Widok

gdzie piękne miejsce na zaręczyny w Trójmieście

Mam ważne pytanie. Planuje w weekend majowy zaręczyć sie w Trójmieście. Dodam, że jestem raczej z południa naszego kraju. Czy ktoś zna jakieś super romantyczne miejsce nad morzem gdzie można to zrobic, tak by dotrzec do serca ukochanej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym zaproponował park oliwski z tym że to nie jest nad morzem chociaż jak sie spojrzy z perspektywy całej polski to jest :p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
w parku sa zbiorniki wodne ;)

na klifie w gdyni, na tej skarpie to by bylo chyba ladnie :) i dosłownie nad, a nawet ponad morzem


.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
klif-->>jak najbardziej trafiony:))mysle ze kazdej kobiecie by sie spodobalo takie miejsce na zareczyny:))
powodzenia :)))

Taka sobie jestem Łatwopalna Czarownica...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
miejsce nie jest takie wazne, wazniejszy jest sam fakt zareczyn. no, ale niektorzy to romantyczni sa.......

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
...wszystko jest super - klif w Orłowie, Park Oliwski ;) ...molo w Orłowie, molo na Przymorzu, w Pucku, wieża widokowa na Kamiennej Górze, Pachołek w Gdańsku Oliwie, wieża Kościoła Mariackiego, Starówka w Gdańsku, Kępa Redłowska, Oksywie :)
..coś szalonego to byłoby skrzyżowanie Władysława IV i 10 lutego w Gdyni o 2 nad ranem ;)
Cokolwiek zrobisz, ona i tak będzie Cię kochać przynajmniej przez 50 lat.. ..z taką samą siłą, jak dotychczas ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A czemu akurat w Trójmieście? Mój pysio oświadczył mi sie w Peraście, nad Morzem Adriatyckim. Nigdy nie zapomnę tych zaręczyn, szczególnie że nic nie wiedziałam o tym że wyjazd był specjalnie po to żebyśmy sie zaręczyli. No i ten widok, morze na tle gór, fale rozbijające sie o skały, a my pod palmą....hmmmmm. Fajnie było :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

na przymorzu nie ma molo...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na zaręczyny proponowałabym przemyśleć miejsce Parku Oliwskiego... Przejeżdżałam ostatnio obok i jeszcze nie jest tam tak pięknie jak latem, bo część roślinek zaczyna dopiero rozkwitać. Ładnie byłoby na Pachołku, z jednej strony widok na morze, z drugiej na Dolinę Radości (co prawda drzewa też dopiero co się zielenią). Jeżeli zdecydujesz się na zaręczyny na Długiej (koniecznie wieczorem) to możecie iść sobie potem na ciastko do Coctail Baru, albo do Maraski na suuper herbatkę i jabłecznik :) Mogłoby być jeszcze molo w Brzeźnie albo Klif :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja się zaręczyłem dawno temu i bardzo żałuję . Może źle trafiłem....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Chcesz o tym pogadac?:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Temat rzeka ale butelka dobrego wina na odwagę i możemy ruszać.....Czy chcesz ze mną , doświadczonym mężczyzną wyruszyć w podróż . Konie zaprzężone.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szadółki . Piękne miejsce. Tanie wino, kawał słoniny i nawet najpiekniejszej królewnie opadnie szczena. Plecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Wynajmować czy na kredyt brać... Jak żyć? (182 odpowiedzi)

Co lepsze, a może co gorsze..?! Bawić się w wynajem, spłacać czyjś kredyt czy już lepiej zacząć...

terapia (119 odpowiedzi)

wątek dla wszystkich, którzy chcą się poczuć lepiej :) będzie to terapia grupowa ... zaproszone...

80-te urodziny babci (19 odpowiedzi)

Jaki prezent na 80-te urodziny dla babci? Czekoladki, kwiatki........... proszę o podpowiedzi.

do góry