Widok

gdzie i jak poznać fajnego faceta ok 40?

samotna mama dziewczynki, atrakcyjna, niezależna, wesoła, z gronem przyjaciół, zainteresowania: sport, ekonomia, sztuka, uczciwa, otwarta na miłość...
i co dalej...
gdzie szukać by znaleźć?

poradzicie??
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Wpadnij jutro na grilla
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Może Kornelia nie szukaj:)

1)Przy okazji ,przeczytaj co napisałaś o sobie.
Jedno z drugim się wyklucza.
samotna- z gronem przyjaciół

2)Ja w pierwszych słowach nie piszę ,iż
mam dzieci ,ale opisuję siebie. Ty na odwrót.
Wychodzi że szukasz taty dla dziecka ,a nie partnera dla siebie.

Z takim nastawieniem nie warto nawet szukać,bo faceci
uciekną gdzie pieprz rośnie.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 7
jednym słowem kłam ile wlezie ;P
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
a widziałeś samotną która jest wesoła?
ona już kłamie, tylko chyba nie zdaje sobie z tego sprawy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
spoko. ja tez od razu powiedzialam o dzieciach... a mam ich troje - teraz juz doroslych,,, od pierwzej chwili postawilam na szczerosc i uczciwosc. oplacilo sie ! poznalam wspanialego faceta i od siedmiu lat jestesmy razem szczesliwi !
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
zainteresowania: ......... ekonomia ................. - zachęta jak 150 :(
przynajmniej szczera jesteś
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ależ ujeżdżacie po kobiecie.. niepotrzebnie.
Napisała bardzo konkretnie i przystępnie. Skoro któryś z przedmówców pokusił się o psychoanalizę, to dodam, że jest to ogłoszenie otwarte. Autor nie szuka kandydata "Szytego na miarę", jak to bywa w większości tego typu wątków, lecz przedstawia siebie przede wszystkim.
Co w tym złego, że autorka interesuje się ekonomią? To tak szeroka dziedzina, że na prawdę można w niej znaleźć wiele interesującego.
Jest mamą dziecka. Co w tym złego? Czy Wy na prawdę myślicie, że to faceta odstrasza? Czy kobieta powinna się wg Was krępować w związku z tym? Przecież to wcale nie znaczy, że szuka "tatusia dla swojego dziecka, jak zostało ocenione powyżej. No Panie i Panowie :)

P.S wesołym można być w każdej sytuacji. Ba, nawet powinno się być wesołym. Zwłaszcza będąc mamą, żeby dziecko zarazić pozytywnym uśmiechem.
Ale mnie zdziwiliście... :)
Nie jestem całkowicie bezużyteczny.. Mogę zostać użyty jako zły przykład.
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe,
ciekawe uwagi macie,
dzięki za wszystkie.

Lubię się śmiać mimo tego, że jestem sama. Nie będę i nie mogę ukrywać, że jestem mamą. Po co? Przecież i tak każdy się dowie.
Pomimo, że interesuję się ekonomią, hehe..., to nie muszę komuś się narzucać z tymi zainteresowaniami. nie osnacza to , że noszę bryle, mam szare smutne ciuchy i zaniedbane włosy. Wręcz przeciwnie.
Mam ciekawe życie, bardzo urozmaicone. Ale brakuje mi po prostu kogoś, dla kogo będę ważna.
Jeżeli ceną za bycie z kims jest to, że mam kłamać ile wlezie to dziękuję za takiego partnera.
Przecież nie zmienię rzeczywistości i nie będę ukrywać dziecka.
Zapewniam, że nie jestem nudna i na taką nie wyglądam.

Dzięki za wszystkie wpisy, te krytyczne też
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cóż jeżeli "krytyka" jest konstruktywna.
Ja naprawdę kiedy komuś się opisuję ,nie mówię
ze jestem mamą . I wcale faktu że nią jesteś
nie musisz ukrywać . Ale znam samotne mamy
ktore świergolą o dzieciach przez 1/2 spotkania
i facet po tym ma dość. Tę drugie 1/2 spotkania
facet wychodzi na papierosa.
Opisując się wymieniam jak wyglądam
jak się ubieram. Tyle w temacie.
Ostatnio byłam na spotkaniu gdzie dziewczyna wspomniała
o dziecku mimochodem po 2 godzinach.
Facet się upewnił ,co do wieku i rozmowa szła dalej.
Więc można.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
wiem, że można

nie jestem typem MATKI-POLKI

info o mnie było tylko taką "pigułką" o mnie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale ani nie napisałaś skąd jesteś, ani nie zostawiłaś żadnego namiaru do siebie.... Napisz coś jeszcze... o sobie :)

I dlaczego musi być koło 40-tki? A jak będzie miał 35 to już nie? Albo 33?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
> nie zostawiłaś żadnego namiaru do siebie.

