Widok

fryzjer w Centrum Handlowym Kaszuby w Wejherowie- opinie

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny czy któraś czesała się w Centru Handlowym Kaszuby na swój slub?? Niedawno podsłuchałam że bardzo ładnie tam czeszą, ale wiecie jak to podsłuchane... Jestem ciekawa waszych opinii, bo ja sama nie wiem do jakiego fryzjera się wybrać... Dodam że jestem z Redy i nie chciałabym gdzieś jeździć bardzo daleko :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up może ktoś jednka korzystał?? :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak fryzjer to tylko tam!
Nie czesałam się jeszcze na ślub, bo mam go dopiero za rok, ale jestem stałą klientką tego salonu i nie zamieniłabym go na żaden inny. Potrafią doradzić i zrobią ci "na głowie" co tylko zechcesz. Co prawda jest tam dosyć drogo, ale naprawdę warto. Tydzień temu byłam na weselu mojej kuzynki i czesałam się tam. Naprawdę super.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja byłam w wejherowie w salonie viva bo też dużo osób mi polecało. za pierwszym razem byłam zadowolona bo obcinała mnie szefowa a dzień przed wigilią poszłam tam znów i chciałam aby mi lekko pocieniowały, zabrała się do mnie jakaś uczennica i zrobiła całkiem co innego niż chciałam gdy zwruciłam jej uwagę że prosiłam o coś innego tak mnie obcieła strasznie że po wyjściu normalnie się rozryczałam!!! miałam cudowne długie włosy chciałam kupiłam sexi sukienkę na sylwka a wyglądałam jak straszydło. chciałam doczepić włosy ale szkoda mi było kasy :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja mam poprostu pecha do fryzjerów im więcej płace za usłógi tym większe guwno mi robią na głowie ale nad tym fryzjerem w nanicach się zastanawiałam :) najchętniej to bym poszła gdzieś ale pod warunkiem że jak mi spiepszą to doczepiają mi utracone włosy hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Co prawda nie korzystalam z uslug oferowanych u "Henryka", ale widzialam kilka fryzur stworzonych przez nich i... powiem w ten sposob fryzury jak fryzury, a ceny wygorowane. Z pewnoscia salon ten uchodzi za bardzo dobry, ale na mnie wrazenia nie robia ich efekty koncowe...
No chyba, ze umowisz sie na czesanie do...hmmm...chyba ma na imie Dominika-dziewczyna ta brala udzial w programie dla MTV Polska ("Metamorfozy") i chyba ona ma najwieksze umiejetnosci w "Henryku". Jednak pewna nie jestem, czy nadal tam pracuje.

Co do fryzury slubnej to z pewnoscia moge polecic salon Viva, o ktorym niestety w niezbyt pochlebny sposob wspomniano wyzej. Szefowa ma na prawde talent, do tworzenia dziel na glowie:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie no szefowa owszem ale do uczennic lepiej się nie zbliżać :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
moje klientki często się tam czesały, fajny salonik, maja katalogi z fryzurami slubnymi, ktore robili. mogę polecić :)
FOTOGRAFIA ŚLUBNA
www.aniagrunwald.pl
www.melrose.com.pl
www.ania1410.wordpress.com
ania.melrose@gmail.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wiecie co ten w centrum kaszuby nazywa się "U Hendyka"?? A ten Viva gdzie się znajduje, jestem z Redy ale jakoś Wejherowa zupełnie nie znam, chce się umówić na próbną fryzurkę i zupełnie nie wiem gdzie :(
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Salon w Centrum Kaszuby nazywa sie "Henryk" od imienia wlasciciela:)
Viva z kolei znaduje sie na ulicy Szyprow. Jesli bedziesz jechala autkiem to... proponuje dojechac do pierwszego glownego skrzyzowania w Wejherowie (skrzyzowanie ulicy Gdanskiej z Rybacka-na Rybackiej znajduje sie kosciol), na ktorym jest fotoradar:) i skrecic w prawo wlasnie w Rybacka. Rybacka jedziesz do samego konca, czyli do ronda, na ktorym dajesz w prawo. Ulica Szyprow bedzie 2 ulica po prawej stronie-z reszta na jednym z plotow zobaczysz ich szyld, ktory wskaze ta ulice:)
Mam nadzieje, ze wytlumaczylam w miare logicznie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam Henryka z całego serca. To pierwszy salon, gdzie fryzjerki nie robią fryzur według wypracowanych od lat wzorów (wszystko na jedno kopyto), a zrobią Ci dokładnie to, co będziesz chciała. Co prawda mnie za każdym razem czesała właśnie Dominika- taka brunetka troszkę "przy kości", i to było dawno, nie wiem czy ona nadal tam pracuje. Ja proponuję się umówić na próbne czesanie a zobaczysz, że nie będziesz żałować wydanych pieniędzy :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gosiek ma rację. Myślę, że jest to najlepszy fryzjer w okolicy. Dominika jest już blondynką i ciągle tam pracuje. Polecam też rudą Kasię. Ma bardzo fajne pomysły. Spróbuj, a nie pożałujesz. Ja na początku też się wachałam, ale jak poszłam tam jakieś 2 lata temu, to nie zamieniłabym tego salonu na żaden inny.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki dziewczynki- chyba właśnie się tam umówię na próbną- nie wiecie czasem ile kosztuje?? I czy trzeba zabrać ze sobą już welon i diadem?? Może któraś ma telefon do tej pani Dominiki? Byłabym wdzięczna :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
UP czekam na jakiś kontakt :)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Numer telefonu do "HENRYKA"
0587781894
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
osobiście w henryku nigdy nie byłam, chodzą do niego moje kolezanki i są naprawde zachwycone. przez jakiś czas chodziłam do Neli pink(koło przeejazdu kolejowego w śmiechowie), ale odradzam, bo po wyjściu od fryzjera fryzurka super (mówię o ścięciu włosów) natomiast kolejne dni to każdy włos w inną stronę, wiele sie trzeba napracowac codziennie rano, żeby jakoś ułozyć czuprynę. winą jest chyba technika ścięcia, a nie moje włosy, bo teraz chodzę do salonu Battist, (ale on jest w Lęborku) i naprawde nie mam żadnego problemu z układaniem. pracuje tam dwoch panów: szef (starszy) i Łukasz(młody). ten drugi po prostu rewelacja. na swój ślub też pojade do nich, nie jest to moze najbliżej, ale wiem, że nimi się nie rozczaruję :)
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kiedyś też byłam w Neli Pink, ale bardzo się zawiodłam. Usiadłam na fotel, a PANI fryzjerka była bardziej zajęta rozmową z koleżanką, która przyszła na solarium, niż cięciem moich włosów. Efekt był taki, że za podcięcie zapłaciłam niezłą sumkę, a siedziałam tam ponad godzinę.
No cóż...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moje drogie wczoraj umówiłam się do fryzjera na ul Weteranów4, ponoć to drugi salon taki jak w CHK, ponoć to ten sam właściciel. Był tam może ktoś??
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
podbijam bo jestem ciekawa :)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
właśnie naprzeciwko tego salonu fryzjerskiego na ul. weteranów jest jubiler. podobno robią tam świetne obraczki. :)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadza sie ich drugi salon znajduje sie na Weteranow, jednak nie wiem, czy tam akurat przyjmuje ta Dominika....Hmmm...
I rowniez potwierdzam info o jubilerze, ktory znajduje sie visa vi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam Wszystkich :) Ja osobiście jestem stałą klientką Salonu "HENRYK" w Centrum Kaszuby w Wejherowie, moją fryzjerką jest Wioleta :) zawsze coś zaproponuje, nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się wyjść nie zadowoloną. Terminy owszem dłuuuuuuugie czasem 60 dni :D z kolei do Dominiki się dostać to graniczy z cudem :) i małe sprostowanie Dominika jest blondynką i już nie przy kości :p
Pozdrawiam Ewa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam,
ja bylam stala klientka Henryk'a w CK i to wlasnie Dominiki ale do czasu... Generalnie salon na bardzo wysokim poziomie, zatrudniaja naprawde dobrych fryzjerow ale co za tym idzie ceny tez wyzsze A jezeli chodzi o Dominike to moim zdaniem jest rewelacyjna i jest perfekcjonistka jezeli chodzi o ciecie i koloryzacje! W tym jest jedyna!!!!!!! Ale jezeli chodzi o ukladanie fryzur to niekoniecznie, wlasnie po czesaniu na slub kolezanki zrezygnowalam z jej uslug, bo wygladalam naprawde slabo :/ Ale bylo to rok temu zatem moze juz "doszkolila" sie w tej kwestii I tak pzdr ja cieplo:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzięki dziewczyny za wszelkie opinie, ja ostatecznie zapisałam się do Henryka na ul Weteranów do p.Asi. BYłam na fryzurce próbnej i jestem bardzo zadowolona, fryzura trzymała się trzy dni :) Zapisałam się już na ślubną i jestem pewna że wyjdę zadowolona :) Obsługa bardzo miła, salon przytulny i pyszna kawka z ekspressu :) czego chcieć więcej :)
image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja [poweim że jest cholernie drogo!!! i Ceny nadal rosną za farbę zapłaciłam 160zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super fryzurki na każda okazje inne salony się kryją ;)!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Robia dokładnie i to jest ważne tak tyrzymać dziewczyny milego dnia zyczę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesc agusia 85 czy moglabys mi napisac ile zaplacilas za probna fryzure w tym salonie na weteranow? czy wiesz moze czy pracuje tam jeszcze pani Ela? pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też byłam u Pani Aski na Weteranów bardzo polecam Studio Henryk fryzury robią swietne:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
