Widok

gdzie szukać pracy?

Praca Temat dostępny też na forum:
Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o prace? Jakieś miejscowe portale, gazety, poza trójmiasto.pl oczywiście:-) Potrzebuje szybko coś znaleźć, pomóżcie..
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Jak jesteś w pracy tak ogarnięta jak w jej poszukiwaniu to gratuluję przyszłym pracodawcą.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 54

od tego jest forum żeby się pytać, a ty jak nie masz nic do dododania na temat wątku to go nie zaśmiecaj swoimi wypocinami
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 9

Chyba "pracodawcom"? ;)
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 2

He ok
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

a ja gratuluję znajomości polskiego. DO PODSTAWÓWKI Z TOBĄ GAMONIU!!!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 7

pracodawcom, a nie pracodawcą - liczba mnoga, komu czemu? ja też gratuluję wykształcenia i znajomości ojczystego języka.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

A ty zawsze takie błędy robisz? To pożądane w twojej profesji?
A do autora czy autorki wątki... Tu pracy nie ma, no, chyba że jesteś z Ukrainy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu z pracą jest podobnie jak w Warszawie, jak nie gorzej. Zastanów się dobrze. Nie lepszy Poznań lub Wrocław?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

kolesiostwo i cwaniactwo rządzi w Gdańsku w kwestii przyznawania zarówno stołków jak i stanowisk pracy. no chyba że chcesz być dyrektorem sprzedaży kont bankowych prezesem własnej ajentury czy kierownikiem sprzedaży wydziału jednoosobowego to zapraszam. w innym przypadku - budyniowość może cię porazić.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 6
Agencje pracy to tutaj lipa. Uważaj na nie. Niby super szkolenia, po jakimś czasie umowa o pracę. To wszystko lipa. Po szkoleniu do Call Center posądza Cię samą i radź sobie sama. Niestety nie mogę podać nazwy firmy, ale już wiem, że im większa firma w pomorskim, tym gorsze zarobki i atmosfera. Przemyśl przyjazd do Gdańska, przeprowadzka do Trójmiasta to nie jest dobra decyzja.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6
Mówisz subiektywnie. Przeprowadzka do GD to najlepsza decyzja w moim życiu. Inni moi koledzy słoiki też zadowoleni. Wcześniej mieszkałem w Poznaniu i nie byłem tak zadowolony jak tu.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 11

Nigdy w to nie uwierzę, może lepsze dla fizoli, to ok
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
W Lidlu w GD płacą dla początkujących 2200-2300 na rękę od tego roku. Jedyne co to musisz jeszcze przejść przez 3/4 etatu przez 1-3 msc
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki za komentarze. Do Gdańska przeprowadzam się ze względów osobistych, nie chce wchodzić w szczegóły, ale to już pewne. Pytam o lokalne ogłoszenia, bo nie chce pracować w jakieś "korpo-fabryce", wystarczy mi 2000 na rękę, ale na normalnej umowie i z ludzką atmosferą..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

2000 na rękę? Marzenie ściętej głowy... Ja już rozważam wyprowadzkę z Trójmiasta. Niech mi ktoś odpowie - wysyłam dziesiątki CV, mam wykształcenie, doświadczenie i co...zero odzewu...
:(((((( Czy te ogłoszenia to lipa??? Czemu nikt nie odpowiada na moje aplikacje w sprawie pracy? :(((
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 9

Tu królują umowy zlecenie i będziesz szczęśliwa jak wyciągniesz 1400-1500 netto.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 13

. i żyjesz od wypłaty do wypłaty. Niby dali 13 brutto, ale wynajem, bilety SKM, skromne jedzenie i kasy nie ma. :( Niby jest praca, a jej nie ma. :(
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ja zarabiam ponad 2,5 tyś na ręke a jestem tylko po zawodówce
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nie bój żaby, niedługo będziesz zarabiał 4-5 tys na rękę ;)

Zawodówek już nie ma, a wątpię żeby typowy przedstawiciel rurkowców czy innych trans-homo-niepewnych brudził sobie rączki i ryzykował złamanie paznokcia przy np. wymianie kranu. Pomijając fakt, że większość z nich nie umie takiej banalnej czynności zrobić ;) Narzędzi w domu też nie ma bo kasa idzie na fryzury i nowy zegarek calvina claina z chińskich części za 2000zł ;)

A teraz czekam na komentarz, że "wcale nie-e" ;DDD
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 8