Przecież jest zalogowana - możesz wysłac wiadomość na priv.
Nie każdy wywiesza swojego maila na widok publiczny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mam 39 lat i jestem z Gdańska.

czemu facet ok 40stki ?, bo jest moim równolatkiem,

sama nie wyglądam na swój wiek, jestem drobna, wysportowana i przez to dają ludzie nie dają mi często nawet 30tki,
to trochę moja zmora bo bardzo często mam propozycje od facetów ok 8-10 lat młodszych, a tacy w ogóle mnie nie interesują

Nie wykluczam bycia z kimś młodszym ale nie mogłaby być to duża różnica, bo wiele młodsi nie są po prostu w moim typie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Sadyl, żeby wysłać wiadomość na PW, trzeba także posiadać konto. Wygodniej byłoby założyć sobie tymczasowy email i podać go publicznie.
Ewentualnie podać GG...

Pociągnę jeszcze ten temat...
Ale przecież w miłości wiek się nie liczy, różnica 10 lat, to właściwie żadna różnica. Przynajmniej dla kogoś kto kocha.
Młodszy facet może być dojrzalszy emocjonalnie, wiek tu nie ma znaczenia, raczej podejście do życia.
Znam małżeństwo gdzie facet jest 12 lat młodszy od żony i co? Można? Można.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
można, ale chemia musi być,
a czasem ludzie w pewnym wieku nie są dla nas interesujący
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli jeśli spotkała byś przystojnego 32-letniego faceta i byłaby chemia, to przyjęła byś go? A on dałby tobie do zrozumienia, że jesteś najlepszą kobietą pod słońcem i że dla niego liczyłabyś się tylko ty?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
inteligentna kobieta szuka starszego od siebie partnera a nie równolatka, ponieważ taki jest od niej bardziej doświadczony, prawdopodobnie więcej będzie zarabiać, więc będzie służyć wiedzą i będzie dla niej oparciem i schronieniem w trudnych chwilach. Wsparcie od równolatka? Śmiechu warte.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
ekonomia to nie jest złe zainteresowania, pozwala pomnażać majatek, ja jestem laikiem ale gram na róznicach kursów walut, terez euro poleciało, to kupuje, na 10gr jestem 1000E do przodu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
wszystko w swoim czasie moim zdaniem............ sama jestem 41 kobietą, mam 17 letniego syna - jest ułożony i mówi ludzkim głosem, pracuję - w dodatku uwielbiam swoją pracę, mam gdzie mieszkać - bez kredytów, jestem zdrowa - nie licząc wykrzywień niepokojących kręgosłupa, jestem strawna dla oka a dla niektórych apetyczna i jestem sama........... ponieważ wiem na jakich warunkach jestem w stanie być z innym człowiekiem i uważam, że jest to zdrowe ponieważ nie zamierzam być z kimkolwiek bądź, bo nie na tym rzecz polega.............. nie interesują mnie również komentarze, że w pewnym wieku......... ponieważ nie interesuje mnie społeczny dowód słuszności........
żyj swoim życiem, rób co robisz i co ci sprawia przyjemność a spotkasz człowieka który właśnie Ciebie szukał, a jeśli nie to przynajmniej przeżyjesz ten okres przyjemnie, a nie drastycznie...............
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pawlaczka podpisuję się pod wszystkim, co napisałaś.
Nie umiem tak pięknie wyrażać myśli jak Ty.
Właśnie żyję swoim, fajnym życiem, mam pracę, którą kocham, która daje mi nie tylko satysfakcję intelektualną ale także możliwość życia na godnym poziomie. Czas dzielę na dni poświęcone córce i moim przyjaciołom i znajomym, a mam ich sporo. Przyciągam ludzi, wiem o tym, bo jestem uśmiechnięta, dobrze nastawionoa, czas spędzony ze mną jest chycba ciekawy bo widzę, że jestem lubiana i akceptowana. Mężczyzn wokół siebie mam wielu, z częścią się przyjaźnię, ale są i tacy, którzy liczą na coś więcej. Ale niestety nie znajdują mojej akceptacji, po prostu to nie to.
Czasem jestem już tym zmęczona, że po udanej imprezie ze znajomymi wsiadam w taxi i jadę do domu sama bez tego kogoś, kto byłby mój a ja jego. I nie chodzi tu o sex. Bo takich możliwości mogłabym mieć wiele.
Po prostu tak jak Ty wiem czego oczekuję od mężczyzny, chodzi tu o pewną dojrzałość. Ale nie ukrywam także to by facet miał pasje, swój świat, bo ja też mam swój. Nie pozwalał się zdominować.

Dlatego, ktoś kto jest ode mnie 10 lat młodszy, sorry, nic z tego.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kornelia i Pawlaczka ,ale wam chodzi o to by poznac
faceta ,a faceci jakos tego zrozumiec nie umieja.
Ja bym nie wyrzekala sie ,ze 32 etni facet jest beeee,
ale najpierw trzeba beczke soli z takim zjesc, a potem
myslec o sexie.
Dla kobiet 40 to najfajniejszy etap w zyciu,
a panowie nie umieja tego docenic.

przepraszam za pisownie ,ale cos mi sie w kompku
poprzestawialo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadam się z Fasolką,

Facet młodszy, czy starszy, to jest to mało ważne, jeśli jest dojrzały i jeśli jeszcze umie udowodnić Tobie, że Ciebie kocha i mu zależy, to już jest całkiem cacy.

Napisałaś, że nie chcesz być z młodszym, bo nie dasz się zdominować - ale o co chodzi? Zabrzmiało, to tak, jak gdybyś to ty chciała dominować nad facetem - a kto to lubi? O jaką dominację chodzi? O niezależność? O własne zdanie?

Moim zdaniem strzelasz sobie samobója...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
carington......chyba nie od razu o miłość chodzi.
Najpierw o przyjaźń, wzajemne zainteresowania i spędzanie czasu.
Potem można mówić o bliskości 2 osób.
Co do dominacji, też nie o to chodzi.
Czasem mężczyźni lubią jak im się mówi co mają
robić, jak ubierać.Sama znam faceta który lata
na sznureczku "przy budzie' i powtarza wszystko
co partnerka powie jak mantrę.
Ciekawe jest to ,że kobieta nie jest urodziwa,
wręcz przesadziła z kilogramami ,ale zna własną wartość.
Generalnie dojrzalszym kobietą "włącza" się "matka-polka"
przy młodszym partnerze i tu jest problem.
Ale Kornelia twierdzi ,że młodsi mężczyźni
nie są tacy męscy jak 40-latkowie.
Tylko że nasi rówieśnicy albo mają ułożone życie,
lub właśnie dostają "małpiego rozumu na nastolatki"
W sumie młodszy partner o ok 4-6 lat jest ok .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie szukaj nic na siłę, ponieważ to musi przyjść samo. Jeśli jesteś tak zdesperowana, żeby kogoś znaleźć to możesz chodzić po portalach typu sympatia.pl lub badoo.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No ok Fasolka, to normalne, że najpierw trzeba się dobrze poznać - ja napisałem tylko wielki skrót myślowy.

To, że przy młodszym facecie włącza się kobiecie matka-polka, to też nie wiem do końca czy słusznie. Jeśli patrzy się na faceta jak na partnera, a nie kogoś kim trzeba się opiekować, to powinno być ok.

