Widok

gdzie rezonans magnetyczny?

Dziewczyny czy możecie mi powiezdieć gdzie w Gdansku można zrobić szybko rezonans magnetyczny może być prywatnie, cena nie gra roli. Bardzo proszę o pomoc. Za wszytskie odowiedzi DZIĘKUJĘ.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem, że można zrobić rezonans w Szpitalu Marynarki Wojennej, w Swissmedzie też, ale najlepszy sprzęt ma Akademia Medyczna. Nie wiem tylko, czy można tam zrobić to badanie prywatnie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
rezonans prywatnie mozesz zrobic generalnie wszedzie kosztuje to jakies 800zł.najlepiej idz prywatnie do neurologa i sie zapytaj
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja mialam rezonans chyba z 3 razy i za kazdym razem w akademi medycznej,ale mialam to lezac w szpitalu takze nei placilam,ale z tego co wiem to to troszke kosztuje to raz a po 2 dlugo sie czeka


Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Swissmedzie nie wykonuja rezonansu !!!
można zrobić w INSTYTUT MORSKI W GDYNI - 622 54 47
POLANKI- 552 63 26
SZP. IM. KOPERNIKA -3023031

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
DZięki dziweczyny! Boję sie jak nic, bo lekarz wykrył hiperprolaktemie czynnościową, a to ma związek z przyssadką:( i stąd ten rezonans szybko...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na 90% to nie gruczolak. Teraz większość kobiet ma problemy z prolaktyną przez stres lub inne kłopoty hormonalne. Nie ma co się przejmować! Idź na badanie (też na nim byłam z tego powodu), ale nastaw się na to, że raczej nic nie wykryje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odpłatnie można bardzo szybko zrobić w Rumi,prawie z dnia na dzień.Koszt za jeden odcinek kręgosłupa 350zł.Inne ceny zależnie czy z kontrastem czy bez,max.do 600zł.Namiar:Radiologica NET RUMIA UL.KOMBATANTÓW 7 OBOK GALERII RUMIA.Telefony:58 670 00 70, 58 6715264, 58 5724728 ,606596727.POWODZENIA
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
potwierdzam namiary od RENATY - szybko i bardzo profesjonalnie - jedne z lepszych opisów na pomorzu!!!
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko ze najpierw trzeba mie skierowanie nawet na badanie prywatne
szybko i sprawnie robia na Polankach , tam dwa razy mialam tomografie ale rezonas tez maja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja robiłam rezonans głowy 1 kwietnia w Gdyni w Tropikalnym. Czekałam na termin 2 tyg. dzisiaj odebrałam wynik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oczywiście na NFZ, aha na polankach są terminy już na wrzesień, październik. mieli jeszcze na zaspie już rejestrować od zeszłego tygodnia ale nie wiem czy rejestrują,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w szpitalu na Zaspie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na prywatne badanie czekalam na Polankach kilka dni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Swissmedzie można zrobić rezonans prywatnie w weekendy. Dobry sprzęt jest na Polankach. AMG nie polecam-starszy typ i często zepsuty. Wiem co piszę, też przez to przechodziłam (gruczolak, prolaktynemia itp) w zwiazku ztym często wykonywałam to badanie. Apropo Rumii niestety się nie wypowiem, ale też przyzoity rezonans jest w Wojewódzkim

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Rezonans prywatnie można szybko zrobić w Gdyni na 10 Lutego 23 firma nazywa się "STAR-MED" sp. z o.o.
Na NFZ trwa to dłużej bo zapisy są teraz na września, ale prytanie do nawet w 2 dni się udaje. Ceny są różne od 350 zł do 600 zł chyba że dochodzi jeszcze kontrast 150 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jeszcze jedno robią tam też świetne USG 4D i 3D. zdjęcia i film jest super widoczne aż chce się film oglądać kilka razy dziennie. I obsługa pielęgniarki i lekarz ginekolog p.Augustyniak jest przyjemny i dokładny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Znajoma powiedziała mi o nowej pracowni rezonansu magnetycznego w nowej Przychodni Polanki (na przeciwko 5 L.O.). Podobno sprzęt najnowszej generacji. Tel.: 763-97-15.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w oliwie jest nowa przychodnia i jest rezonans
narazie nie maja podpisanej umowy z nfz ale prywatnie juz działają
ul Polanki na przeciwko liceum nr 5
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam. Mam pytanie, gdzie można zrobić rezonans magnetyczny, ale otwarty, tzn aby nie wchodzić do tej tzw beczki. Podobno jest coś takiego?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
to zależy którą część ciała masz mieć badaną. kręgusłup- wjeżdżasz głową i nogi masz na zewnątrz, a np kolano- to tylko nogi są w środku, a cała byłam na zewnątrz
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja robiłam teraz w radiologice w rumi miałam rezonans j.brzusznej z kontrastem- nie płaciłam bo ma m to w pakiecie ale koszt to 350 zł z kontrastem 300 bez
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wydaje mi się że taki jest w wojewódzkim centrum onkologicznym w gdańsku
wco.gda.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie wykonać można rezonans magnetyczny SERCA ?

Wdzięczny za odpowiedź będę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak rezonans magnetyczny jest w wojówdzkim centrum onkologii i maja zazwyczaj dużo wolnych terminów więc nie trzeba długo czekać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
w WCO robią tylko na NFZ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a to jest rezonans otwarty? bo ja nie dałam rady na normalnym, mam klaustrofobię:(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja też mam klaustrofobię, z jednego rezonansu uciekłam ( w Akademii w Gdansku), ale wczoraj zrobiłam i dałam radę w Rumii. Personel świetny, w słuchawkach wspaniała muzyka, jak ja dałam radę to Ty też dasz radę-powodzenia!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odpłatnie może tak ale na skierowanie z NFZ nawet pilnie zalecone przez lekarza trzeba czekać miesiącami, widać tu nastawienie zarobkowe niestety...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam inny problem bo kiedys robiłam 2 razy rezonans mag. i niczego sie nie bałam a niedawno byłam na rez. kregosłupa i jak wjechałam do środka to dostałam klaustrofobi i musiałam przerwać badanie- wydało mi sie tam strasznie ciasno poradźcie coś proszę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
...wiem, że bardzo szybkie terminy rezonans na na NFZ mają w szpitalu w Kościerzynie, moja znajoma korzystała i na pilne dostała się w ciągu kilku dni, mówiła, że bardzo miła obsługa,także warto sprobować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
2 tyg temu byłam w Wojewódzkim i facet przede mną zapisywał się na rezonans, na końcówkę września. Wczoraj byłam w szpitalu na Polanki i tam babka zapisywała kogoś na połowę września. Prywatnie na Polanki czeka się tydzień.

Ktoś tu wspominał o nastawieniu na kasę. To nie tak... oni po prostu mają jakiś limit od NFZ na ilość pacjentów w miesiącu i jak go wyczerpią, to terminy się kończą, a przecież za darmo nie zrobią. Radiolodzy też potrzebują pieniędzy, żeby wykarmić rodziny ;)
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Akademii jest bardzo dobry rezonans. wiem, bo usuwali mi guza mózgu więc korzystałam z ich "usłu". niestety.
mój neurochirurg mówił, że mam nie robić rezonansu w Kościerzynie. nie zagłębiałam się w temat, bo i tak ne zamierzałam.
jeśli neurolog napisze na skierowaniu PILNE to jest duża szansa, że gdzies takiego pacjenta szybciej wcisną.
w tej przychodni na Polankach robią tylko prywatnie. głowa 350zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój mąż robił rezonans w poniedziałeka W TEJ NOWEJ PRZYCHODNI NA POLANKACH TERAZ jest promacja 315 zł na opis czekał 1 dzień
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i chyba nie czeka sie wogole