próbna slubna kosztuje 50zl dziewczyny:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pani Ela jest na macierzynskim ale na zime wraca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy wiesz ile kosztuje doczepienie włosów o ile to robią:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przestrzegam - MAM bardzo geste włosy -były do ramion kilka miesiecy nie ścinałam aby zmienic fryzure , znajoma zadziwiła mnie nowa fryzura własnie z tego salonu -poczekałam i udałam sie do VIVA , miła Pani odebrała tel .i zapytała do kogo chce sie umówić wiec mówie ze pierwszy raz że do dobrej fryzjerki , dobrze wiec do pani x na 14 i juz za godz siedziałam w salonie . Nie interesowało mnie za bardzo wnetrze (jest ładnie i czysto ) tylko umiejetnosci fryzjerskie -do moich włosów nie trzeba ich za wielkich . Więc w salonie 4 PANIE -za bardzo nie wiedziały co robić , w przerwie szeptania sobie ciągle na ucho ganiały schodami szukając sobie zajęcia . w końcu pani x udała zainteresowanie ze mnie słucha ,i zaczeła farbowac i tu nie mogę sie przyczepić kolor ładny doradziła i nawet wyszło. Lecz potem zaczeła scinać , jestem cierpliwa ale ... krotko , krocej i z jednej strony już nie było co zcinać . efekt mam 35 lat pani odmlodziła mnie na 10lat . JESZCZE JEDNO ważne - myśle ze włascicielka to bardzo dobra fryzjerka , podczas wizyty zdążyłam sie zorientowac ze do tak zwanych kasiastych przychodzi szefowa i efekt jest , PANI ''WŁASCICIELKO'' SAMA MAM FIRME , MAM NADZIEJE ZE MOI PRACOWNICY NIE SĄ TAK BEZNADZIEJNI PODCZAS MOJEJ NIEOBECNOSCI jak te mega fryzjerki , przy Pani zachowują sie zupełnie inaczej . prosze zmienic personel . pozdrawiam rozczarowana .
ps dalej jestem na etapie zapuszczania włosów do nowej fryzury .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
A Co myslisz na temat
Natali jestem do niej umowiona pierwszy raz I troche sie boje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
za ortografię, to ja osobiście, ogoliłabym twoją główkę na łyso ... po prostu wstyd ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fryzjerzy są wykwalifikowani i zdobywaja wiele nagród w zakresie fryzjerstwa, na szczeblu wojewódzkim, w całej Polsce a takze Europie. Polecam bardzo studio Henryk ktory znajduje sie przy ulicy weteranow niedaleko Ck pozdrawiam moja Fryzjerke:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A kto Cię zawsze czesze? jak ma na imię ta fryzierka?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a która z dziewczyn jest lepsza jeśli chodzi o fryzury-Dominika,czy Wiola? Przygotowuje się do ślubu i nie wiem co robić.Pomocy ;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a do jakiego fryzjera chodzisz imie???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłam w Stylove włosy obok centrum Kaszuby, fryzura była jedyna w swoim rodzaju, dokładnie to czego oczekiwałam!!! Na poprawiny też się utrzymała. Pani Agnieszka ma fach w rękach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam czesana w Henryku na ślub-wszyscy się zachwycali-fryzura wyglądała naturalnie,a trzymała się cudownie. Dominika jest super jeśli chodzi o sztukę, orginalność, u niej się scinam i farbuję, ale od fryzur najlepsza jest tam wiola.Polecam!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja polecam salon przy Puckiej zaraz za przejazdem kolejowym po prawej stronie.Przyjmuje tam Rohan byłam i jestem bardzo zadowolona,na pewno skorzystam z jego usług jeszcze raz.Co mnie zaskoczyło,ze połączono salon fryzjerski z kosmetycznym i dodatkowo można tam również się ubrać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Orietuje sie ktos ile moze kosztowac ulozenie fryzury slubnej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam Henryka. Byłam tam ostatnio w styczniu 2010. zapłaciłam za farbowanie 200zł, ale niestety wyszedł żółty kolor a do tego żle zrobiła mi odrosty. więcej tam nie pójdę. Fryzjerka która mnie farbowała nie potrafiła nawet doradzić. Prosiłam o włosy blond, ale nie w żóltym odcieniu albo inną jej propozycję, zrobila mi żólte włosy. A jaezeli chodzi o terminy to nie czeka się jak piszą 60 dni, ja zostałam umówona na dwa dni pózniej, i jak tam byłam to oprócz mnie była jeszcze jedna kobietk a tak wszyscy fryzjerzy siedzieli i sie nudzili.