No i zasuwasz każdą sobotę , po 220 godzin w miesiącu , w roku zrobisz 600 godz nadwyzki czyli ponad trzy miesiące robisz więcej za zwykłą stawkę , ją proszę cię jako człowiek za stanów się nad swoim życiem jest kodeks pracy zacznij walczyć z bezprawiem i niewolnictwem bo po prostu jeśli się zgadzasz to nasze dzieci będą jeszcze gorzej traktowane
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Po prostu jesteś za dobra do tej roboty, nikt nie lubi konkurencji.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poza tym nie wiem jakiej pracy szukasz/szukałaś. Jest dużo zbieraczy CV nawet bardzo dużo. Oni tak naprawdę nie szukają pracowników tylko danych personalnych żeby później nimi handlować, stąd te dziwne telefony z super promocjami i spamerskie maile.
Ja właśnie jestem w trakcie zmiany nie mam wykształcenia a wysłałem CV i zaoferowano mi pracę handlowca na miejscu, pon-pt 8-16 za całkiem fajną kasę, czekałem na odzew tydzień, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. Dodam że przeszedłem z całkowicie innej branży absolutnie nie połączonej z tą w której mam podjąć zatrudnienie....ahh zapomniałem wspomnieć że ta nowa praca wymaga posługiwaniem się biegle j. angielskim.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mam dla Ciebie propozycję współpracy.Mam zamiar otworzyć food truck-a.Oczekuję zaangażowania i rzetelności we współpracy,potrzebny dobry BIK.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Mam dla Ciebie propozycję współpracy.Mam zamiar otworzyć food truck-a.Oczekuję zaangażowania i rzetelności we współpracy,potrzebny dobry BIK.Pensje same sobie wypracujemy i nie będzie to 2 czy 3tys.netto. tel.791-079-233
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Potrzebny dobry bik?? Niby do czego?? Zapewne chcesz znaleźć frajera który weźmie dla ciebie kredyt.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

od roku szukam pracy mimo wieloletniego doświadczenia w sprzedaży 1800 to max. w pół roku wysłałam około 150 CV i nic......
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co to jest "wieloletnie doświadczenie w sprzedaży"?

Jeśli przez "wiele lat" siedziałaś na kasie
Jeśli przez "wiele lat" siedziałaś na słuchawce

To nie dziw się, że nikt Cię nie chce...

Równie dobrze możesz napisać w CV:
-od "wielu lat" nie zdobyłam ŻADNYCH kompetencji i nadaję się tylko na kasę/słuchawkę

A tam po prostu pensja wynosi ~1800 ;)

Proste

"wieloletnie doświadczenie na kasie" to żadne doświadczenie :D Marnowanie czasu... - o ile nie uczysz się czegoś nowego, nie czytasz książek; na przykład:
"Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi"
"Początkujący menedżer"
Jak nie znasz angielskiego to "Umysł lidera" ale tu jest parę bzdur ;)
Jak znasz to: "The truth about leadership"

No chyba, że chcesz całe życie być niezauważana przy awansach.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 14

Czasami trzeba poczekać dwa miesiące aż ktoś zadzwoni. Ja cv dostosowywałam do ogłoszenia, na pierwszym miejscu wpisywałam to co było w wymaganiach w ogłoszeniu. No i najważniejsze to usiadłam i zastanowiłam się co chcę robić i w tym kierunku szukałam. Nie ma sensu wszędzie wysyłać cv.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inka nie słuchaj frustratów. Znaleźć pracę w Trójmieście jest bardzo prosto. Nie napisałaś co robiłaś i jakie masz kwalifikacje, więc ciężko coś poradzić. Na Trojmiasto.pl masz sporo ofert, ewentualnie zerknij na pracuja jeszcze. Poza tym wszystko już będzie się powtarzać. Możesz też, jeśli zależy CI na konkretnej branży, albo w czymś jesteś dobra wybrać sobie z 10 firm, sprawdzić ich strony kariery i uderzyć bezpośrednio. Pracę w markecie czy w sklepie z ubraniami znajdziesz tu w 5 minut. I 2 tys na rękę nie będzie wyczynem po okresie próbnym. Po prostu się przyłóż, przygotuj porządne Cv napisz, dlaczego pracodawca będzie miał w Tobie świetnego pracownika i gotowe.
Powodzenia!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 16

90 % ofert na tej stronie to ściema i fikcja
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 4

