Widok

gry planszowe

Hobby Temat dostępny też na forum:
Szukam osób z Banina które interesują się grami planszowymi, RPG itp. Mile widziane osoby dojrzałe emocjonalnie tj wiek 30+.
Czasami warto posiedzieć, pograć, pogadać o zainteresowaniach, zwłaszcza że nie zawsze po drodze nam do Trójmiasta.
Nabyłem ostatnio Horror w Arkham - nie ma z kim "rozwinąć tematu"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Propozycja niby fajna, ale dojrzałość emocjonalna absolutnie mnie eliminuje. Do 30stki też brakuje mi obu lat..
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chętnie w planszówki i RPG bym pograł, sam już jestem 30+ ale wiek graczy nie ma dla mnie znaczenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sorki za ten wiek. Napisalem ten wątek bo nawet nie liczylem ze ktoś odpowie. Wiek też mi nie przeszkadza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok, to wracając do głównego tematu: są jacyś chętni na planszówki i RPG?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakie rpg-i wchodzą w grę?
jakie planszówki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z RPG mam Neuroshimę z dodatkami, MERPa może gdzieś znajdę, ale może być ciężko. Planszówek aktualnie nie posiadam, ale w najbilższym czasie mam zamiar nadrobić braki.

Generalnie i systemy i planszówki do ustalenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To swietnie ze z nalazl się ktoś na gry. Obecnie w swoich zbiorach z Rpg mam gdzieś Cyberpunk 2020 i Dzikie Pola. Z planszowek jedynie tak jak pisałem Horror w Arkham. Ale mysle ze kolekcja z czasem bedzie na nowo rosła.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
prowadzę Merpa od ponad 20 lat, w D&D gram też równie długo, + Star Wars, Warhammer - nie ukrywam - jestem wymagający - ale to kwestia wieku:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z RPG posiadam :
Warhammer I i II z wieloma dodatkami
Cyberpunk 2020 z kilkoma (3-4) dodatkami
Wampir skazani na Maskaradę
Wiedźmin
Savage Worlds + Deadlands
Przy czym ostatni system nie jest mi specjalnie znany pod kątem mechaniki itp, trafiłem na okazję stąd się pojawił :)

Jeśli chodzi o planszówki też trochę tego mamy, całkiem sporo i dość różnych :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak już się kilka chętnych osób zebrało, to proponuję się spotkać i obgadać temat na żywo.

Rzucę od razu wstępną propozycję spotkania (do dyskusji oczywiście):
U Daniela, czwartek (7.08.2014) o 19.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok, będę, można pogadać
tylko czy u Daniela można jakiegoś browarka wypić?
czwartek, 19.00.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok. 19 pasuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nam równiez pasuje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jako przyszły baninianin zapytuję, czy Panowie (i Panie?) coś ustalili w sprawie grania w RPG? Zawiązały się jakieś drużyny? Wypaliło ogólnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zawiązuje się i wypala
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my - para po 30ce chętnie czasem byśmy w coś zakrążyli - proponuję założyć fanpage na FB i tam robić ewentualne ustawki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko nie wszyscy używają fb...
a w co byście zakrążyli?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zmieniając nieco temat, ale zachowując klimat:

Czy ktoś z banina gra może w MTG? chętnie bym pograł tutaj zamiast jeździć do Gdańska/Gdynii.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda ze nie z Gdyni :( też szukam kogoś z kim można byłoby zagrać od czasu do czasu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
można tez w warcaby lub szachy zagrać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odświeżam wątek.

Z chęcią przyłączyłbym się do jakiejś drużyny RPG. Grałem jak dotąd w Neuroshimę, D&D, Warhammera, Dzikie Pola, Monastyr i Wiedźmina. Lat 29 ;).

Planszówki też wchodzą w grę (mam Agricolę, Caylusa i kilka innych), ale preferuję rolpleje. Jeśli gracie w Baninie, to proszę o odzew.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co z tego preferujesz i czy lubisz prowadzić ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja na planszówki w Baninie chętnie bym się umówił.
Ktoś, gdzieś?

Mój wiek 30+ :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie mam preferencji. Najwięcej z wymienionych rzeczy grałem chyba w Neuroshimę i bardzo mi się podobało, więc jakbym już musiał na coś wskazać, to na ten system.

Sporo też grałem w Wiedźmina i D&D, ale to było dawno temu. W pozostałe z wymienionych przeze mnie (tj. Warhammer, Dzikie Pola, Monastyr) grałem mało, ale chyba najbardziej przemawiał do mnie Warhammer.

Ogólnie to system nie robi mi większej różnicy. Zwracam bardziej uwagę na klimat gry, szczegółowość i "gęstość" świata, fabułę itp. rzeczy, które koniec końców są bardziej zależne od MG (i graczy) niż od samego systemu (tak mi się przynajmniej wydaje).

Prowadzić lubię, ale jakieś 6-7 lat tego nie robiłem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisz do mnie na maila godefroey@wp.pl to Ci odpisze z mojego normalnego maila (ten powyżej to taki spamowy), umówimy się na piwko gdzieś w Baninie i zobaczymy jak dalej z graniem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisałem. Informuję jeszcze tutaj, bo nie wiem, czy częściej sprawdzasz to forum, czy spamowego maila.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

Nie jestem z Banina, ale dojazd nie stanowi dla mnie problemu ;) Spełniam jednakże warunek 30+. Chętnie dołączę do grupy graczy, by wspólnie oddawać się tej jakże wspaniałej pasji :D

Pozdrawiam i proszę o info na pm.
M.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

do góry