Widok

ginące koty!!!

Zwierzaki Temat dostępny też na forum:
W sobotę 23.01.15 zaginął mi czarno-biały kocur na ul. Różany Stok.Zniknął w przeciągu godziny może dwóch od wyjścia z domu do ogrodu.Jest to młody kot 8 miesięczny i nie oddalał się nigdy od domu!
O zgrozo to już 3 mój kot który ZNIKNĄŁ w niespełna rok w podobnych okolicznościach.Zawsze to się dzieje w sobotę.Koty były udomowione i bardzo przyjacielskie.
Proszę o kontakt jeżeli ktoś z Państwa znalazł się w podobnej sytuacji?
Dotarła do mnie niepokojąca informacja,że ktoś na osiedlu wyłapuje domowe koty i psy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Podobno powstaje chińska restauracja w okolicy....... ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nie trzeba wypuszczać samopas kota tylko wyjść z nim i go przypilnować.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak to robisz? mój od października wychodzi i nie chce sobie pójść... Serio mówiąc mój kot wychodzi i zawsze wraca, mieszkam na Jaśminowym Stoku w pobliżu Różanego i nie było nigdy problemów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
wrocił..przepraszam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesienią zaczepiła mnie pewna pani mieszkająca na Jaśminowym Stoku, pytała o zaginionego kota. Podobno jej uciekł. Szukała go kilka godzin, niestety nie wiem czy w końcu się znalazł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
po co Wam te zwierzęta w blokach? Nałożyłbym taki podatek na posiadaczy zwierząt, że odechciałoby się je hodować w blokach. Pieniądze z podatków przeznaczyłbym na sprzątanie po nich.
Nowe chodniki na osiedlu z......ne jak na wsi. Do tego ta masa psów, która wyje dzień i noc.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10
lubię zwierzaki, nie mam ogólnie nic przeciwko nim ale nie mogę pojąć jak to się stało że trzymają te zwierzaki w blokach. Pies, kot zawsze były na wsi i po co miastowym kmiotom potrzebne to w domach? Na wsi pies miał pilnować zagrody, a kot stodoły. :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
Szczęśliwy dom-to merdający dom
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dwa młode kotki ma do oddania w "dobre ręce" sąsiadka z Jaśminowego Stoku 59C (mieszkanie na parterze, klatka przy placu zabaw). Czarny kotek i kotka, z białymi skarpetkami:)
Na Jaśminowym Stoku 59-61 nikt kotów nie kradnie, koteczki spacerują sobie, są chętne do miziania, wylegują się na maskach samochodów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koty giną, niestety, w różnych dzielnicach Gdańska. Zawsze te wypielęgnowane, domowe, przyjacielskie (czasem i te nieufne). Przejrzyj forum, przekonasz się. Są dwa wyjścia: w ogóle nie wypuszczać sierściucha samego (smycz?) albo nie wypuszczać wcale. Oba wyjścia paskudne, ale tylko tak nie stanie się to najgorsze dla kota i jego właściciela (?). Znak zapytania zrozumieją kociarze:). Mam nadzieję, że Twój zwierzak się znalazł, pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zginął mi kot własnie,powiedz prosze bo czuję że coś wiesz skąd teoria ze giną koty domowe wypielegnowane?czemu takie akurat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeden kot leży na trawniku od Niedzieli pomiędzy "Gazownią" a szkołą na Kalinowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wychodzenie z kotem na smyczy nie tylko jest najlepszym wyjściem dla kota ale i dla innych mieszkańców. Taki kot nie włazi na balkon obcej osoby lub nie załatwia się w ogródku właściciela domku czy piaskownicy dla dzieci.
Odchody kocie strasznie śmierdzą i są niebezpieczne dla dzieci- toksoplazmoza
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

do góry