To nie jest prawda że znaleźć pracę w Trójmieście jest łatwo. Chyba że interesuje cię praca na czarno, mobbing, masz własny sprzęt a i tak czasami Cię nie wezmą nawet na kasjerkę bo masz za dużo doświadczenia i wyższe wykształcenie. Pracodawca łamiący prawo pracy nie będzie się prosił o kłopoty i nie weźmie ogarniętego pracownika, raczej w potulnego przygłupa będzie celować.
To jest trzeci etap szukania pracy. Zniechęcenie i wypalenie.
Czasem pracę udaje się znaleźć przypadkiem w miesiąc, ale jak szuka się czegoś lepszego niż umowa śmieciowa za najniższą stawkę plus mobbing gratis to trwa nawet do roku lub półtora roku a widziałam że zależnie od regionu może do 2,5 roku trwać.
To nie żart. I moje doświadczenie to potwierdza. Codziennie wysyłam jedno C.V. już prawie od roku bo desperacko chcę zmienić prawodawcę. W ciągu roku miałam 3 rozmowy gdzie okazywało się że wprawdzie wymagania spełniam ale oni szukają niepełnosprawnego studenta tłumacza za mniej niż 2 tysie. Już zastanawiałam się czy nie iść do biedronki na kasę ale na co dzień pracuję z ludźmi których znowu bym spotkała i nie zniosłabym tego wzroku z pytaniem co pani z biura robi na kasie w markecie.
Rok temu miałam podpisać umowę z pewną lokalną firmą z pokrewnej branży ale coś mi się zaczęło nie zgadzać jak właściciel zaproponował inne warunki choć było już wszystko inne teoretycznie dogadane. Podziękowałam Panu z miejsca ale i tak nie uniknęłam telefonów z pogróżkami. Facet okazał się być świrem. Dotarłam do jego byłych pracowników i to co mi opowiadali dało mi obraz czego udało mi się uniknąć.
Tak że tego! Uszy do góry i aplikację ślij. Bo siła jest w statystyce - im więcej próbujemy tym większa szansa na sukces.
a jak nie to w marcu biorę wszystkich chętnych, wynajmujemy chatę koło Birmingham i idziemy na podbój nowych terenów :)
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 3

No, to fakt. Uzbrojony w ponad 2 letnią obsługę klienta w kilku firmach (infolnie- wychodzące, przychodzące+ mała firma stacjonarnie) idziesz do infolinii banku na rozmowę i czujesz, że rekruter przeczuwa, że mozesz mieć za duże wymagania bo nie jesteś przyjezdnym studencikiem ktory chce tylko dorobic trochę do stypendium, a ta praca to nie jest głównym filarem dla utrzymania.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przeglądając oferty pracy - tam gdzie podane są widełki - widać, że często praca tzw. w biurze jest mniej płatna niż praca fizyczna. Nie wiem skąd ten kult dla czystej pracy, albo chcesz zarobić albo siedź i marudź.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja ze Szkocją próbowałam i d... z tego wyszło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dla ciebie też mam propozycję współpracy jak wyżej 791-079-233
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

CO potrafisz dobrze robić?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

hej, dzisiaj byłam pierwszy dzień w pracy, podpisałam umowę, póki co wszystko wygląda OK, miła właścicielka, 2 dziewczyny na stałe, ja jestem trzecia i 1 laska na praktykach, dostanę 1900 na rękę, nie ma tragedii:-)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inka, to bardzo dobra wiadomość. Życzę Ci żeby się dobrze pracowało!

A zapomniałam się zapytać @Aradash-a na jakie stanowisko prowadzi rekrutacje? :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Powstrzymam się od złośliwości.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

biorąc pod uwagę twoje wszelakie wypowiedzi - powstrzymanie się od złośliwości musiało sprawić głęboki ból psychiczny...
Masz rację - powstrzymaj się od złośliwości. spróbuj...
Pozdrowienia dla mamusi...
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sprawdź na strefajob.pl ja tam znalazłam pracę dla siebie to może i ty coś znajdziesz:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też korzystam ze strefy. Kedyś chodziłam na inwentaryzacje z nimi, a teraz szukam takiej bardziej stałej pracy i też widzę, że mają jakieś ogloszenia. Fajnie że jak pracujesz na zlecenie to kiedyś wysyłali umowy pocztą, a teraz można je podpisać normalnie na tej ich platformie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrą ofertę mi zaproponowali w agencji Worksol ( worksol.pl). Cennik jest czytelny, wiadomo jaki jest zakres obsługi, czyli ile i za co dokładnie płacę. Od lat rekrutują pracowników zza granicy i trzeba im oddać, że robią to rzeczywiście szybko. Ostatnio pilnie potrzebowałem ludzi do nowego zakładu i nie było problemów, żeby taką brygadę zorganizować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dobre mam warunki w agencji Worksol jeśli chodzi o pośrednictwo pracy. Dyspozycyjna firma z dużymi możliwościami jeśli chodzi o pracowników. Szybcy, rzetelni. Na stronie http://worksol.pl jest ich wizytówka i dużo porad co do zatrudniania obcokrajowców w Polsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

boze co za ludzie nawet pracy nie wie gdzie szukac sloik z puszczy -do tej pory zbieral maslanke i podbieral jajka kura
Świetny fotograf http://www.fotolinea.pl z Gdańska.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

