Widok

gdzie jest sklep żart?

Prezenty Temat dostępny też na forum:
Witam,
orientuje sie ktoś może gdzie jest sklep żart? jeszcze kilka lat temu był we wrzeszczu kolo ul.wajdeloty pozniej przeniesli tak za galerie bałtycka do kamienicy. A teraz gdzie jest? czy moz ew tym samym miejscu? nie mam jak sprawdzić bo za granica jestem a planuje cos kupić koledze na 30 urodziny, tylko nie wiem co.

A moze macie jakiś pomysł na prezent? ma być na faceta 30 lat. on nie pali i nie pije, dlatego tez taki duzy mam problem. to jest mąż mojej kuzynki wiec tez cos bez przesady :P prezent ma byc od 21 kobiety :) a tez szukam prezentu w miare taniego. tez sobie znalazl czas na urodziny na poczatku stycznia, tuz po wydatkach swiatecznych :D

byłabym wdzieczna
pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obecnie ten sklep już na pewno nie istnieje.
Poszukaj na Allegro ,tym bardziej że mieszkasz za granicą
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz ja bede w gdansku za 2 tyg bo na swieta przyjezdzam, myslalam ze wybiorę się do tego sklepu i poszukam natchnienia, moze cos mi sie spodoba. a tak to pomyslu nie mam.
no nic trudno, fakt w necie poszukam :)

dzieki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żart znajduje się na ul. Hynka 2 lok. 1a
A z takich śmiesznych rzeczy, to masz jeszcze toys4boys i FLO w Galerii Bałtyckiej. Życzę udanych zakupów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
oo jest jednak :) tylko przeniesione, po raz kolejny... dzieki Ci bardzo, ratujesz mnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Galerii Bałtyckiej warto jeszcze wejść do Nanu-Nana
"Komputer to logiczne ogniwo w rozwoju człowieka: inteligencja bez moralności." - J. Osborne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Spróbuj znależć jakiś pomysl tutaj http://www.sprezentujmarzenia.pl Sprzedaja prezenty w formie strakcji tylko z naszego Trojmiasta. M
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sklep http://szalony.pl, Gdynia Skwer Kościuszki 17/19 obok wejścia do klatki c. Sporo zabawnych upominków i gadżetów :) Mają też sklep internetowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz

Hallera 140 (3 odpowiedzi)

Hallera 140 powstanie w spacerowej odległości od plaży w Brzeźnie z jedynym gdańskim molo oraz od...

!!! PRACA !!! (3 odpowiedzi)

Cześć, szukam pracy na wakacje w Trójmieście. Jestem studentką j. angielskiego, biegle mówię...

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

do góry