Widok

gdzie można pożyczyć fat bike w Gdynia lub 3mieście ?

dzień dobry, mój 17 letni syn napalił się na fat bike, po prostu zakochał się i od miesięcy jest nieźle na niego nakręcony. Ja Go rozumiem, też miałem marzenia i rodzice pomagali mi je spełniać. Problem jest taki, że taki rower podoba się Jemu czysto z wyglądu. Tłumaczę synowi, że to jest fajny rower na śnieg, piasek ale nie nacodzień, pokazuję opinie ludzi, z drugiej strony nie chcę zniechęcać - ma swoją kasę więc chętnie dołożę resztę. Obawiam się, że taki rower jest dla niego za ciężki /wiem, że są faty i 13kg ale kosztują ponad nasz budżet/.Przechodząc do sedna - chciałbym pożyczyć taki rower na 1-2h i niech sam sprawdzi, czy to jest jego bajka. Czy gdzieś w Gdyni lub okolicach można pożyczyć średniej klasy grubaska ? Z góry uprzejmie dziękuję za pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://fatbikesfun.pl/ bardzo sympatyczny człowiek to prowadzi.
waga roweru jest sprawa drugorzedna. Bardziej konstrukcja i szerokość opon które powodują duże opory toczenia mogą być bariera dla niezbyt silnego kolarza.
jazda na facie to zupełnie inna bajka i fatbike to niestety rower do lasy,plaze czy snieg,do miasta nie nadaje się.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój syn też miał marzenie, aby mieć psa i teraz ja z nim wychodzę, a nawet już z dwoma:)) To może akurat dobry obrót sprawy, ale z wydaniem kasy na fat bike'a, to już co innego. Jeżeli nie jeździ po piasku czy po śniegu, to szkoda pieniędzy. Szybko się znudzi i będzie stał w piwnicy. Niemniej, z wypożyczeniem dobry pomysł. Niech się przekona, ile więcej energii włoży w pedałowanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobry pomysł. Będę pożyczał psa rodzicom, którzy chcą dziecku wybić z głowy posiadanie psa. Zarobimy na karmę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To naprawdę nie jest zły pomysł:) Lepiej za w czasu niech się przekonają co oznacza codzienne wychodzenie z psem bez względu na porę roku i pogodę. Szkoda, aby potem psiak wylądował gdzieś przy drodze albo w schronisku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wychodzenie to betka. Gleba czeka każdego (prócz mnie), kto chciałby go utrzymać na smyczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

Jaki rower do trójmiejskich lasów i okolic (12 odpowiedzi)

Przymierzam się do zakupu roweru, nie jeździłem od dzieciaka więc postanowiłem kupić rower w...

Gdzie kupić rower? (25 odpowiedzi)

Cześć! Szukam jakiegoś sklepy w Trójmieście, gdzie mógłbym kupić dobry rower po niewygórowanej...

do góry