Widok

gorąco nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pragnę podkreślić a jest to obiektywna opinia( którą potwierdzą goście restauracji) obsługa jest na wysokim poziomie!!! Lecz podejście kadry zarządzającej do klienta jest uwłaczające. Ponieważ odwiedziłam to miejsce ze względu na chęć spożycia dobrego trunku oraz zrelaksowania się o tyle się pomyliłam. Było miło do momentu aż dowiedziałam się, że niestety osoby które znają personel nie są mile widzianymi gośćmi lokalu. Pomimo faktu, że za zamówienie zapłaciłam, zostałam potraktowana w sposób uwłaczający mi ( pragnę podkreślić że przez kadrę zarządzającą). Dostałam informacje, że znając personel nie mogę tak długo przebywać w tym miejscu. Zawsze uważałam, że klienci nie są w ten sposób rozpatrywani. Nigdy w żadnym lokalu nikt mnie tak nie potraktował!! Może była to kwestia, że pomimo posiadanego stanu portfela odwiedzając to miejsce po pracy nie miałam na sobie stroju galowego? Przyszli klienci zastanówcie się zanim przestąpicie próg tego miejsca czy szykując się na miły wieczór nie zostanie wam on w nietaktowny i ordynarny sposób zepsuty? Możecie po prostu komuś wyżej postawionemu się nie spodobać. To też przestroga dla osób które w tym miejscu chcą podjąć pracę.
Moja ocena
Browar Trójmiejski Lubrow kategoria: Puby
obsługa: 6
 
menu: 6
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 1
 
3.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli jest tak jak wyżej to jestem w szoku! przecież po 4-5 pobycie w pubie człowiek zaprzyjaźnia się z barmanem -barmanką ,pogada sie o tzw gwoździach to znaczy że już stało się przyjacielem barmana-barmanki i wtedy co? wykop! zajefajnie! w takim układzie wykopali by mnie z co drugiego pubu w Sopocie :D gratuluję kadrze zarządzającej w/w knajpy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry