Widok

ha ha olszynka

moze i zielono ale dzielnica to patola jedna wielka lata tam mieszkałam dziś jestem szczesliwa ze już nie mieszkam złodziej ,ploty i pijaki cała olszynka
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 26
Olszynka się zmienia. Patrząc na twoją pisownię to chyba byłaś przedstawicielka tej "patoli" ;)
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 2
No cóż... Skoro Ciebie już tu nie ma , to z pewnością już jest dużo lepiej. Dzięki , że wyjechałaś!
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 3
Szkoda jej odpisywać. Sądząc po wypowiedzi to osoba tęskniąca z hukiem, rozrabianiem, dyskotekami. Na Olszynce spokój i cisza. Rozrabiaków się goni. Więc źle.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem Olszynka utknęła w martwym punkcie . Mieszkańcy nic nie robią w tym kierunku, żeby było czyściej i przyjemniej, żeby zieleńce w okolicy stały się zadbane i miłe dla oka . Wszyscy tylko narzekają, że, by chcieli, to, czy tamto . Orunia walczy o swoje i dostaje , Nowy Port tak samo . Mieszkańcy sami się mobilizują sprzątają malują odnawiają swoje dzielnice, a Olszynka śpi i narzeka, że jest zapomnianą dzielnicą Gdańska .
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie wszyscy ;P
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj zmienia sie zmienia,nawet naprawili kawalek ulicy-to duzo;-0
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
No naprawili ... bo kilka osób sie o to postarało, aby przypomnieć włodarzom ,że istnieje dzielnica o nazwie Olszynka .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
TO CHYBA ZALEŻY W JAKIEJ CZĘSCI OLSZYNKI MIESZKACIE,A MOŻE WIECIE JAK MIESZKA SIE W OKOLICY ULICY ŻARNOWIECKIEJ.MAM TAM DOSTA LOKAL ZRZESZENIOWY
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mieszka się średnio.Ludzie nie pilnują swojej dzielnicy,nie dbają o nią .a mogła by być perłą w koronie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wszyscy to patologia na Olszynce ,przyjezdzam na Olszynke i spotykam kochanych ludzi ,moze to pani patologia .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oceniasz po sobie?!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry