Widok

gdzie w 3miescie wpadają starsze babki?

Hej, mozecie powiedziec gdzie w trójmiescie bawią się Panie 35+ ? jakie imprezownie może jakieś kluby marynarza? pzdr!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a chodzi ci o zabawę z tymi paniami czy o same panie? ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
chciałbym poznać taką panią ;) mam 25 lat i już kiedyś przyjaźniłem się z dużo starszą kobietą i jednak chyba bardziej nadaje na tych falach niż z rówieśniczkami;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
mówisz na tych samych falach ... ale że lubisz słuchać jak to było w czasach jak się rodziłeś? ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
też mogę ;) chociaż przekrój tematów jest spory;) a Ty podpowiadasz bo jestes Panią 35+?;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
no niestety, tu strzyka, tam boli ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
to trzeba upolować młodego faceta żeby wymasował sprawnymi młodymi dłońmi , joke;) to gdzie bywasz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie trzeba polować haha, sami się pchają ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
skromna widzę bardzo jesteś , więc za pewne musisz być piękna skoro tak się pchają;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
bez przesady haha, wystarczy być w tym wieku ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
młodzi Cie interesują?;) czy tylko Ty ich? to co powiesz mi gdzie się bawisz Ty np?;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Idź na "budy" w Brzeźnie, albo do "Parkowej" w Jelitkowie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok dziekuje :) Tośka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Określenie "starsze babki" mnie osobiście kojarzy się z 50+, a nie 35+...
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
może trochę nie fortunnie napisane , ale 35 to 10 lat starsza ode mnie także chyba tak też mogłem napisac..;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hmm, no nie wiem, ja jestem w wieku 35+, ale się "starsza" nie czuję ;)
A 10 lat młodszego od siebie musiałabym w takim razie nazwać GUANiarzem :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
eee nie no "GUANiarz" to chyba obrazliwe ja ladnie pisalem:) a Ty gdzie imprezujesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
@Mikronezja - Wszystko zależy od wieku zainteresowanego, dla 13 latka "starsza babka" to 19stka ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
@~~~
Wiem, wiem, żartuję sobie.

@MajkiMajk
Nie jestem typem imprezowiczki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kominek ,kapcie i winko?;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To byłaby miła perspektywa, niestety nierealna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
wszystko jest realne trzeba tylko bardzo chciec:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale ja nie mam kominka ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do obejścia..;) możesz ze mną wyskoczyć kiedyś na wino założyć kapcie jeszcze tylko kominka brakuje:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też nie mam kominka ale mam takie "cóś" gdzie się świeczuszkę wstawia i świeci ... ale to nie o to chodziło? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też może być chyba z bliska też trochę grzeje;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak się palucha włoży nie tam gdzie trzeba to nawet poparzy ciut ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a tak to jest z tymi paluchami że zazwyczaj nie tam gdzie trzeba;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie podpowiadaj mlodemu bo to jakos perwers jeszcze tam penisa wsadzi
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
buhahaha dobre hahaha
nie tego palucha miałam na myśli hahaha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
głodnemu chleb na myśli Bronisław;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
trafna uwaga majki ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wydaje Ci sie , ze tez na Ciebie lece bo jestem nieco starszy ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaa dziekuje...;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
foch
;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widze ze tak u Ciebie slabo z braniem ze za facetami sie oglądasz , odbij znajdz jakis portal dla gejów;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
taaaa i o czym znowu wątek? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
że miałaś mi powiedzieć gdzie imprezujesz...;) a się wymigałaś od odpowiedzi..;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wymigałam, po prostu nie imprezuję. ot co
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaa hmm no to mam problem chyba nikogo nie poznam jak nie doradzisz..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak już ruszę d*pkę średnio raz do roku to ruszam ją na pokład na skwerze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja imprezuje , idz do Pokladu w Gdyni moze tam uda Ci sie kogos spotkac w interesujacym Cie wieku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oboje macie rację.Poklad jest dobrym miejscem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rok już minął więc może znowu się ruszę ;)
może jakiś zlocik na pokładzie zrobimy? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok dzieki , piszcie maila jak kiedys smigniecie mozna sie zderzyc na piwko;) karnowski.michal@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja sie nie spotykam , boje sie mlodego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie bój się, obronię cię ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok , ale najpierw musze dostac buziaka na zachete
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
o ty czorcie, to wykorzystywanie sytuacji ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bym się Brona bał na starcie buziaki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakby od ciebie chciał tego buziaka to też bym się zastanowiła ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lepiej może nie ....;) wole od was , ale mam subtelniejsze sposoby hehe;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To od kogo wkoncu dostane tego buziaka bo sie pogubilem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem jak wy ale przy buziakach wolę różnorodność płci ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
facet kobieta jedyna opcja:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
woda do wanny się leje, relaksik zaliczę i wpadnę poczytać co nowego wymyśliliście ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W sumie to faceci mnie brzydza i nawet sie troche czasami sie dziwe kobieta , ze wchodza w interakcje z facetami , ale biorac pod uwage ze sam jestem z tej brzytkiej plci to jest mi to na reke i w zwiazku z tym wybieram Tosie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
łał :)
jestem zaszczycona ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja tez :) , tylko sie teraz zaczolem zastanawiac czy nie jestem za latwy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Facetom tez nie przystoi byc- za latwym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"zacząłem" - poprawna forma ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Toska, cos ty...wyluzuj chlopaka sie czepiasz? Jak bedzie w twoim wieku, to bedzie pisal poprawnie:-))))))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj mała lekcja języka ojczystego :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
co za różnica jak kto pisze, co Ty tośka nauczycielka polskiego :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
To ja chce do szkoly i zeby Tosia tam uczyla , ale i tak jest mi przykro :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Misiu:
Zdziwiłbyś się, jak wiele Kobiet zwraca na to uwagę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Babki jak to ujoles zwracaja uwage na to samo co my , chca miec w miare normalnego i przewidywalnego partnera a nie mistrza bog wie czego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem garbaty żuczku że kobiety patrzą na takie sprawy i nie tylko takie, wiem że ja też źle piszę , bo nie potrafie wyrazić siebie przez pisanie, łatwiejszy jest kontakt w cztery oczy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> wiem że ja też źle piszę

Na szczęście - możesz nad tym pracować. Nie jest to cecha dana raz na zawsze. Zbytnio ulegasz emocjom (choćby tekst do orzecha w innym wątku). Moja propozycja, całkiem poważna: napisz coś, a przed wysłaniem oderwij się od kompa/telefonu, nie palisz, to zjedz lizaka, potem przeczytaj jeszcze raz.. i jeśli uznasz, że jest ok, dopiero wyślij.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moj wirualny kolego , bardzo milo z Twojej strony ,ze w tak subtelny sposob potrafisz udzielic innym tz. dobrej rady i w zwiazku z tym proponuje Ci zebys zmienil swoj podpis z "garbatego zuzczka " nz "zwlykly cham " bo to lepiej pasuje do Ciebie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
widze, ze tu tez kultura sie przelewa hahahahaha
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Bronek:
Zaprawdę, trudne to i bezcelowe, podążyć za myślą Twą.
Jakeś bowiem we wpisie moim chamstwo wyczytał? Rzecz to niepojęta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie o to chodzi kto na co zwraca uwagę i nie jestem nauczycielką ale wkurza mnie jak się kaleczy język ojczysty :)
na szczęście moje dzieci mówią poprawnie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja to kaleczę jezyk ojczysty od urodzenia ,już tak mam , i nie irytuje mnie jak sie komuś przydarzy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
> wkurza mnie jak się kaleczy język ojczysty

Nie jesteś tośka odosobniona. To, że mało osób poprawia innych, nie znaczy, że nie zwraca uwagi. Vide np. Vilette. Językowa purystka, która chyba jeszcze nigdy do nikogo się nie "czepnęła" za sposób pisania.
Ale jest to, szczególnie na Forum, "first impression". Coś jak wygląd zewnętrzny przy kontakcie osobistym. Może być mylący... ale to się poznaje po jakimś czasie. Jeśli chce się daną osobę poznawać.
Bo podobnie, jak mało ktoś będzie zgłębiał (być może przebogate) wnętrze śmierdzącego flejtucha.. tak niechlujstwo językowe może odebrać chęć od pisania z taką osobą.
Mi przynajmniej odbiera.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
teraz są zupełnie inne czasy ... jakaś taka "bylejakość" życia się wkrada ...
chyba trochę staro to zabrzmiało ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
żuczku dla mnie to zwykłe lenistwo i tyle. każdy robi co uważa za stosowne ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
> ja to kaleczę jezyk ojczysty od urodzenia

Fajnie mieć JAKIŚ powód do dumy ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ktoś tu o mnie wspomniał? ;)

Oj, z tego, co pamiętam, raz mi się zdarzyło kogoś poprawić, bo nie wytrzymałam nerwowo ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Vi czujna jak zwykle :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rzecz jasna :) Dzień bez Forum dniem straconym ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie powiem, przy was można się odstresować :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Vi:
Bez Forum i bez Biedry - to tak dla ścisłości ;)

@tośka:
Nie przegap okazji przekonania się o tym w realu. Niebawem ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Biedry mam spory kawałek, więc rzadko odwiedzam, zostaje zatem tylko Forum ;) Ale nie narzekam, absolutnie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
~tośka

z jednej strony masz racje ze - "jakaś taka "bylejakość" życia się wkrada .." ale jak ktoś pomimo starań ,trudu itp. po 12 latach katorgi ortograficznej dalej ma ten sam problem to co ??

ps: bardziej przeszkadza mi coraz powszechniejsza wulgaryzacja języka , sprowadzanie wypowiedzi do jednego słowa lub ograniczenie słownika powszechnego do 10 " idiomów" którymi wyraża się wszystko
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za moich czasów nie było takich chorób jak dysleksja, dysgrafia, dysortografia, dyskalkulia, czy inne ADHD. Nazywano to po imieniu, lenistwo i złe wychowanie i było skutecznie "leczone". Niestety patrząc na dzisiejszy kwiat młodzieży widać postępujące lenistwo i zidiocenie, strach pomyśleć co będzie za lat naście, odwrócona ewolucja i powrót do kamienia łupanego ?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety bardzo dużo rodziców zaniedbuje swoje obowiązki. trudno mieć do młodzieży pretensje skoro dorośli nie potrafią się zachować ... nie jeden raz dziwiłam się widząc jak dziecko do matki się odzywa (mam na myśli oczywiście złe zachowanie) a matka nic ... zero reakcji. i czego potem od takiego człowieka wymagać?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
proponuję dać dzieciom więcej praw, niezależności, nietykalności i kasy ;]

do tego zero kar, zero obowiązków a więcej prezentów, gadżetów i wolności

bo ciągle pracuję, bo z tego tytułu późno wracam do domu, bo nie mam czasu, bo robię to właśnie dla dziecka;]
nie jeden rodzic udławił się już tą mrzonką a i nie jednego to jeszcze czeka

bezstresowe wychowanie nas odkupi ;]
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
"ale jak ktoś pomimo starań ,trudu itp. po 12 latach katorgi ortograficznej dalej ma ten sam problem to co ??"

Powinien używać zainstalowanego w każdej przeglądarce internetowej narzędzia korekta błędów.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moi rodzice też ciągle pracowali, dziadkowie mieszkali poza 3city, więc nie tu leży pies pogrzebany. Aczkolwiek nie mieliśmy Rzecznika Praw Dziecka i Rzecznika Praw Ucznia, ale jakoś przeżyliśmy tę "katorgę" którą zgotowali nam rodzice, nauczyciele i wychowawcy kiedy "narozrabialiśmy". Bardziej niż wzrost chamstwa wśród młodzieży, boli mnie powszechne zidiocenie : DYSgrafia, DYSortografia, DYSleksja, DYSkalkulia, DYS.. Co dalej ? Zgłosi się taka melepeta do kierownika i powie, szefie dzisiaj posiedzę nic nie robiąc, bo mam DYSpracę ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
W zwiazku ze sa swieta i mam troche wiecej czasu niz zwyle i nie wiem czemu ale prawie nikt nie pisze na forum to ja napisze , czemu nie spiewac kazdy moze ale nie kazdemu wychodzi. Mi pewnie tez nie wyjdzie za co przepraszam wszystkich z gory :) Osobiscie jestem zachwycony mlodym pokoleniem . Mlodzi znaja jezyki obce w wiekszoci uprawiaja sport (patrze po swojej rodzine i mysle ,ze jest to powszechne) i ciezko pracuja. To my raczej dalismy im kraj bez perspektyw i bez wyraznych idealow. Kolega napisal o melepetach ja raczej mysle , ze to ten kierownik jest melepeta ale przyklad idzie z gory od pan Prezydeta i Premiera . Mlodziez sobie oczywiscie poradzi bo pewnie z 90 % sobie wyjedzie tylko , ze my tu zostamiemy i bedziemy sobie tu pisac kto jest wiekszym erudyta i jakie to nie jest madry . W sumie to pozdrawiam na moje szczescie z dalekiego kraju i smaczngo jajeczka zycze.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
mlodziez, ktora wyjezdza to taka co sobie radzi? hmmmmmmmmmmm wg mnie osoby, ktore wyjezdzaja to sa wlasnie osoby, ktore kompletnie sobie nie radza. jak ktos ma olej w glowie to w Polsce potrafi sie ustawic a za granice na zmywak, do pracy w hotelu czy na budowie jada wlasnie Ci, ktorzy sa stworzeni tylko do bycia pracownikiem, wyrobnikiem. Najbardziej mnie smiesza ludzie, ktorzy sie chwala, ze np w UK to oni zarabiaja np 1500 funtow. I co to sa za pieniadze?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Fajnie ,ze chociaz Ty cos napisales , ja sie oczywiscie z Toba nie zgadzam wrecz przeciwnie podziwiam takich co potrafia wyjechac i jakos przezyc , bo to zawsze jest bardzo dobra lekcja zycia zwlaszcza dla mlodych. Oczywiscie sa tacy co zaczynaja i koncza na tz. zmywaku ale tak jest wszedzie nawet w Polsce nie wszyscy sa w stanie sie przebic. Pozytywne jest to , ze wiekszosc i to znaczna radzi sobie doskonale .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajnie wątek się potoczył. W zasadzie miałam napisać coś wesołego, ale post orzecha bardzo mnie wkurzył. Dlatego, że jest kolejnym kimś kto powtarza straszne bzdury.

Mieszkam w UK prawie dwa lata. Mam mnóstwo znajomych. Dwie....dużymi literami DWIE osoby, pracują w gastronomii. Reszta zajmuje się tym czym zajmowałaby się w Polsce. Urzędnicy, profesjonaliści, sprzedawcy, farmaceuci a nawet panowie, którzy zajmują się stolarką na budowie. Tylko za tą samą pracę dostają wynagrodzenie, za które będą żyć lepiej niż za wynagrodzenie za tą samą pracę w Polsce.

Mnóstwo ludzi powołuje się na te zmywaki, ale kurczę do potęgi entej. To chyba tylko w sezonie kiedy studenci wpadają dorobić na waciki.
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam w UK i rodzinę, i znajomych. Głównie jest tak, że jak ktos coś sobą reprezentował w Polsce, to i w UK nie skończyl na zmywaku. Nawet jak zaczynał na zmywaku, w hotelu, na taśmie to bardzo szybko dostawał pracę dużo lepszą - zgodnie z wyuczonym w Polsce zawodzie a czasami nawet lepszą. Za nieporównywalnie większe pieniądze. Znam architekta (pracował w zawodzie w Polsce, a teraz w UK), nauczyciela fizyki (obecnie pracuje jako menadżer w UK), ekonomistę po kiepskiej uczelni (w UK jest kierownikiem restauracji). Wszyscy zarabiaja tak, że mogą z jednej pensji utrzymać rodzinę nie licząc każdego grosza. Nie śpią na kasie ale na mieszkanie, tzw. życie, wyjazdy wakacyjne im wystarcza. W Polsce to jest trudne do zrobienia. Znam też osoby pracujące w UK fizycznie na polu, w domu starców, na taśmie w fabryce - nie mieli dobrego wykształcenia w Polsce, nie mają siły przebicia, nie myślą by w siebie, w naukę zainwestowac.
Także może być bardzo różnie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jak gdzie one sa...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Feromony na pierwszej randce (44 odpowiedzi)

Poznałem jakiś czas temu sympatyczną dziewczyne, na której bardzo mi zalezy oraz umówiliśmy się...

Feromony i ich działanie (7 odpowiedzi)

Słuchajcie a jakie jest tak naprawdę to całe działanie feromonów. Mianowicie jak jestem w...

Antykoncepcja po... (37 odpowiedzi)

...Dość przykra sprawa :(((( Jest "lek", który można przyjąć 72h po tej nieszczęsnej wpadce. Czy...

do góry