Widok

fryzjer we Wrzeszczu

Wesele Moda i uroda Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
kogo polecacie?????
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
może jednak?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja w do Lotni chodzę to już zaspa i tam polecam pania mirelę i panią Dorotkę :)
image

image

image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Polecam salon fryzjerski "Studio" i panią Renatę- fantastycznie farbuje i doradza. Obcinam włosy u Niej od 8 lat. Wrzeszcz ul. Klonowa 1/14 (pierwszy salon od dworca)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
trzeba bedzie sprawdzic ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja polecam studio Bogna, a tam panią Wiesię, Kamila lub Krzysztofa.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9
czy wie ktoś może gdzie pracuje teraz pan Kamil który miał założyc własny salon? uprzednio pracował w salonie bogna we wrzeszczu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
pomyłka... pan Krzysztof a nie Kamil;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
krzysztof ma na startowej koło romantiki Kris -art. przy okazji polecam;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
cięzko znzleść dobrego fryzjera ja chya znalazłam.Byłam dwa razy i jak narazie super!! ale, to super sporo koztuje!!! mimo wszystko warto! salon krisa znajduje się na zaspie na startowej kris art
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
Krzysztof pracuje w salonie Retro Atelier na Wyspiańskiego 20 tel.7327999
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
Wiem Wrzeszcz Slowackiego2A naprrzeciw Galeri Baltyckiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam pania Anete z salonu FryzjerKI przy Dmowskiego ;)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 10
Również polecam salon FRYZJERki we wrzeszczu -pełen profesjonalizm, nigdy nikt mi tak nie zrobil pięknie włosów POLECAM
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8
polecam pana Andrzeja z ul De Gaulle'a, czesał moją córkę. rewelacja
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
A ja polecam salon fryzjerski w Gdynii...Studio Hanny Zyguła. Czesała się tam moja koleżanka na ślub i ja również. Jest tam również wizażystka która zrobiła nam extra makijaż. Mojej koleżance która byłą panna młodą trzymał sie cała noc...normalnie byłyśmy w szoku :) naprawde polecam. To jest chyba ulica Żwirki i Wigury...w Gdynii...rewelacja!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Acha...czesała nas p.Ola :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Bardzo POLECAM Panią Ewę. Ma mały salonik wyglądający jak kiosk z prasą na Suchaninie w Gdańsku ul. Taborowej.
Włosy robi super extra i doradza fryzury )w razie potrzeby)..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Twój osobisty fryzjer domowy - usługi w domu klienta, zainteresowane Panie zapraszam
-- pozdrawiam Monika 601-099-177

