ma fotografa któremu zapłaciłabym choćby grosza za takie paskudne zdjęcia bez kompozycji i umiejętności obróbki! ściągamy fotografa z warszawy za 4000 i dokupuję jednorazowe aparaty dla gości :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12
to się Ela nie znasz bo wystarczy trochę poszukać i są w 3city fotografowie na poziomie tych z Warszawy :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
a od kiedy ci z Warszawy są najlepsi, co za bzdura! W całej Polsce można wielu dużo lepszych znaleźć niż w "cudownej" Warszawie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
4000 dajcie spokój, a ile razy w życiu będziecie do tych zdjęć zaglądać? ja za 1600 mam super fotki. wystarczy dobrze poszukać, są ludzie którzy robią kawał dobrej roboty a nie mają miliona reklam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
No właśnie o to chodzi że są tacy ludzie którzy robią zdjęcia które chce się oglądać więcej niż jeden raz po ślubie i oni biorą dużo więcej niż 1600
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Foto ( 2 osoby) 2800, DJ ( 2 osoby) 2300,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

do góry