Widok

gimnazjum

Czy nasze Gimnazjum jest zagrożone?
Podpisze każdy protest, list otwarty, cokolwiek aby wyrazić sprzeciw wobec reformy Zalewskiej.
Zauważam, że ne mam własnego interesu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jeżeli nie masz własnego interesu, to dlaczego chcesz podpisywać protest?
Protestować powinni ludzie których to dotyczy.
Poza tym w naszym akurat gimnazjum pewnie niewiele się zmieni.
Starsi będą w jednym budynku, młodsi w drugim.
Różnica bezie taka, że nie będzie "zespół szkół", tylko "szkoła podstawowa".
Całe lata słuchałam i czytałam, jakie to gimnazja są straszne, patologiczne i niepotrzebne, a teraz nagle wszyscy przeciwko zlikwidowaniu.
Najsmutniejsze, że wiele osób jest przeciwko, bo jest przeciwko. Tak dla zasady.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tylko najgorsze jest to że dwa roczniki będą się starały do wyższych szkół. Ci co mają gimnazjum i ci co będą mieć osiem klas. Ja akurat mam z dziećmi taki przypadek. Dwa roczniki idą wyżej na jeden rocznik. Już się boję.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
"senna rusałka" przespała i podstawówkę i gimnazjum a mama też niczego nie nauczyła. Poziom faceta , który wypił piwo i za siebie wyrzucił puszkę, zademonstrował, że wstał z kolan. Przykre.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
A jakiś konkret, czy tak napisałeś, bo napisałeś?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przez lata tłum ludzi powtarzał że gimnazja to poroniony pomysł, teraz tłum ludzi murem za nimi stoi.

Gdzie tu logika? Zaraz ktoś napisze skoro już są to po co mieszać, a no czasami trzeba namieszać, aby coś zmienić. Czy na lepsze czy na gorsze to się okaże za parę lat.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Siłownia (6 odpowiedzi)

Czy są siłowni w Bojanie albo w pobliżu dla dorosłych i młodzieży?

Make up (6 odpowiedzi)

Drogie Panie, jaką makijażystkę do 20 drogi od Bojana polecacie? Może są jakieś mniej aktywne na...

Kolekne lanie aswaltu w Kielnie (34 odpowiedzi)

3,2 mln zł też z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg przeznaczymy na zdanie Kielno - Kowalewo.

do góry