Nie obrażaj ludzi. Robisz przytyk do innych, a sam klikasz (prawdopodobnie) ze smartfona i nie chce Ci się używać wielkich liter i znaków diakrytycznych oraz interpunkcji. Daruj sobie uszczypliwości.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja znalazłem pracę na http://www.FOODjobs.pl

POLECAM!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja widzę z dłuższej perspektywy, że tu nie ma perspektyw. Można mieć wykształcenie i doświadczenie, a aplikacje odrzucają. Tu już nie ma czego szukać... Może Wrocław... :(
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dokładnie Ewa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polecam szukanie ofert na portalach branżowych. Ja na przykład znalazłem pracę na https://www.tworzywa.pl/ jako specjalista ds. marketingu. Dużo ofert z całego kraju, więc warto śledzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gazety nie - często ogłoszenia są dawno nieaktualne. Ja bym postawiła na znane portale z ogłoszeniami o pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Sopocie macie agencję pracy EuroKadra. Pójdziesz dzisiaj, to pewnie od poniedziałku znajdą wam zatrudnienie. Piszę całkowicie poważnie. Akurat dobrych miejscówek z pracą na fajnych warunkach jest teraz naprawdę wiele. Pod tym względem zaszły zmiany. Chcesz pracować, to pracujesz. Kwestia taka, jakie masz oczekiwania odnośnie do stanowiska pracy i nie tyle.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bzdura!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Prawda. Bliska nam osoba właśnie przez agencję dostała pracę po wielu latach bezrobocia. A w tym przypadku nawet ona sądziła, że czeka ją bezrobocie do końca życia. Warto wypowiadać się o czymś, o czym ma się pewne pojęcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ciekawe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na spokojnie działajcie z EuroKadra, w sensie idźcie się zgłosić, mają placówkę w Sopocie. To jest taki etap, w którym każdy dostaje zatrudnienie i to bez żadnych wyjątków. Trudno przewidzieć, jak dalej będzie tutaj wyglądać sytuacja, ale potencjał do szukania nowej pracy i zmienienia miejsca zatrudnienia, zdecydowanie jest widoczny. Nie wiadomo kiedy po raz kolejny pojawią się takie okazje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak macie możliwość wyjazdu za granicę i chcecie dobrze zarobic, to nie ma się co zastanawiać. Bardzo długo pracowałem w Belgii, kraj fajny, zarobki wysokie, tam jest duże zapotrzebowanie na budowlańców. Wyjeżdżałem z Ensila Group, to firma budowlana, która wysyła pracowników na zagraniczne zlecenia, oni płacą za mieszkanie, ubezpieczenie, dopełniają wszystkich formalności, opłaca się.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kiedyś wiedziałam ogłoszenia z pracą w Gdańsku na międzynarodowym portale https://www.eurabota.ua/jobs-in/poland/jobs-offered no na tej stronie można znaleść dużo pracy I w drugich Państwach Unii Europejskiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fikcja Wiesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

EuroKadra, znacie? Są w Sopocie. Idźcie do nich. Pracę dostaniecie z dnia na dzień, nie ma żadnych problemów z zatrudnieniem.
Ogólnie firmy mają potężne braki pod tym względem. Jeśli tylko chcecie znaleźć zatrudnienie, to bez większych problemów to ogarniecie. A prawda jest taka, że w tym momencie można dostać pracę nawet na wyższych stanowiskach - taki mamy w Polsce okres.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to polska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A w jakiej branży?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Sopocie jest EuroKadra. Agencja pracy. Zatrudnienie dostaniesz bez najmniejszych problemów.
Jeśli tylko chcesz pracować, to szybko przejdziesz bezpośrednio do firmy, w której będziesz pracować.
Teraz naprawdę kto chce pracować, to szybko znajdzie zatrudnienie.
Wiele się pod tym względem zmieniło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Stare
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja od dłuższego czasu pracuję w branży SEO i jestem bardzo zadowolona. Świetni ludzie, ciekawa praca i spore możliwości rozwoju, polecam :) gdyby ktoś był zainteresowany to polecam ten artykuł: http://www.ideo.pl/firma/o-nas/nasze-publikacje/zawod-specjalisci-ds-seosem-kariera-w-marketingu-cz-1,89.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja mogę polecić serwis https://pl.next-jobs24.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zatrudnienie Ukraińców nie jest takie trudne jak się na początku może wydawać. Nam dużo daje kontakt z agencją Worksol, doradzili pomogli uzyskać zezwolenia karty pobytu i całą resztę. Info kontaktowe do nich jest na worksol.pl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wiadomo i dostają Mieszkania też do tego jeszcze
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

