Widok

gdzie na basen z niepływającym 5-latkiem?

Przymorze Temat dostępny też na forum:
Witajcie,
chciałabym zacząć chodzić z synkiem na basen,jednak wszystkie baseny jakie znam (poza aquaparkiem,który omijam) są bardzo głębokie.Czy zna ktoś i może polecić jakiś basen w 3-mieście, w którym dziecko ma szanse nie nurkując dotknąć dna?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mały basen na politechnice gdanskiej jest ogolno dostepny. Jest tam kilka szkolek do ktorych mozna sie zapisac. basen ma ok. 110cm na calej dlugoci, 5 latek napewno sobie poradzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ehh.... rozmawiałam z bardzo przyjemnym Panem,który mi wyjaśnił co,jak i za ile,ale nie jest to zupełnie to czego szukałam z uwagi na fakt,że na tym małym basenie(bo są tam dwa) nie ma możliwości wejścia tzw.rekreacyjnego.Obywają się tak jedynie szkółki pływackie.Głębokość tego małego jest idealna (ma niespełna metr na całej długości),ale zapisy tylko na nauki pływania.Oczywiście jak nie znajdę nic innego to sie tam wybiorę,ale...
może ktoś jeszcze zna jakiś niegłęboki basen gdzie można rekreacyjnie sie w wodzie z dzieckiem pobawić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niegłęboki basen jest w Szkole Podstawowej nr 76 obok Decathlonu na Przymorzu, ale czy można pływać rekreacyjnie - tego nie wiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok,dziękuję - sprawdzę
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na przymorzu sa 2 takie baseny, w Posejdonie i v Novotelu, karty multisport mile widzane wejscie jednorazowe 20, dziecko za darmo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję Kinga!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kup dmuchany i wstaw do salonu frajda gwarantowana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry