Widok

gdzie jeździcie

szukam ciekawych miejsc w Polsce gdzie można pojeździć na rowerze, oczywiście rekreacyjne. jakiś czas temu byliśmy w grudziądzu i to miejsce mogę polecić, mamy w planach wrócić tam w lipcu teraz blisko centrum powstał nowy hotel chyba ibis styles także dobra lokalizacja, szczególnie, że jedziemy z dziećmi. Chodzi mi o trasy nie bardzo wymagające, ponieważ chcemy zabrać dzieci 10 i 8 lat
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Powiem tak... Nie chcesz zostać kaleką niezdolną do pracy i żyć unikaj styczności z ruchem samochodowym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z 3-miasta do Grudziądza jedzie się około 1,5 h
Tak się zastanawiam po co tam nocować i gdzie są tam te ciekawe trasy ?
Marketing szeptany ?
Niewymagająca, ciekawa i bezpieczna trasa na wydmy jest w Łebie. Też nie trzeba nocować ani wozić rowerów.
Jest też ścieżka rowerowa na Hel.
Z dziećmi trasa musi być przede wszystkim bezpieczna.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

nocleg jest potrzebny bo chcemy tam jechać na weekend i mieć jeszcze na spokojnie niedziele więc nie rozumiem trochę o co chodzi ;) Jeśli chodzi o trasy rowerowe to z tego co się orientuje nie wiem dokładnie ile, ale jedna na pewno to trasa rowerowa międzynarodowa. Chcemy zobaczyć tam jeszcze Jezioro Rudnickie i spędzić po prostu miło weekend, a nie wracać specjalnie w sobotę i jechać raz jeszcze w niedzielę bo moim i żony zdaniem trochę to bez sensu ;) dzięki na informacje na temat tych dwóch tras na pewno zerknę. A jeśli chodzi o bezpieczeństwo to zgadzam się w 100 %
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Krokowa-Swarzewo - jak się lubi otwartą przestrzeń
Darzlubie-Kąpino - jak się lubi las.
Obie trasy po asfalcie po ok.20km. Tras szutrowych, polnych i leśnych w okolicy 3M od groma. Kwestia tego co chcesz, robić na takiej wycieczce, jak jechać, po czym jechać, ile dadzą radę dzieci, bo ja znam 5-latkę, która w zeszłym roku po 50-60 km dziennie robiła przez tydzień wycieczki, a są takie, które po 5 km padną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja najbardziej lubię wyjechać gdzieś daleko! Ostatnio jeździłam niedaleko Tucholi, więc jak chcecie jakieś ciekawe trasy rowerowe w okolicach, polecam artykuł pod linkiem https://tygodnik.pl/pl/639_materialy-partnera/11090_polecane-szlaki-trasy-rowerowe-w-okolicach-tucholi.html, gdzie wybrano naprawdę urocze szlaki. Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli wybierzesz się do Poznania to polecam nocleg w Expolis Residence. Fajna lokalizacja, wygodne pokoje i dobra cena. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rowery

Rower elektryczny (6 odpowiedzi)

Jaki rower elektryczny do spokojnej jazdy kupić. Czy dokupić osprzęt elektryczny do starego...

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

Gdzie kupić rower? (25 odpowiedzi)

Cześć! Szukam jakiegoś sklepy w Trójmieście, gdzie mógłbym kupić dobry rower po niewygórowanej...

do góry