Widok

grunwaldzka 495 - Mercedes rozwalona droga rowerowa

Od miesiąca ponad przy al. grunwaldzkiej 495 przy Mercedesie w Gdańsku jest remontowana droga, rozmontowali drogę rowerową położyli 1 warstwę asfaltu zagrodzili bramkami i przejazdu nie ma. Zajmują się wszystkim dokoła ale nie drogą rowerową.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

~grey cos taki nadwrażliwy... DDR naprawia jak skończą bydowe. Jak się buduje to się czasem cos psuje ale potem to już tylko miod i malina. Do końca wakacji wytrzymasz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba, że go zabiją furmani na jezdni.

A w Orłowie... ech, szkoda słów na drogowców. Uważajcie ludzie, nie dajcie się zabić przez ten syf...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się z "~grey". To niechlujstwo posiadaczy 18-letnich VW. Zaczynają od d... strony. Pieszczą parking, a zapomnieli o chodniku i DDR. Ruch pieszy i rowerowy zagęszcza się na 1,5 m szerokości w obu kierunkach i bywa niebezpiecznie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

Gdzie kupić rower? (25 odpowiedzi)

Cześć! Szukam jakiegoś sklepy w Trójmieście, gdzie mógłbym kupić dobry rower po niewygórowanej...

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

rowerek treningowy stacjonarny - gdzie kupię? (12 odpowiedzi)

Gdzie mogę kupić w Trójmieście rowerek treningowy stacjonarny w cenie ok. 200 zł? Decathlon,...

do góry