Są faceci, dla których różnica wieku 10 lat, naprawdę w niczym nie przeszkadza i dziecko także.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak ,ale jest ich tak malo ,że kobiety nie wierza
że to możlwe. Nie ma jak statystyka.
Mnie to rybka ,ja mam partnera od
nastu lat i naście lat starszego,ale widzę
co się dzieje w otoczeniu moich koleżanek
czy znajomych.
Faceci przechodza "kryzys wieku średniego"
zmieniają partnerki ,jak i całe życie. Najczęściej
na młodszy model ok 24-27letni.
Ja ostatnio zauważyłam większe zainteresowanie
facetów moją osobą i zawsze zadaję sobie pytanie ....z jakiego powodu ? Czy dlatego że jestem jeszcze atrakcyjna fizycznie
czy bezpieczna ,bo mężatka. Rozwodki czy panny
już (przynajmniej w otoczeniu mężczyzn z którymi pracuje)
nie są tak poszukiwane
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie jest ważne czy rozwódka czy panna, czy mężatka, po prostu albo coś się ma albo nie,

nigdy nie lubiłam facetów młodszych dużo ode mnie jak i starszych parę lat ode mnie, tak już mam, i nie chce tu teoretyzować, i zastanawiać się nad tym, mam jak mam,

z tą dominacją to chodzi mi o to, by facet nie pozwolił bym to ja go zdominowała, nie lubię takich co zrobią wszystko co mu partnerka powie, ważne dla mnie jest to by mi czymś imponował, miał swoje zdanie, równowaga w związku jest najważniejsza,

zastanawiałam się ostatnio czy jestem już kobietą zdeterminowaną na związek czy też nie? Mam wiele propozycji i je odrzucam, to chyba znaczy, że nie szukam nic na siłę, tylko czegoś wartościowego dla mnie, z drugiej strony brakuje mi związku..., heh to wszytko nie jest takie łatwe,

prawdą jest, że faceci ok 40stki to albo fajne zajęte chłopy, albo Ci co przeżywają drugą młodość, albo też tacy co z mamą jeszcze mieszkają i są walniętymi starymi kawalerami, ale przecież są też fajni rozwodnicy, fajni tez po związkach partnerskich,

nikogo nie krytykuję, ogólnie lubię facetów, czasem myślę, że mam z nimi lepszy kontakt niż z kobietami, wśród bliskich moich przyjaciół przeważają mężczyźni,

portale randkowe to nie dla mnie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.youtube.com/watch?v=r-GA-uQH6ZE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba raczej tak:

http://www.youtube.com/watch?v=2CSwB60y20w&feature=related
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Szukam uczciwego czlowieka ,ktoremu moge ZAUFAC i spendzic z nim pare lat tez kiedy bende juz po 60.nie tylko kiedy jestem ATRAKTYWNA 43LATKA TEZ WTEDY KIEDY BENDE STARSZA 75LATKA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kornelia co ty chcesz masz malo czasu za chwilkie bedziesz juz kobietą w powaznym wieku ,MOJA PROPOZYCJA KORNELIA MEZBYC OSTANIA Z OSTATNICH 30 lat wolny mily spokojny grzeczny ..szukam zony moze byc z dzieckiem co wiecej jestem bez kasy mieszkam z rodzicami nienawidze wyscigu szczurów wiec zyje na luzie KORNELIA ALE JAK POKOCHAM TO NA ZAWSZE
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
A jednak .... grcki rejon saloniki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrze piszesz @Carington,tez bym mogla byc z mlodszym,jakby znalazl sie taki dojrzaly emocjonalnie i dobrze bysmy sie ze soba czuli i bylaby chemia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
sam się znajdzie,ja jestem sam i nie narzekam.Jestem sam z wyboru i wygody,owszem miło by było być z kimś ale za bardzo cenię sobie wygode i wolnośc której w związku nie miałem.Żebym był z kimś to musiałaby być bardzo bardzo wyrozumiała kobieta
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
oj art 40. Taka bardzo bardzo wyrozumiała to raczej by Ciebie poważnie nie traktowała :) Albo też chciała wyrozumiałości od Ciebie. Tylko pytanie czy ty mógłbyś być bardzo bardzo bardzo bardzo wyrozumiały dla niej ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
@Kornelia:
Skoro jesteś " atrakcyjna" - sami powinni Cię szukać.....w gronie przyjaciół nie znalazłaś chętnego? ;)
Może masz jakieś wady ?
Jeśli jesteś naprawdę atrakcyjna - to Cię biorę nawet bez wiana ;)
Ale tylko jako wolny przyjaciel.;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
wymierz się na szybką randkę dateofdate organizuje takie spotkania w Trójmieście moja koleżanka w ten sposób poznała faceta
The woods are lovely, dark and deep...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wymierz się? A jakie wymiary preferowane? ;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
"Wymierz się? A jakie wymiary preferowane? ;P"