wczoraj w rejestracji widzialam jak pan był w szoku
ze mógł badanie wykonac juz nastepnego dnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdzie mozna w tym roku jeszcze dostać się na NFZ na rezonans głowy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pati - jaka to nowa przychodnia na Polankach?"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na polankach robią tylko prywatnie. Spróbuj w szpitalu marynarki wojennej. Ja czekałam na termin 2-3 tyg. tylko to było we wrześniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przychodnia jest na Polanki 7
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Szpitalu Wojewódzkim w Gdańsku rejestrują już na nowy rok, zarejestrowałam się dzisiaj na 4 stycznia 2012 r.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam na rezonansie w Rumii dzisiaj. Rejestrowałam się w środę 7.12.2011 o godzinie 19.
Samo badanie koszmar :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słonecznik mogłabyś podać nr do nich? telefonicznie rejestrują czy trzeba iść do nich od razu ze skierowaniem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na polankach rejestrują na początek stycznia.
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
numer telefonu to rejestracji w Szpitalu Wojewódzkim to 58 778 99 71. Można telefonicznie zarejestrować się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jadź, dlaczego koszmar?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miałam rezonans głowy z kontrastem i zdaje się, że mój organizm reaguje anafilaksją na kontrast :(
już po wkłuciu czułam silny ból i rwanie ręki, ale koszmar zaczął się dopiero jak w trakcie badania pielęgniarka zaczęła wstrzykiwać mi kontrast. Ból nie od opisania, miałam wrażenie, że rozrywa mi dłoń. Czułam jak ten kontrast rozchodzi mi sie po całym organiźmie. Jak doszło do serca zrobiło mi się niedobrze, miała odruch wymiotny a nie mogłam przekręcić głowy na bok. Bałam się, że uduszę sie własnymi wymiocinami. Wpadłam w histerie. Lekarz na mnie wrzeszczał, że mam się nie ruszać, bo badanie nie wyjdzie (sic!). Potem straciłam na chwilę przytomność. Dziś jestem spuchnięta, a rękę mam niesprawną. Nigdy więcej!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem gdzie robiłaś to badanie- ja w Euromedicu i dokładnie taka sama sytuacja w zeszłym roku z kontrastem i zero reakcji personelu- nigdy więcej kontrastu!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia, ul. 10 lutego STARMED, tel. 58 621 11 10 mają porozumienie z NFZetem, bezpłatnie i szybko, dzwoncie, wiem bo byłam tam pozdrawiam Dorota z Gdańska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opowiedzcie, ze was bardzo boli, że juz nie możecie z tego bólu, a nurologa poproście żeby wam napidsał ze to pilne, mnie tak udało się załatwić rezonans w jeden dzień, powodzenia i głowa do góry.
Badanie miałam w tym tygodniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niezbyt szybko (!) - na wrzesień, prywatnie kolano 550.
Najwcześniejszy termin, jaki udało mi się znaleźć to 20 lipca w Marwoju.
Prywatnie 2-3 tygodnie w cenach 450-550 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja moge polecic rezonans w malborku,w sumie to blisko trojmiasta,a kolejki sa duzo mniejsze i jak sie prywatnie chce to tez taniej niz w gdansku.Chyba proscan sie nazywa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety teraz czas oczekiwania4-5 miesicy,na koniec stycznia mają miejsca w wojskowym na polankach w gdansku.prywatnie bardzo szbko ceny bardzo zblizone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przychodnia ETERMED na ul. Jaskółczej - nowy sprzęt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
tam mają tylko tomograf - dzięki za błędną informacje przejechałem pół trójmiasta na darmo.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny podrezucam wątek po sprawa pilna - gdzie najszybciej na nfz rezonans w trojmiescie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sama ostatnio szukałam w Gdyni i Rumi - ogólnie porażka, nikogo nie interesuje że masz na skierowaniu napisane że pilne i że sprawa jest naprawdę bardzoo poważna, ale to też zależy czego dot. badanie bo czasem mogą gdzieś wcisnąć
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hop.

Jakieś nowe wieści? Gdzie jakieś normalne terminy na NFZ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może sprawdź w Enel-Medzie na Grunwaldzkiej. Mają kontrakt z NFZ na rezonans
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki. Sprawdziłam. Na NFZ terminy na grudzień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy jeśli się idzie na rezonans z NFZ to się coś płaci?

Mój mąż od kiedy go znam ma dziwne zachowania w nocy, potrafi się obudzić i panikować, że coś mu się dzieje, że nie może oddychać, że jest mu słabo itp. najgorsze jest to, że czasem tego nie pamięta tak jak to było dzisiejszej nocy.
Wiem, że mąż ma bradykardię i kiedyś podejrzewano go o bezdech. Ma nawet takie dni, że raptownie robi mu się bardzo słabo i serce mu wali jak oszalałe (kiedyś w trakcie prowadzenia auta zatrzymał się na rondzie bo tak mu się zrobiło słabo i usiadł na trawniku żeby nabrać sił, inny kierowca zatrzymał się i spytał czy wszystko w porządku, miło z jego strony)

Lekarz rodzinny mówi, że jest przemęczony ale ja jestem z nim na co dzień i widzę że coś jest nie tak.
Może powinien udać się np. do neurologa? ale tu chyba musi być skierowanie od rodzinnego?

Tak sobie myślę, że może ten rezonans coś wykryje ale jak się na niego dostać?

Bardzo się o niego martwię i muszę coś zrobić żeby nie było za późno :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
da mi ktoś jakąś radę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Enel-med - sierpien, Euriomedica-pazdziernik, czy moze ktos słyszał o krótszym terminie gdzies? Chodzi o kregosłup
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
HOPSSAAA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hoppsaaa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W zeszłym roku najkrótsze terminy mieli na Polankach, ale to chyba też Euromedic, więc pewnie już sprawdziłaś.
Proponuję spróbować jeszcze w Kościerzynie i Elblągu, jeżeli dojazd nie jest dla Ciebie problemem.
Kościerzyna: (058) 680 24 51 NZOZ
Elbląg: NU-MED GRUPA SPÓŁKA AKCYJNA 55 2395855
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koscierzyna - Pazdziernik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
przepraszam za śmiałość, ale jestem po przejściach. Mam nadzieję, że Pani mąż ma się lepiej. Takie nocne szczególnie akcje mogą świadczyć o pasożytach. Lekarze ignorują temat, a fakt jest taki, że powodują mnóstwo chorób, które u nas leczy się objawowo. Proszę zrobić w pełni (nie żartuję ) badanie kału (najlepiej wysłać do W-wy do laboratorium felix - u nich na stronie szczegółowa instrukcja), do tego z krwi przeciwciała (w laboratorium powiedzą jakie). Moja córka tak w nocy się zachowywała... życzę powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakie aa nowe wiesci ?potrzebuje rezonans glowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, mam do oddania MR na 24 listopana MR głowy w Malborku

czekałem 6 miesięcy i już nie będzie potrzebne, z miłą chęcią oddam osobie potrzebującej.
badanie bezpłatne w ramach NNZ

Proszę o kontakt mkwg@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Potwierdzam, jest duży problem ze zrobieniem na szybko rezonansu na NFZ. Ja nie czekałem, bo to też bez sensu - przecież podstawy do badania mam wykryte teraz... a chodziło o problemy z przepływem żylnym. Sam lekarz zalecił mi zrobienie tego najszybciej, czyli... prywatnie. I akurat mi się trafiło, bo załatwiałem to będąc w delegacji w Warszawie, w Multimed. Ustaliłem konkretną godzinę, wszystko odbyło się bez żadnych opóźnień. No i badanie załatwione ekspresowo, na sprzęcie, który wygląda na wypasiony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W centrum diagnostycznym RadioMedica https://radiomedica.pl/ w Warszawie mają dobrych specjalistów Ja mam problem z kolanami. Za tydzień będę miała robiony rezonans obu kolan. Wcześniej byłam tam na rezonansie odcinka lędźwiowego. Byłam bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Morenie w luxmedzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Decydując się na współprace ze specjalistami zawsze uzyskacie najlepsze możliwe rezultaty. Jeżeli chcecie wykonać rezonans magnetyczny w Łodzi , to polecam Wam sprawdzić stronę https://rezonanslodz.pl/ , na której znajdziecie ofertę nowoczesnego i profesjonalnego Centrum Medycznego FMC w Łodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Ginekolog Katarzyna Zielińska - opinie (32 odpowiedzi)

Czy ktoś ja zna, miał z nią do czynienia? Chodzę do niej, ale nie mogę jej rozgryźć... Przyjmuje...

Gdzie mozna poogladać filmy online?? (36 odpowiedzi)

Znacie jakąś darmową stronke z fajnymi filmami online?

okulary:) (30 odpowiedzi)

Musze zakupic dla siebie okulary, co mozecie polecic Vision czy raczej male rodzinne zalady...

do góry