EuroKadra, w Sopocie mają placówkę. Przez agencje pracy można się dostać do naprawdę solidnych firm. Takich, które po prostu bezpośrednio nie zatrudniają. Tak więc jeśli wam tylko zależy na pracy, to ją dostaniecie. Rynek pod tym względem przeszedł mega metamorfozę i każdy po prostu może coś znaleźć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idziesz do EuroKadry i praca jest. Rynek pod tym względem wygląda teraz dobrze.
Agencje pracy wstawiają pracowników do firm, gdzie po prostu nie da się czegoś znaleźć bezpośrednio.
Generalnie rynek po prostu wygląda bez porównania lepiej i dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

EuroKadra z Sopotu, tzn. tam mają jeden z oddziałów.
Zatrudnienie znajdzie się dla każdego, opcji pracy jest całe mnóstwo.
Trzeba je tylko odpowiednio wykorzystać i to byłoby na tyle.
Jeśli tylko komuś zależy na pracy, to ma teraz genialne warunki do skorzystania z tego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

EuroKadra, mają oddział w Sopocie. Znajdą pracę wam w ciągu kilku dni.
Nie rozumiem, jak przy aktualnej sytuacji rynkowej, można nie znaleźć pracy.
Przecież zatrudnienie jest dla każdego...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A Zarobki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idź do EuroKadry w Sopocie, na pewno coś znajdziesz, bo po prostu problemów ze znalezieniem pracy nie ma teraz żadnych. W zasadzie każdy, kto chce coś znaleźć, ogarnie to bez większych problemów. I pod tym względem zmiany zaszły zdecydowane.
A jak to dalej będzie wyglądało? To dopiero czas pokaże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jako specjaliści możecie zgłaszać się tutaj https://ogloszenia.taelo.pl Po dodaniu przez klienta darmowego ogłoszenia wystarczy odpowiedzieć ofertą. To bardzo słuszna idea zakładania takich portali pośredniczących, gdyż w krótkim czasie można znaleźć fachowca bez wychodzenia z domu z różnych dziedzin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

EuroKadra - do nich idźcie, mają oddział w Sopocie. Generalnie praca znajdzie się dla każdego.
Nie dajcie sobie wmówić, że ktoś chce teraz pracować i nie ma gdzie.
Problem mają raczej firmy, które nie potrafią znaleźć żadnych pracowników.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czyżby zaczynało brakować jeleni szukających pracy przez agencje zatrudnienia że tak bardzo nasililiście kampanię reklamową?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

spie**zaj cie z tą reklamą. co dwie odpowiedzi, to jedna o eurokadrze. szukajcie jeleni gdzie indziej
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystajcie z pomocy agencji pracy. Przecież tak faktycznie można łatwo i szybko znaleźć zatrudnienie.
Bezpośrednio nie dostaniecie pracy w wielu firmach - jest z tym spory problem.
Ale jeśli komuś zależy na zatrudnieniu, to na pewno coś sensownego znajdzie. Powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

EuroKadra - w Sopocie jest placówka. Idziecie do nich, a oni wam załatwiają pracę nawet od zaraz. Nie ma pod tym względem żadnych problemów, dla każdego coś się znajdzie, musicie jedynie skorzystać z możliwości.
Jeśli teraz komuś zalezy na etacie, to na spokojnie go znajdzie. Po prostu tak aktualnie wygląda rynek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ciągle ta reklama... Przestańcie już.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Won ty (celowo) trollu. Pod każdym postem gadka o EuroKadrze. Warto dodać, że nieumiejętnie trollujesz. Pracę od zaraz (ale jaką? call center? wykładanie towaru w markecie), "dla każdego coś się znajdzie" - no właśnie coś, za 1800zł netto miesięcznie. Naprawdę uważasz ludzi za tak głupich? Zapewne dostajesz premię 100zł miesięcznie za pisanie tych postów, żenada
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

EuroKadra, z nimi działajcie. Możliwości zatrudnienia - całe mnóstwo.
Różne branże, różne marki. Jeśli komuś zależy na pracy, to coś dostanie.
A warunki? Każdy coś znajdzie. Tak naprawdę wszystko zależy po prostu od was.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Znów ten spam...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

EuroKadra - do nich idźcie. Pewnie, że opcji pracy jest całe mnóstwo i każdy może coś znaleźć.
Ogólnie pod tym względem dużo się zmieniło, etat znajdzie się dla każdego.
A jak to będzie wyglądać dalej? Trudno powiedzieć. Na pewno perspektywy zatrudnienia są spore.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