(każdą usługę można skomentować na moim portfolio w www.trojmiasto.pl/Osobisty-fryzjer-domowy-o22886.html
zapraszam do zapoznania się z opiniami klientek)
Nie masz czasu. Twoje włosy go potrzebują, dlatego zadzwoń i umów się na wizytę w Twoim domu. Profesjonalna fryzjerka zadba o Twoje dobre samopoczucie i komfort. Monika 601-099-177 www.twojfryzjer.com.pl lub www.trojmiasto.pl/Osobisty-fryzjer-domowy-o2288
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
salon "Paula Roccialli" w Galerii Baltyckiej
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
polecam salon na Wyspiańskiego Retro Atelier. Czesała mnie P.Ola . Robi rewelacyjne plecionki z włosów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
ja byłam, ale tylko raz w studio Mak, ul. Klonowa 1/10 (tzw. rzemieślnik).
U pani Adrianny - chyba właścicielki. Byłam całkiem zadowolona, bo namówiła mnie na odbarwienie włosów, po "czekoladzie" palette. Wyszło bardzo dobrze. Nie było czym się zachwycać, bo przed ślubem, nie chciałam zmieniać fryzury, a tylko wrócić do rudego koloru, więc fryzjerka nie mogła się "popisać".
Moja kumpela była u jej męża, rewelacyjnie ją obciął.
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Witam polecam z pełną odpowiedzialnością Strefe Cięcia w Gdańsku na ul.Igielnickiej4 nr telefonu do salonu 058 792-13-36-13 polecam właścicielkę Karolinę nie łatwo się do niej dostać ale super dziewczyna bardzo kreatywna zawsze ma nowe pomysły pracuje na bardzo dobrych kosmetykach,super strzyże i fajnie czesze!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Polecam Wiesie Horn, wlascicielke salonu Retro Atelier we Wrzeszczu
http://retroatelier.com.pl
Super farbuje, czesze i strzyze... Mozna jej zaufac z kazda rzecza, a nie jak niektore fryzjerki "tego nie robie" , "w tym jest lepsza kolezanka" , "w tym sie nie specjalizuje" ....
Tara Marta urodziła sie 06/09/2010 o godz 10:17 ważąc 3,9 kg i mierząc 53 cm
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
A ja polecam serdecznie Wiolette z salonu NEW LOOK na Jesionowej we Wrzeszczu. Jest najlepsza i chodze do niej juz z 8 lat. pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
a ja polecam Anete z salonu fryzjersko- kosmetycznego we wrzeszczu na ul.chrzanowskiego. super babeczka. doradzi co i jak a jak nie masz pomyslu to ci cos zawsze fajnego wymysli! do slubu tez mnie bedzie czesala :)
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
wizyty domowe.... zapraszam na gg: 10764586 po więcej informacji...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
ja chodzę do alternative i jest ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11
faktycznie Alternative jest super, tylko że są na Przymorzu albo w Gdańsku Głównym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
odradzam ! Pani raczej nie jest pozytywnie nastawiona na zadowolenie klientki
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
A nie wiecie może gdzie pracuje teraz Monika blondynka z salonu En Vogue ??
Tylko do niej miałam zaufanie :), bo radziła sobie świetnie z moimi kręconymi włosami :D

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Polecam salon RETRO ATELIER na ul. Wyspiańskiego. Czesze mnie pani Wiesia, ale jak zobaczyłam co p. Krzysztof zrobił z włosami mojej mamy to zaniemówiłam z zachwytu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
witam.
Monika jak kilka innych fryzjerek(Beata ruda, Zosia oraz Kasia)
z En Vogue pracuje teraz w Alternative na Przymorzu..
zapraszamy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
Monika z En Vogue pracuje teraz w ALTERNATIVE na Przymorzu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Monika pracuje teraz w Alternative CH Familia:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
http://studio-fryzur.com

Zdecydowanie najlepszy dobór fryzur !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
ja chodze do P:rzemka do Belligio
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
nie dawno robiłam balejaż w salonie KRYSTYNA we Wrzeszczu ul Słowackiego (nad Baltą), mają asortyment Loreala i ceny spoko...pierwszy raz miałam tak pięknie zrobiony balejaż i nie mam zniszczonych włosów ! koleżanka czesała się na wesele i fryzurka z*******a!!! trzymała się do poprawin. Polecam szefową, P.Krystynę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Polecam z całą odpowiedzialnością Fryzjerkę Martę z Wrzeszcza ul. Kochanowskiego. Fryzury na wyjsćia typu wesela ( robiłam również czesanie ślubne) farba, ścięcia itd. Pełen profesjonalizm oraz miła ,sympatyczna atmosfera to na pewno wielki plus tego salonu, godziny otwarcia również są dostępne chyba dla każdej osoby.
Jestem klientką Marty już chyba ok 5 lat :)
POLECAM!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
polecam salon na ul Kościuszki

http://www.salon-fryzur.gda.pl/index.html
[url=http://www.waszslub.pl]image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10
a ja chodzę do Maji.Ładnie scina i nie bierze drogo.
To salon fryzjerski na przeciwko Kościoła (dużego) na Mickiewicza, po schodkach.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 10
Czy ktoś wiem może jak wyglada cenowo w kris-art, chciałabym cos zrobić z włosnami, podciąć moze zmienić kolor, mam włosy do ramion i cieńkie. Juz tyle czytałam o p. Krzysztofie , że chętnie bym sie do niego wyrała, nie jestem z Gda i nie orientuje sie ile tam kosztuja takie usługi? Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9
PANI MAJA - MICKIEWICZA 6 :) Trafiłam dzięki forum, i podaję nr, bo na tej ulicy jest kilka salonów ;P polecam!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 12
Polecam studio Retro Atelier, a szczególnie jego właścicielkę Panią Wiesie Horn. Super strzyże dokładnie wie co do Ciebie pasuje nie tylko do wyglądu ale do stylu bycia. Ceny przyzwoite i miła atmosfera. Salon znajduje się na Wyspiańskiego 20. tel 7327999
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10
Ja znalazłam cos takiego : http://bliskausluga.pl/szukaj?category=5&city=15&location=0&services=&districts=&sv= może będzie pomocne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
bardzo pomocne:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
http://www.gdanskdayspa.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
Pani Kasia z salonu Point w Gdańsku-Wrzeszczu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13
polecam Pania Maję z Fryzjera damsko-męskiego na ul. Mickiewicza na przeciwko Kosciola św. Krzyża.

