Widok

gdzie kort

Moze ktos zna w Trojmiescie jakis tani kort tenisowy,z przyjaznym trenerem, gdzie mozna poznac jakiegos samotnego gracza. Niestety nie dosc ze nie za bardzo umiem grac to jeszcze nie wiem gdzie i nie mam z kim :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aska, jakby co to jestem chetna! Tylko wiesz, szukaj trenera :-) bo moje umiejetnosci sa zerowe. Ja tez popytam tu i tam
Jakie ceny za wynajem kortow Cie interesuja, bo jest gdzie grac, pyt. za ile chcialabys???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez bym byl zainteresowany informacja o nauce gry w tenisa bo chcialbym zaczac sie uczyc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to jest nas juz trzech. ja praktycznie moge wszedzie od gdańska wrzeszca az po koniec sopotu, a jesli chodzi o kase to wole male pieniadze wydac na ten sport bo jeszcze nie wiem czy bedzie mi sie podobac. pozdrawiam nasza trojce. I tez nie umiem grac kompletnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy 15 PLN za wynajem kortu na godzinę to dla Ciebie dużo czy mało? Pzdr.
Hm... ciekawe, czy coś z tego wyjdzie... :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wydaje mi sie ze to nie jest drogo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tam jestem optymistka i mysle ze cos wyjdzie. gdzie masz taki kort i kiedy chesz zaczac. dobre by bylo gdyby jeszcze ktos chcial sie dolaczyc... bo moze byc tak ze mi nie bedzie pasowac w tym samym czasie co tobie, a jak bedzie nas juz 3 lub 4 to mamy wieksze mozlowosci pomanewrowac czasem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Asia ja mogę stobą pograć w tenisa czy masz gadu gadu jak tak to mi podaj gadu gadu to napiszę do cibie i się umuwimy co
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam kort we wrzeszczu i wiem na pewno ze jest tam trener bo grajac tam czasem po prostu GO widze.NIE PAMIETAM JAKA TO ULICA CHYBA PODLESNA ALE PROSTO TAM DOJECHAC.JADAC ULICA PARTYZANTÓW ALE WJEZDZAJAC OD STRONY Mc DONALDA ,JEDZIEMY PROSTO AZ DOJEDZIEMY DO SKRZYZOWANIA GDZIE JEST POCZTA POLSKA PO LEWEJ STRONIE.NA TYM SKRZYZOWANIU SKRECIC W LEWO I JECHAC DO GÓRY JAKIES 100 METRÓW I ŁUKIEM W PRAWO.MIJAMY "DELICJE" TAKI NIGHT CLUB,WJEZDZXAMY W LAS I JEDZIEMY POWOLUTKU JAKIES 300 METRÓW I DOJEZDZAMY DO KORTÓW.
ŁADNA SCENARIA I ŁADNY SPORT,POZDRAWIAM.

LECHIA MOIM żYCIEM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gg: 3750031. ale ja kompletnie nie umiem grac. nawet nie wiem jaka rakiete kupic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok, myslę, że ten Wrzeszcz, to byłaby sensowna propozycja, skoro też i trener tam jest. Zawsze można pojechać, zobaczyć i przekonać się co i jak.
Kort za 15 zeta jest na Jelitkowskim Dworze koło Biedronki, mam nadzieję, że to rzeczywiście ta cena, bo pytałam o nią ładnych kilka miesięcy temu i nie jestem pewna. Ale z niego można skorzystać, jak już nabędziemy jakichkolwiek umiejętności. Nap. do Ciebie na gg, to ewentualnie ustalimy co i jak.
No. A im więcej osób tym zawsze taniej, bo największy koszt, to koszt trenera... tak myślę.
Pzdr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko od razu mowie ze mam duzo obowiazkow w ciagu dnia... i bede szukac okienka w moim planie zeby sie znalezc na korcie :) Pisz na gg, nawet jak mnie nie ma. Napewno odpisze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc,

Słuchajce ja tez bardzo bym chciala pograc, a najpierw sie nauczyc :) Pytalam w kilku miejscach jak to wyglada w Gdyni na Ornej trener bierze 65 zł za godzine przy dwoch osobach wiec sporo.

Dajcie znac czy juz gdzies gracie i czy moge sie przylaczyc

moje gg 2647898, email: dipmonia@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze dopiero teraz zobaczylam, ze to post z 2006 :)) Och
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wznawiam pomysł jak wyżej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to odpisuje... :)
Prowadzę zajęcia z nauki gry zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Do dostępu korty w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.
Podaję numer tel. do mnie jeżeli chciałaby Pani się dowiedzieć o szczegóły:)
721 854 966
Pozdrawiam,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam do hotelu w Otominie
1 godzina gry w tenisa 15 zł, oprócz tego dostępna ścianka.
Możliwość gry w godzinach wieczornych ( oświetlenie ) koszt 30zł/h.

Karnety: 10 wejść - 120 zł/os.

Serdecznie zapraszamy !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzisz datę zamieszczenia postu matole?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
a co to ma za znaczenie jaka jest data?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
....PANI ASIU ZAPRASZAM NA TENISA ....
...WŁAŚNIE PANI SZUKAŁEM ;-) .....
723 206 949 NAWET ZARAZ...(!)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym byla chetna na nauke gry w tenisa, ale nie chce sama, i najlepiej w Gdyni :) Moze ktos cos polecic?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://www.gdzienakorty.pl/ - tu masz baze kortów może coś znajdziesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Sposób na zakwasy? (32 odpowiedzi)

Chciałam dowiedzieć się jakie macie sposoby na zakwasy? Odkąd intensywniej ćwiczę co jakiś...

Trekking trójmiasto (3 odpowiedzi)

Cześć. Szukam osób chętnych na wspólne wyjścia w trójmiejskie lasy, aby pochodzić po górkach,...

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (101 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...

do góry