EuroKadra śmiechu warte!!!!! Agencji pracy to ja mogę zapłacić szukając pracy za granicą i to tylko na początku ,a nie w Polsce gdzie co najwyżej są w stanie znaleźć to co jest na OLX. No chyba, że się mylę poproszę o przykłady znalezienia pracy , nie roboty!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z całą pewnością warto szukać pracy poprzez ogłoszenia lokalne. Jest wiele fajnych stronek, które można przeglądać całkowicie za darmo bez żadnych limitów i nawet też można się ogłaszać. Ja ostatnio znalazłam przykładowo stronę https://www.kaliszak.pl na które są ogłoszenia wszelkiego typu w Kaliszu. Już dzięki niej znalazłam kilka fajnych rzeczy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Gdzie Kalisz A gdzie Trojmiasto trollu ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pracę mam, ale mam też ambitny plan, żeby od października zacząć studia. Myślicie, że da radę to pogodzić? Trochę przerażają mnie opłaty bo wiadomo, że będą to studia niestacjonarne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem jest szukać poprzez agencje pośrednictwa pracy. Na przykłąd ostatnio moja znajoma dzięki tej agencji MG Solutions znalazła na prawdę ciekawą i co najważniejsze dobrze płatna pracę. Także nie ma się co poddawać!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Witam! Lola, studia niestacjonarne I stopnia możesz podjąć w regionie w WSB w Gdańsku oraz Gdyni. Zapraszam Cię z tego miejsca na naszą stronę wsb.pl/studia-i-szkolenia/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci gdzie znajdziesz pełen wykaz kierunków oraz specjalności. Poznasz tu także warunki rekrutacji. Pamiętaj, że zapisując się na takie studia do 30 maja możesz zaoszczędzić aż 600 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku. Nie jest pobierana także opłata wpisowego. Zapraszam!

Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Ja pracę mam i to całkiem dobrą , niestety mam również sugestię od szefowej na temat podnoszenia kwalifikacji. Niestety maturę zdałam 10 lat temu. Mam pytanie , czy promocja dotyczyłaby również mnie gdybym zdecydowała sie na studia u Was?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam! Roma promocja zniżkowa dotyczy wszystkie osoby, które podejmą u Nas studia I stopnia. Wiek nie ma tu znaczenia. Zapraszam Cię do aplikacji na wybrany kierunek studiów.

Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ech, znalazłam fajny kierunek na WSB, ale niestety nie załapałam się już na majową promocję. Jest szansa jeszcze na jakąś zniżkę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam! Balinda, promocja zniżkowa na studiach I stopnia w Wyższej Szkole Bankowej została przedłużona do 16 lipca. Nadal zatem możesz oszczędzić 600 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku oraz 85 zł (brak opłaty wpisowego). Zapraszam!

Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To dobra wiadomość . Zapomniałam dopytać czy zaocznie lub weekendy można u Was studiować. Nie chciałabym zrezygnować z pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na studia na WSB, to już niedługo bez matury będą przyjmowali. Tam się dostanie każdy, ale co z tego-kiedy kierunki od czapy. Tam wykładowcy starają się o utrzymanie etatu, edukacja studentów to sprawa drugorzędna. To chyba pierwsza uczelnia rekrutująca nawet w lutym. ale skoro braki w studentach (czytaj w kasie) to trzeba uzupełniać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam! Roma, studia I stopnia możesz podjąć zarówno w systemie stacjonarnym (dziennym) jak i niestacjonarnym (zaocznym).

Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Coraz bardziej podoba mi sie wasza uczelnia. powiedz jeszcze ( niestacjonarne) to w jakim czasie wykłady odbywają sie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam! Roma, zajęcia na studiach niestacjonarnych odbywają się w weekendy (średnio 2 zjazdy na miesiąc).

Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może jestem zachłanna , ale powiedz mi czy na Waszej uczelni można załapać sie na stypendium . Jeśli tak to jakie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Śmieszne to jest :) Żałosna reklama.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam! Roma, na studiach I stopnia będziesz mogła skorzystać ze stypendiów dla: ambitnych i pracowitych, sportowców, studentów w trudnej sytuacji materialnej, osób niepełnosprawnych oraz ciekawych świata. Program VIS Very Important Student. To program, który został przygotowany z myślą o kandydatach na studia I stopnia, którzy mogą pochwalić się świadectwem ukończenia szkoły średniej z wyróżnieniem. Do Programu VIS mogą również dołączyć studenci WSB, których wyniki w nauce są wyróżniające. Jeśli w pierwszym semestrze uzyskasz wysoką średnią ocen, w następnym semestrze masz szansę studiować za darmo (wysokość wymaganej średniej jest ustalana w każdym roku akademickim przez Dziekana). O szczegóły programu pytaj w Biurze Rekrutacji.

Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak konkretnie, proszę powiedzieć do kiedy można aplikować na studia pierwszego stopnia na WSB?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam! Boni, z pewnością rekrutacja potrwa do końca września, tuż przed startem nowego roku akademickiego. Jednakże trzeba liczyć się z tym, że na niektórych kierunkach rekrutacja zakończy się wcześniej (wolne miejsca zostaną zapełnione).

Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Poszedłem do Ero-Kadry w Sopocie. Złożyłem CV. Do tej pory nie mam żadnej odpowiedzi. Dla osób 60+ w Gdansku nie ma żadnej możliwosci znalezienia jakiejkolwiek pracy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Euro-Kadra potrafi jedynie spamować forum żałosnymi reklamami...

W innym wątku chyba pisał Pan, że próbował aplikować do McDonald'sa. Z tego co wiem, to nie patrzą na wiek i przyjmują również osoby starsze, nie tylko młodzież. Warto jednak udać się tam osobiście, popytać na miejscu, zapytać osobę decyzyjną, czy nie poszukują kogoś do pracy. Składanie CV przez Internet w tego typu miejscach raczej niewiele da. A jeśli akurat będą mieli wakat i są chęci z Pana strony (i siły również, bo to jednak fizycznie ciężka praca), to szczególnie w obliczu zbliżającego się sezonu powinno się udać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

net
Zgadzam się z Twoją wypowiedzią odnośnie Toba.
Tob tak szuka pracy jak ja się odchudzam.
Mc Donald i Poczta Polska biorą wszystkich jak leci.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Droga Teściowo. Łatwo pisać trudniej o efekty. Do restauracji Mc Donald udałem się osobiście kilka razy. Za każdym razem otrzymywałem odpowiedź iż teraz akurat nikogo nie potrzebują, może póżniej, zostawiałem swój kontakt, dzwoniłem i niestety żadnego efektu. Tak samo z Poczta Polską. Tam niestety można aplikować tylko przez internet. Wysłałem kilka aplikacji na różne stanowiska i niestety źadnej pozytywnej odpowiedzi.Zadnego zaproszenia na rozmowę kwlifikacyjną. Co można jeszcze zrobić żeby otrzymać pracę.Nie mam już żadnego pomysłu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A praca w sklepach spożywczych? Sklepy są niemalże na każdym kroku, w wielu Biedronkach czy Lidlach wiecznie mają wakaty, więc może tutaj należy próbować... Jeśli w Pana okolicy, dzielnicy jest kilka/ kilkanaście sklepów, można popytać i przynajmniej jedna z tych kilku prób powinna dać spodziewany efekt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziekuję za rady. Chodziłem już po najbliższych sklepach i pytałem się o jakąkolwiek pracę. Bez skutku. Z rozmów mogłem jedynie wywnioskować iż dla takiego starca jak ja 62lata /bez emerytury i renty/ nie ma żadnej pracy. Zostaje jedynie tylko grzebanie po śmietnikach i zbieranie puszek po piwie. Gdybym mówił po ukraińsku, to może bym miał jakąś szansę na pracę, a ja niestety znam b.dobrze jedynie język angielski, który zupełnie jest nieprzydatny na rynku pracy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziwi mnie więc, że kiedy pełno jest ogłoszeń do pracy w Biedronkach i Żabkach, nie ma dla Pana miejsca... Niech w takim razie przedstawiciele sklepów nie twierdzą, że nie ma rąk do pracy, jeśli nie chcą przyjąć osoby z chęciami.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ręce do pracy są potrzebne tylko trzeba wykorzystywać okazje jakie wpadną nam pod nogi ;) , przeczytałam parę miesięcy temu że w jysku masowo zartrudniają i o razu praktycznie znalazłam pracę po złożeniu cv https://bydgoszcz24.pl/pl/630_lifestyle/20816_praca_w_jysk_w_centrum_obslugi_klienta_jakie_obowi_zki_i_wymagania_opinie.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

takich stron z ogloszeniami o pracę jest dużo,ale ja mam dobre doświadczenia z pointr.pl choć nie ukrywam, że na olx gumtree czy lento też można szukać, bo są,ale to właśnie na pointr.pl znalazlam pracę i pracuję w niej już pół roku ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