W zeszłym roku byłam na slubie i czesałam się na przeciwko centrum nanice, jest tam jedna fryzjerka która sama doradza ciekawe propozycje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
W centrum kaszuby u ,,henryka" polecam panią Violę ;D Jest świetna w tym co robi, potrafi stworzyć piękne fryzurki ;P Jeżeli chodzi o salon na Weteranów to Najlepsza jest Pani Ela xD ale Asia też jest dobra ;P Byłam tam latem na ścięciu włosów i właśnie Asia mnie ścinała. Nie miałam żadnych problemów z ułożeniem włosów. Ktoś napisał wcześniej że dobra jest Pani Kasia... owszem, z całym przekonaniem polecam te salony.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
wyszedł Ci żółty kolor mówisz ? ;) Posłuchaj to zależy również od pigmentu twojego włosa , wątpię że ktoś zrobił Ci to celowo , lub z braku doświadczenia , a może również przed ściągałaś kolor i liczyłaś że po tym wyjdzie Ci , nie wiadomo jaki blond (a zazwyczaj wychodzi żółtawy) , skoro Ci tam za drogo to po prostu tam nie idź . Każdy wie , jakie ceny panują w "HENRYKU" , jeżeli komuś to nie odpowiada to po prostu tam nie idzie , a nie narzeka na forach internetowych .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
poszłam tam raz i wiecej nie zamierzam. spotkałam sie z brakiem profesjonalizmu i zawiodłam sie na całej linii. osoba, która myłam mi włosy przed cieciem nie wiedziala chyba kompletnie co robi, zachlapala mi calą twarz i tyl bluzki, a przy okazji tyłu mojej głowy wcale dobrze nie umyto..... ponadto osoba, ktora mi ściela wlosy zrobila to w sposob niedoopisania zalosny. moje koncowki były tak nierowne, ze nastepnego dnia musialam isc ponownie do fryzjera, zeby jakos wygladac. poza tym nie ulozyla mi wlosow, byle jak wysuszyla i to bylo niby ulozenie. koszmar!! nie polecam!! przestrzegam!!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo mało prawdopodobne, bo salon godny polecenia, niestety cenyyy wysokie ^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
korzystam z usług p. Dominiki, jeśli chodzi o farbowanie włosów na blond nie znalazłam nikogo tak dobrego jak ona, a przetestowałam wiele salonów. Jeżdżę do wejherowa aż z Gd-Oruni, spory kawałek ale uważam, że warto. Za kolor płacę 150-200 zależy czy całe włosy czy tylko odrosty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jestem klientka tego salonu od kilku lat. osobiscie czesze mnie pani monika. w ciagu trzech godzin z brunetki stałam sie ognistym rudzielcem. fakt ze zabieg ten kosztował mnie trochę ponad 300 zł, ale naprawde było warto. Miałam też wydłużane włosy. zostawiłam wtedy ok 1300 zł,ale nosiłam je ponad pół roku. zawsze z chęcią tam wracam. polecam super masaż głowy i pyszną kawkę z cynamonem. szef jest ok i co najważniejsze szanuje klienta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ja byłam tam pare razyu p. Dominiki. Polecam bo cięcie jest dobre i włosy układająsię jak powinny, ale wiele do życzenia pozostawia mycie włosó. Jest chaotyczne, ubrania pochlapane ...to nie powinno absolutnie mieć miejsca.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
bzdura .....chodzi z blond sianem na głowie......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam nie raz w Henryku i byłam w Vivie . Osobiście bardziej preferuje Vive ,te dziewczyny sa ''cieplejsze'' niz w Henryku,- czuje sie jak by była tak jakaś produkcja drobiu rach ciach ciach . Tam w vivie jest taka jedna dziewczyna nie pamietam imienia szczupła blondynka super masuje (raz zasnełam) , osobiscie zawsze sie strzyge sie u szefowej i nie narzekam w porownaniu do Henryka sa inne ceny tam wynosiło około 300-350 z ampułka ,a w Vvie mieszcze sie w 150 ! wiec wdg mnie Viva choć nie byłam nie zadowolona z Henryka . pozdrowiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kochani, co jest dla Was ważne po wyjściu od fryzjera?
Dla mnie osobiście to, że nie biegnę od razu do łazienki, żeby umyć i uczesać od nowa włosy!!!! Po wizycie u stylistki nawet taka myśl mi nie przeszła przez głowę!!! Nigdy wcześniej nie czułam się ze swoją fryzurą tak dobrze!
Oddałam się w Pani ręce z pełnym zaufaniem, z polecenia mojej dermo kosmetolog Gabinetu Bellezza ( dziękuję Ci aniołku z serca za wszystko ) - która zachwycona jej talentem, pasją i profesjonalizmem zaproponowała współpracę.
Pani Agnieszka - Wspaniały fryzjer- stylista.
Dobrała mi fryzurę do kształtu twarzy i objętości włosów, kolor idealny mimo, że nie byłam przekonana, odżywił mi i rozpromienił oraz odmłodził twarz. Jestem zachwycona profesjonalizmem i podejściem do klientów.
Pogratulować umiejętnośc obu paniom!!!
Nic dodać nic ująć po prostu chce się tam wracać!!
Nie mogę doczekać się stylistki programu Metamorfozy w tv!
Podsumowując polecam gorąco i z pełną odpowiedzialnością!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdzie pracuje ta tak zachwalana p.Agnieszka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
"Stylove włosy" nad LaStradą, koło centrum Kaszuby, tylko tam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nigdy nie udzielam się na forach internetowych i to ze tu teraz jestem i piszę ma jeden powod - chcialabym zeby więcej osob się dowiedzialo o tym co mi sie przytrafilo..jesli chodzi o samą obsługę w salonie Henryk to jest naprawdę bardzo mila tylko jest mały PROBLEM. Nie liczą się ze zdaniem klientów - także wiedz że jak przyjdziesz i wytlumaczysz co chcesz mieć zrobione one i tak zrobią po swojemu !! Mialam platynowy blond i po farbowaniu w domu zostaly fioletowe refleksy.. wiec poszlam do nich po pomoc ale suma sumarum wyszlo TRAGICZNIE, po pierwsze poprosilam o cieply blond..dokladnie pokazalam odcien na jakim mi zalezy i jeszcze zapytalam fryzjerki czy mnie rozumie a ona na to rozumiem czyli taki karmelowy..a ja na to, ze karmelowy to BRĄZ a ja chcę mieć BLOND bo nie pasuje mi inny odcien.. No i wyszlam z salon zostawilam 167 zl za brązowe wlosy z rożowymi refleksami !!!!!MASAKRA!!!!!!Odradzam zdecydowanie !! w salonie jest takie oswietlenie ze nie bylo widac rzeczywistego odcieniu dopiero następnego dnia zorientowalam się co mam na glowie..I to jest ten renomowany salon? z dobrymi opiniami w internecie? JAK NIE BĘDZIECIE SLUCHAC KLIENTOW I ROBIC PO SWOJEMU TO ICH STRACICIE - PROSTE. Dodam ze nast dnia poszlam do innego salonu i tam mila Pani doprowadzila moje wlosy do porządku i była w szoku, od slowa do slowa doszlysmy do tego ze ta Pani kojarzyla fryzjerke z Henryka, ktore kiedys miala też rożowawy odcien blondu - jaki z tego morał? FRYZJERKA Z HENRYKA ZROBILA TO CO JEJ SIE PODOBALO A NIE TO O CO PROSILA.. Przez ta historie musialam wydac 300 zl na fryzjera i nadal nie do konca jestem zadowolona
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tylko i wyłącznie salon "styLOVE włosy" koło centrum kaszuby rewelacja. Fryzura trzymała się 3 dni!!! Wszyscy goście zachwyceni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co ty 3 dni włosów nie myłaś po weselu?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja osobiście jeszcze nie korzystałam, ale bardzo dobre opinie słyszałam na temat salonu La Monique. Moje koleżanki z pracy korzystają tam z zabiegów kosmetycznych, usług fryzjerskich i robią tam sobie też manicure.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wejherowo

Szambo betonowe (11 odpowiedzi)

Witajcie. Gdzie możemy zamówić szambo betonowe 10m3 Jaką firmę polecacie z okolic Szemuda.

Gdzie kupic okna PCV w Wejherowie? (4 odpowiedzi)

Musze wymienic okna mozecie polecic jakas sprawdzona firme.

do góry