nowy wąteknowy wątek
ginekolog Gdańsk + poród na Klinicznej
[Rodzina i dziecko bez ogłoszeń]

Witajcie :)
Może mogłybyście podać namiary na panią/pana ginekologa, który poprowadziłby dobrze ciążę i jednocześnie pracuje w szpitalu na Klinicznej? Z góry wieeeelkie dzięki :)

Re: ginekolog Gdańsk + poród na Klinicznej

p. Łapinska Szumczyk, p. Olszewska
pracują na ginekologicznym, ale nie wiem czy maja dyżury na porodówce (nie wiem jak to w UCK jest zorganizowane). obie panie mają zupelnie różne charaktery :)

a i jeśłi chodzi o panów to jest Rogoza, Sawicki (b. sympatyczny), Olszewski. ale jak wyżej- nie wiem czy mają dyżury na samej porodówce

Dr michal korzon . Przychodnia na debinki , pracuje na poloznictwie na klinicznej. Tel. 583492615 rejestracja. Nfz.

Dr Leszczynska, dr Boćkowski, prof. Preiss oraz moja najlepsza Dr Świątkowska. Nie wiem czy konkretnie na porodowce ale na patologii napewno a prof. jest ordynatorem

Łapińska- Szumczyk - polecam

Lapinska-szumczyk nie pracuje na porodowce i poloznictwie

Na patologii ordynatorem jest Mędraś. Preis jest szefem całej kliniki.

Jak zawsze najlepszy Boćkowski

image
image

no właśnie, a ktoś by sprecyzował czy dr Rogoza na porodówkę zagląda? czy ma dyżury tylko na innym oddziale gin.

DR GRZYBOWSKI

Rogoza nie pracuje na poloznictwie i porodowce. Pracuje na ginekologii onkologicznej

Olszewski nie pracuje na klinicznej.

wlasnie tez poszukule lekarza ktory poprowadzi mi ciaze a pozniej przyjmie porod na klinicznej. czy znacie dr Szulca? wiem ze przyjmuje prywatnie w sweesmedzie ale ze na klinicznej ma dyzury

image

Leżałam na patologii i rodzilam na klinicznej. Polecam Traczyk- Łoś, Leszczyńską, Łukaszuka i Grzybowskiego po poznaniu kilkunastu tamtejszych lekarzy.

Ja chodzilam do dr Mielcarka,na pewno pracuje na Klinicznej ale czy jest tez na porodowce to nie wiem bo tam nie rodzilam

Szulc to chyba na zaspie pracuje.

Ja jestem niestety stałym bywalcem klinicznej i polecam Na pród i prowadzenie ciązy Grzybowskiego i Korzona
Super lekarze -wiem co mówię bo bywam często na oddziałach .
Jakbym zaszła w ciązę do poszłabym do nich bez chwili wahania