OGIDO portal pracy zbiera oferty dla szukających zatrudnienia. Jeśli potrzebujesz pracy, lub jesteś pracodawcą poszukującym pracownika - nasz serwis to idealne miejsce dla Ciebie. Tutaj spotykają się ambitni ludzie i rzetelni właściciele firm. Kryteria wyszukiwania wolnych stanowisk pomogą Ci odnaleźć pracę lub pracownika, jakich potrzebujesz, zgodnie z kwalifikacjami i oczekiwaniami. Nasza platforma to kompleksowa oferta dla Agencji Zatrudnienia i Agencji Pracy - korzystaj w dowolnym czasie i z każdego miejsca na ziemi, 24/7.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogłoszenia o pracę z Polski i za granicy. Skrój sobie pracę na własną miarę - zobacz nasze oferty na etat, dla emeryta, studenta i dla wszystkich innych potrzebujących zatrudnienia w każdym wymiarze czasu. Portal pracy OGIDO to doskonała platforma dla pracodawców, którzy poszukują wykwalifikowanej kadry pracowników, pracowników fizycznych oraz tymczasowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

przejżałem wiele portali pracy ale ogido jest najlepsze i najłatwiejsze w obsłudze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masakra, co za DENNY spam... Zlitujcie się.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam portal clixs.pl- szybko znalazłam pracę :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szukałem pracy na stronie - https://layboard.com
Wakatów jest dużo i istnieje ranking firm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam szukać pracy na http://www.lionjobs.link Pracodawcy podają widełki płacowe więc wysyłasz CV tylko do firm, które faktycznie szukają pracownika.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracuj dla mnie m.s-1985@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do obsługi klientów poszukiwałem kadry zagranicznej i pytałem o legalizację pobytu przez https://worksol.pl/pl/, bo miałem już kilu swoich ludzi nagranych. Pomogli mi w dopełnieniu wszystkich formalności. Współpraca się opłaca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Propozycja ode mnie, jako praca dodatkowa, jak również jako praca stała jeśli Wam się spodoba albo jeśli nie będziecie mieli niczego innego na oku:
https://avalon-logistics.pl/kurier-bolt.html

Dostarczxanie jedzenia jako kurier bolt. Na stronie jest opisane, jakie trzeba spełnić wymagania. NIe jest wymagane otwieranie dzialalnosći gospodarczej.

Optymalnie będzie tutaj wypelnić formularz i powinni się odezwać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będę potrzebowała od lutego ekspedientki Gdansk Kokoszki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale w jakiej branzy szukasz? Bo co innego szukanie pracy jako programista a co innego jako kasjer w sklepie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy masz prawo pracować w Polsce? Jeśli jesteś obcokrajowcem, przeczytaj jak zdobyć pracę w Polsce na stronie zagranka.work
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli chodzi o pracę w budowlance, to polecam - https://pracownikbudowlany.pl/PL
Dużo konkretnych oferty, miałem spory odzew, więc tam na spokojnie możecie szukać.
Ogólnie w dalszym ciągu pracy w budowlance absolutnie nie brakuje, jest co robić.
Ale też kwestia taka, na czym wam zależy, jakie konkretnie stanowisko to ma być.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz zerknąć na stronę https://gdziepraca.info/portale-ogloszeniowe/ jest tam kilka adresów stron gdzie można znaleźć pracę dorywczą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak jak ktoś tutaj pisał, jest wiele na prawdę dzisiaj portali ogłoszeniowych czy to useme, infopraca, Linkedin czy też grupy na FB. Wystarczy tylko się dobrze rozejrzeć, kto szuka nie błądzi ;) Co do szukania pracowników, to jest coś takiego leasing pracowniczy https://bisar.pl/leasing-pracowniczy/ Wtedy dzięki takiemu rozwiązaniu można zaoszczędzić czas na rekrutację potencjalnych pracowników i nie tylko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gorąco polecam K2 Dystrybucje za ich elastyczność godzin pracy. Dla mnie możliwość dopasowania grafiku do osobistych potrzeb jest nieoceniona i pomaga utrzymać równowagę między życiem zawodowym a prywatnym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli szukasz pracy, która daje satysfakcję i możliwość poznania nowych osób, zajrzyj na https://hostessy-agencja.pl/praca/. Praca jako hostessa tam to była dla mnie super przygoda. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze

kursy florystyczne w Gdańsku (16 odpowiedzi)

Witam, poszukuję w Gdańśku kursów florystycznych-dekoratorskich - co możecie polecić, poproszę...

Kto ma problem z sasiadami??? (293 odpowiedzi)

Dzień Dobry :) Zacznę od tego, że mieszkam w bloku 4 piętrowym i obok mnie mieszka stary dziad z...

Nowa Lęborska - opinie i oceny (27 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w lokalizacji zapewniającej dostęp do infrastruktury centralnej, rozbudowanej...

do góry