Widok

hotel kiston - proszę o opinie

Szukam osób które korzystały z usług Hotelu Kiston ?. Powiedzcie mi jak tam z obsługą i w ogóle czy warto ?.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6
bardzo drogo a obsługa to jakby była tam za karę
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 11
za to basen mają super
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
bardzo drooooooooooooogo !!! i uwazajcie na obslugę
hotel kston nie ma 4 gwiazdek wiec czemu maja to w logo?wesele można zrobić duzo taniej a tak samo fajnie w innym miejscu
to fakt-basen super
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jasne, że można zrobić dużo taniej - w barze mlecznym, mieszkaniu lub ze znajomymi na plaży.
Jednak dla osób, które stać na taki obiekt jest to bardzo ciekawa alternatywa. Nie każdy szuka ekskluzywnych warunków i wyszukanych potraw. Dla nas obiekt był idealny, obsługa profesjonalna - a wesele na długo pozostanie w naszej i gości pamięci. POLECAM w 100 %.

Ale faktycznie, jak ktoś szuka mielonych i schabowych z kiszonym ogórkiem .. nieciekawych brudnych sal - Kiston nie jest idealnym miejscem.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 12
Basen super - polecam
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie zastanawiaj się - Kiston jest idealny, wbrew pozorom nie jest to obiekt bardzo drogi. My mieliśmy indywidualnie wybraną opcję menu - jedzenie było bardzo pyszne, było go bardzo dużo - wszyscy goście byli pod wrażeniem. Sala jest bajeczna, co powoduje, że nie wymaga dodatkowej dekoracji.. Bardzo ważnym elementem jest kontakt z kierownictwem hotelu - właściciele są przemili i reagują na każdą prośbę.. proces uzgadniania wszystkich szczegółów i "dogrywania" przyjęcia był bardzo przyjemny.
Nasze wesele było cudowne - POLECAM w 100 % !!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5
W takich lokalach też można sobie wybrać schabowego na obiad. Menu ustalane jest indywidualnie i nie ma z tym problemu. A że mają 4 gwiazdki i propozycje zupełnie inne w postaci cudaśnych sosów, zup-kremów, musów, itd. to tylko świadczy o poziomie lokalu i kucharzu, który przygotuje wszystko ;) Sala bajeczna, obiekt piękny, wszystko na bardzo wysokim poziomie tylko trochę daleko. Na pewno jeden z lepszych lokali ;)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Wezcie nie sciemniajcie o tym hotelu.
Wszystkie komentarze pisze jedna osoba i dziekuje Pani Mai za to że jest wszystko w porzadku.Jedzcie posmakujcie to jedzenie, ochydne.
Kicz kicz i jeszcze raz kicz.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 11
Moja corka miala tam wesele w sobote. Bylo fantastycznie, jedzenie przepyszne, sala balowa doskonala. Nasi goscie byli z roznych czesci swiata i wszyscy byli bardzo mile zaskoczeni. Jesli chodzi o Pania Maja jest naprawde profesjonalistka w kazdem stopniu. Wszystkie dodatkowe zyczenia ktore mielismy zostaly w 100 procentach spelnione. Jestemy wszyscy bardzo zadowoleni i bedziemy ten wspanialy Hotel polecac dalej.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7
Byłam rezerwować termin na 2015. Pani Maja w 100% profesjonalistka, zrobiła bardzo dobre wrażenie i wzbudziła zaufanie że będzie wszytsko dopięte. Ten obiekt "żyje" z organizacji wesel tak więc przykładają się z największą starannością wg zapewnień właścicieli. Hotel przepiękny, robi ogromne wrażenie, sala bajeczna i bardzo ekskluzywna, sama w sobie jest tak elegancka że nie wymaga szczególnego dekorowania. Obiekt dla ludzi na poziomie tak więc "zwykły szarak" nie bedzię się czuł swobodnie. Wierze że wszytsko bedzie tak jak sobie wymarzyliśmy a wesele zapadnie w pamięć wszytskie gościom weselnym :)
Czy drogo ??? Za jakość się płaci, chcesz tanio to zrób sobie wesele w remizie albo zorganizuj zwykły obiad weselny...
Pozatym "drogo" to pojęcie względne....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
O tym czy wesele zapadnie w pamięć przede wszystkim świadczy atmosfera i dobra zabawa a nie gdzie dane wesele będzie wyprawiane.
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wiesz jeśli obsługa bedzie niemiła, jedzenia mało i niedobre a wódka ciepła to chocbyś nie wiem jakich miała super gości i atmosfere to niesmak pozostanie...
A wesele owszem zapadnie w pamięć ale przez te własnie niedociągnięcia :(
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja odniosłam się do wyglądu i charakteru sali. Wiadomo, że jedzenie i dobra obsługa to są rzeczy na które każdy zwraca uwagę.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tragedia. Nie polecam byłam gościem i to nie wina obsługi.
Jedzenie byle jakie , suche ,twarde nie z tego menu.
Ludzi mają za idiotów, myślą że jak troczę popiją to mogą jeść stolec
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
W Kistonie byłam kiedyś na weekend. Przywiozłam stamtąd fajne wspomnienia, ale : w czasie naszego pobytu w hotelu odbywało się wesele, a ze my byliśmy jedynymi gośćmi prywatnymi poczęstowano nas na obiad daniem, które jedli na obiad również weselnicy (pierś faszerowana suszonymi pomidorami + rosół) Rosół był zimny- no ale może przy takiej ilości pracy o nas zapomniano, ale pierś była fatalna, twarda- i jeśli na moim weselu pojawiłoby się tak kiepskie danie to naprawdę byłabym rozczarowana.
Dobry byłe śniadanie, a obsługa bardzo miła.

