Widok

hiperprolaktynemia - prolaktyna wynik! proszę o pomoc

Dziś miałam robione badanie PRL
wynik wyszedł 1614,0
po obciążeniu tabletką po 2 godzinach
wynik 1715,0
czy to oznacza,że mam guza??
ktoś zna się na tym?? lekarz dopiero w maju :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mały wzrost po metoclopramidzie -możliwy gruczolak przysadki. Mysle ze rezonans konieczny
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

miałam rok temu nie było gruczolaka, jedynie torbiele małe
a jest możliwość ,że groczulka nie będzie?czy po wyniku już pewne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to że nie było wtedy gruczolaka to nie znaczy że teraz nie ma. i tak jeśli mały to do leków a nie do leczenia operacyjnego
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

prolaktyne trzeba badać w odpowiednim cyklu, czy lekaraz powiedział Ci kiedy trzeba robić to badanie? Prolaktyna zmienia się z każdym dniem cyklu .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie lekarz mi nic nie mówił... robiłam 10.03.2017 miałam 1117,0 potem 17.03.2017 i juz było 1700,0 i nawet babka pobierajaca nie pytała który dzień cyklu .a pare lat temu jak robiam pytali
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

też miałam prolaktyny dobrze ponad 1000. okazało się, że to wina tarczycy po prostu. jaki lekarz dopiero w maju? neurolog? a sprawdzałaś na kolejki.nfz.gov ? ja tam wyszukałam neurologa z najmniejszymi kolejkami i trafiłam po tygodniu już na Wałową. a coś ponad pół roku czekałam potem na tomografię, która pokazała, że wszystko jest ok. teraz biorę euthyrox na tarczycę i prolaktyna wróciła do normy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

endokrynolog 18kwietnia i neurolog 20kwietni udało mi sie szybciej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tarczyce na ta chwile mam w normie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A po co Ci neurolog??Jeśli chodzi CI tylko o skierowanie na MRI to i endokrynolog Ci wystawi takie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Problem z utrzymaniem erekcji (191 odpowiedzi)

Witam Mam 45 lat. Od jakiegoś czasu mam spore problemy z utrzymaniem erekcji. Na początku...

Przepuklina przełyku czy ktoś ma? (119 odpowiedzi)

Witam Jak w temacie. Poszukuje osób, które mają tę dolegliwość? Chciałam się podzielić...

rehabilitacja (15 odpowiedzi)

szukam pilnie rehabilitacji na kręgosłup kolejki strasznie długie ,,może ktoś wie gdzie na nfz...

do góry