Bardzo sie przyklada i stara, a efekty niesamowite- czy to czesanie czy ścięcie...no a ceny?! tanio to za mało powiedziane
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 14
Witam , polecam fryzjerkę Panią Grażynkę ze Studia Fryzur Elżbieta Pniewska .
Sama korzystałam z usług tego salonu i naprawdę byłam zadowolona . Pani Grażynka dojeżdża do domu klientki , czesania próbne wykonuje w salonie . Pięknie zadba o całą oprawę w dniu ślubu , bo naprzykład przywozi złote lustro , klimazon i można zrobić sobie fajne fotki do albumu ślubnego . Z fryzurki byłam naprawdę zadowolona !! Zresztą można pooglądać fryzury wykonane przez Panią Grażynkę na ich stronie : http://www.studio-fryzur.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 16
SALON BEAUTY ART

Zapraszamy do Salonu "Beauty Art"
ul. Kartuska 345 B (bloki Gardenia) (58) 325 41 20
517 756 742
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14
Bardzo polecam salon loreal we Wrzeszczu ul. Waldeloty 14,chodze tam od wielu lat do Pana Wojtka ,nigdy się nie zawiodłam.Pełen profesjonalizm i bardzo dobra obsługa.Zawsze wychodzę zadowolona i polecam ten salon znajomym, którzy pytają mnie gdzie chodzę do fryzjera.
Chciałabym dodać, że do Pana Wojtka nie trzeba dzwonić aby się umówić na konkretny termin, po prostu przychodzę i wiem , że będę zrobiona
Z całą odpowiedzialnością polecam ten salon.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
Potwierdzm , najlepszy salon to Salon Loreal u Pana Wojtka we Wrzeszczu ul. Wajdeloty 14. Do Pana Wojtka trafiłam ze zniszczonymi , połamanymi włosami , które zafundowała mi inna pani fryzjerka . Myślałam ,że nic z tego się nie da zrobić , ale Pan Wojtek swoimi zabiegami przywrócił moim włosom miękkość i połysk. Od tamtego momentu nie zmienię salonu na żaden inny.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja od trzech lat chodzę do Pana Wojtka ,jest to naprawdę świetny fachowiec.Fryzurkę dobiera indywidualnie do twarzy . Przed strzyżeniem zawsze rozmawiamy, Pan Wojtek tak długo rozmawia , aż zaakceptujesz , wtedy ścina Ci włoski. Ja jestem zadowolona. Zawsze jestem przyjęta mile nawet jak przyjdę bez wcześniejszego umówienia. Polecam .
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9
Tylko i wyłącznie salon Pana Wojtka we Wrzeszczu ul. Wajdeloty 14!!!
Zawsze tam chętnie wracam.Najwyższy poziom usług!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8
Zgadzam się
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Salon fryzjersko kosmetyczny Dodi pani Ewelina .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja chodze do Pani na Dmowskiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Atelier Fryzur Katarzyna Piaścik we Wrzeszczu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz

!!! PRACA !!! (3 odpowiedzi)

Cześć, szukam pracy na wakacje w Trójmieście. Jestem studentką j. angielskiego, biegle mówię...

Migowskie Wzgórza (42 odpowiedzi)

Migowskie Wzgórza powstają blisko Jaśkowej Doliny i centrum Wrzeszcza, a jednocześnie na...

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

do góry