No wymierz, przecież faceci to wzrokowcy ;-) niektórzy oczekują podania wymiarów ;-) a jakie preferowane??? to już nie odpowiem, nie jestem facetem ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
74-70-74 czy jakoś tak ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba żartujesz! Kobieta o takich wymiarach? Płaska jak deska i bez bioder, z chudym tyłkiem. A przecież Ty lubisz takie, co noszą "skarb narodowy", prawda? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
liczy się wnętrze ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taa, jasne, każdy najpierw tak mówi ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@woder:

Miałem koleżankę o imieniu Teresa,
Sama w żartach powtarzała: "Z przodu deska, z tyłu deska, w środku Tereska"

Ale wymiary, jakie podałeś, to pedofilia jest :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
wszystko masz wymierzone ? :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@woder:

Moje najmniejsze chucherko mierzyło 152/50 albo 150/52. Już nie pamiętam ;)
Trącało to już o pedofilię.. ale z pewnością miała więcej niż 74 cm w biodrach :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jeżeli nie potrafisz znaleźć tego jedynego w kręgu znajomych i przyjaciół, to może warto poprzeglądać portale randkowe i matrymonialne. Wszystko jest dla ludzi, a randki online coraz bardziej popularne, w każdej grupie wiekowej. Można nawet o tym poczytać: http://jestesmyrodzicami.pl/randki-online-przeklenstwo-czy-zbawienie/. W sumie to od Ciebie zależy, czy tego typu poszukiwania by Ci odpowiadały. Ale jeżeli i tak nie masz nic do stracenia, to nic nie stoi na przeszkodzie spróbować. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko nie na sympatii bo tak same skrzywdzone Miśki w "trakcie" rozwodu.
A potem okazuje się że żona i dzieci.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie możliwe... pewnie takie kryteria sobie ustawiłaś...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja tez chetnie poznam fajnego faceta:-) Od razu uprzedzam mam bliźnięta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A korzystał może ktoś z portali randkowych? Mam już 30 lat i chciałabym sobie kogoś znaleźć mieszkam w Holandii także to nie jest takie proste, dużo pracuję i nie mam czasu na życie prywatne. Myślałam o portalach randkowych nawet znalazłam taki polsko-holenderski http://buziak.nl ale jeszcze nie jestem do końca pewna możecie mi coś doradzić?? Może polecić jakiś tego typu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mozna probowac ,ale marne szanse na znalezienie kogos normalnego,tez mam 40 na karku i ciezko jest znalesc,wiec juz odpuscilam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Popieram mam też 40 na karku bezdzietny szczupły wysoki brunet wlasny dom grono znajomych i co i nic tez opuściłem po prostu nie wierzę w dobre intencje płci przeciwnej może zbyt wiele już widziałem i przeżyłem...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

widze ze wiele jest takich ludzi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze trzeba wierzyć,że jest gdzieś osoba Tobie przeznaczona.Nie jesteś jeszcze dziadkiem:-) Brakuje mi jeszcze do 50,ale mój problem jest innego rodzaju.Mianowicie wyglądam na 10 lat mniej.Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

... na 10 lat mniej od kogo ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

faktycznie problem , podrywasz 40 latkę , a rano budzisz się koło 50 latki i tłumacz się znajomym...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Swoją partnerkę poznałem właśnie na portalu randkowym. Jesteśmy razem już trzy lata, w tym roku zaręczyliśmy się.
Wcześniej, wiele lat byłem na portalach randkowych. Jedno mogę powiedzieć o nich. Wiele tam plew, zarówno płci męskiej jak i żeńskiej. Możliwe jest jednak poznanie tam kogoś wartościowego. Trzeba być tylko ostrożnym i wytrwałym, aby trafić na właściwą osobę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja mam 35lat i rok temu poznałam super faceta na http://portalrandkowy.pl Jak dla mnie Super portal randkowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

moim zdaniem kobieta jest szczera stawia dziecko na pierwszym miejscu to juz duzo znaczy a nie mysli tylko o sobie i zwroceniu na siebie uwagi wkoncu dziecko jest czescia mamy i przyszly partner powinien wiedziec od poczatku albo zakceptuje albo nie i wogole sie nie odezwie
za to szacun
pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

(Miś ) wróć w szczere rozmyślanie , i powiedz kto jest,,,,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety fajni faceci są zajęci, lub niezainteresowani.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a antyspołeczny ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Anty zniknął z Forum, czyli kogoś ma.
Jak przestanie mieć, to wróci po kolejną "zdobycz":)

Poza tym: nie łapie się na wiek
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

zresztą anty lubi młodsze poniżej 30 tki a nie kobiety ok 40 tki jak sam pisał kiedyś
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak czytam wpisy anty to czegoś tutaj nie rozumię krytykuje zdradę ,uważa że sex może być dopełnieniem miłośći a tak można bez niego żyć a sam tak nie postępuje.Mówi że szuka miłośći a potem pisze że już znalazł miłość tylko się skończyła iże już nigdy nikogo nie pokocha dziwny z niego człowiek .Krytykuje duże różnice wiekowe a sam pisze że umawia się z kobietami poniżej 30 tki ,że lubi spokojne a jego kobiety takie nie były ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Krytykuje duże różnice wiekowe a sam pisze że umawia się z kobietami poniżej 30 tki

A myślisz, że ile Anty ma lat?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Coś widzę sadyl, że nie odpowidasz? a szkoda bo zaciekawiłeś mnie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

odpowiem za niego , psa ma , w sumie to sukę , a propos wysterylizowałeś ją czy tak dobrze pilnujesz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

@woder:

> wysterylizowałeś ją

Owszem ;)
Z pierwszych i ostatnich jej majtek na "te dni" sam robiłeś bekę, że czerwone z króliczkowym logiem Playboya, sklerotyku ;D

@Olga:

Zadzwoń, lub napisz na priv.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

fakt , coś mi tam świta , teraz to już nie suka tylko ono...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

>nie suka tylko ono..

Nieprawda.
Genetycznie jest suką.
A użytkowo.... jak baba po klimce.
O niebo bliżej w kwestii zrozumienia... bo zaczyna przeważać rozum a nie hormony ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

a Ty kogos masz?;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam do kontaktu bartek67a@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj, jestem samotnym facetem, kawalerem z odzysku, po 40-ce, mieszkam sam, jak jesteś zainteresowana to daj znać.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hej 000
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I cnotliwy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze blisko domu. w pizzeri albo zamawiajac z dostawa. moze dostswca zavzepi po drodze onkwiaciarnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A korzystalas z portali randkowych tj. Sympatia? Moze tam sprobuj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sympatia... portal dla ludzi co lubia sobie jaja z innych robic, nieudacznikow zyciowych... bylam tam troche i nie polecam nikomu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

I masz rację i nie masz. Wielu facetów jest tam dla zabawy, podobnie jak i babek. Liczy się dla nich chwila, zaliczenie, kasa, "trofeum".
Jestem już w związku od kilku lat (obecnie jesteśmy zaręczeni) i poznaliśmy się właśnie na takim portalu.
Dużo jednak wody upłynęło i było masę porażek, zanim trafiliśmy na siebie.
Ciężko trafić na właściwe osoby tym bardziej, że wszyscy są roszczeniowi, mają wyj...e, są po przejściach i mają się za wyjątkowych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W czerwonej bluzeczce z usmiechem .na niebieskiej kanapie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zaprosze na wigilę igorpiranha1wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a kochaj.pl ? to taki fajny portal randkowy, na twoim miejscu bym wypróbowała :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sam się znajdzie-tylko daj mu szansę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam w pdobnej sytuacji, samotna i z córeczką. Zdecydowałam się na założenie konta na prestigedating.pl i po kilku spotkaniach z różnymi mężczyznami, udało mi się trafić na takiego z którym nadaję na wspólnych falach ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Chcę kupić feromony (24 odpowiedzi)

Chcialbym kupić sobie feromony i wypróbować ich działanie ale nie jeśli chodzi o podryw ale w...

Facet z Albani (39 odpowiedzi)

Od niedawna spotykam się z Albańczykiem. Wydaje sie na bardzo rodzinnego, ciepłego i szczerego...

Feromony i ich działanie (7 odpowiedzi)

Słuchajcie a jakie jest tak naprawdę to całe działanie feromonów. Mianowicie jak jestem w...

do góry