Jedyne co zauważyłam to to, że goście podczas wesela bardzo się rozchodzą po hotelu- kilka osób było na basenie, kilka w kręgielni, troche to smutne dla pary młodej ??
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Proszę zobaczyć ceny menu ! Ale w sumie jak kogoś stać to nie będę dyskutować. Jedzenie nie dobre ale pokoje ładne. Kicz i przepych w bardzo złym stylu. Basen fajny.
Generalnie uważam że za tę cenę można zrobić gdzie indziej dobre wesele.
Ja bym nie zrobiła tam jeszcze raz swojego wesela.
NIE POLECAM...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niespełna mc temu miałam tam swoje wesele na 130 os. Polecam wszystkim którzy szukają urokliwego miejsca na wysokim poziomie z bardzo dobrym, pięknie podanym jedzeniem, miłą i sprawną obsługą. Niczego bym nie zmieniła-wszystko było idealne. Goście zachwyceni pod ogromnym wrażeniem. Nie żałujemy ani 1złotówki wydanej na ten dzień.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Pani Mirko prosze jeszcze troche opisac jak przebiegalo wesele , jakie byly ceny? jestem w trakcie negocjacji z tym hotelem a widze ze opinie sa bardzo rozne! dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam z rodziną ostatnio na weselu tutaj... drogoo,za takie pieniądze są super inne miejsca, rodzina się wykosztowala,a tu zimne jedzenie..i pracownicy wystraszony,ale to wina właścicieli, co z tego ,ze maja stronę na necie, byłam niedawno z mężem na weselu w innym miejscu o połowę tańszym, i nie potrzebują reklamy itd, i było o wiele lepiej. Źal mi tych co płacą za wesele w kiston, do końca życia będą mieli długi ,bo żadnych młodych nie stać na taki cyrk i a rodzice muszą być powalone i maja niska ocenę siebie ,jeżeli decydują się na ten lokal
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Wesele

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

Nietypowe i oryginalne miejsce na wesele? (33 odpowiedzi)

Cześć! Mam pytanie do tych co sa juz bardziej zorientowani w salach weselnych w okolicy...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

do góry