Widok

hemoroidy

Słuchajcie, czy ktoś z Was miał operację na hemoroidy 4 stopnia? Jak to znieśliście? Czy po operacji Wasz stan się poprawił a hemki nie wróciły? Czy mieliście też usuwane fałdy odbytu przerośnięte?
Jestem w trakcie podejmowania decyzji. Wiem że to dobre ale boję się bardzo.
I jeszcze kto Was operował i gdzie.
Z góry Wam dziękuję!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kiedyś miałem usuwaną fałdę przy odbycie przez dr Dariusza Dymeckiego z kliniki prof. Dobosza - http://www.klinikadobosz.pl/zespol,3,pl.html

Zrobił na mnie dobre wrażenie, więc polecam. Delikatny facet, zna się na rzeczy i rozumie, że pacjent, który robi coś takiego pierwszy raz w życiu może być mocno poddenerwowany (bo dla lekarza to pewnie pestka). Hemoroidami też się zajmuje. Kiedyś pracował też w jakimś szpitalu, więc pewnie trudniejsze przypadki może tam zrobić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki! Umówię się zatem do niego:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zajrzałam na stronkę. Zachęcająco to wygląda. Dziękuję jeszcze raz bo o nich nie wiedziałam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Choroba skóry - Twardzina... ktoś tez się leczy? (19 odpowiedzi)

Witam, u mojego męża prawdopodobnie wykryto twardzinę. Miał zmiany skórne " skóra jak u...

Dobry fizjoterapeuta w przystępnej cenie??? (43 odpowiedzi)

Witam wszystkich, czy ktoś z Was może mi polecić sprawdzonego i w miarę niedrogiego...

Dobry neurolog - Gdynia - pilne!!! (27 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy zna ktoś dobrego neurologa z najlepiej z Gdyni, który szybko mnie...

do góry