Widok

huki Ksiezycowa

polnocy-czwartek 23.06 - po 23 ktos strzelal czyms po stronie ksiezycowej. Brzmialo jak bron hukowa lub wystrzaly z jakiej srzelby. Czy komus cos wiadomo na ten temat? Nie sadze by po 23 rolnicy straszyli dziki z pol...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Noc Kupały jest.
Myśliwi straszą baby z lasu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
pół nocy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widzialem w nocy ok 00 00 jak strzelaly fajerwerki.

myslalem ze sa dozwolone tylko w sylwestra.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W sylwestra i Nowy rok. Na inne okazje należy dostać pozwolenie, w przeciwnym wypadku faktycznie są niedozwolone.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
A widzałaś/-eś dziki w dzień? No właśnie po północy straszą jak się ciemno robi i zwierz wyłazi z lasu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dziś godzina ~ 22 ponownie było słychać wystrzał w tych okolicach, ktoś wie co się dzieje?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nic się nie dzieje: duuuzo buraków mieszka w Baninie :( bawią się hałasujac, niestety.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak wygraliśmy ze Szwajcarią, to ktoś racę czerwoną wystrzelił nad północną częścią Banina - nie muszę chyba dodawać jak skrajnym DEBILEM ten ktoś był, bowiem mieszkamy w strefie podejścia do pasa startowego, a gdyby taka raca zderzyła się z samolotem (zwłaszcza mniejszym) to różnie może być, zwłaszcza, że podstawa chmur była niska i nie widać samolotów.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
hehehe:) to żeby ten samolot nie zderzył się z ptakiem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
do ,,mieszkaniec Banina"-Może Ci się nie podobać to i owo, ale nie pisz bzdur i publicznie nie obrażaj bo to jest karalne. Dla Twojej informacji najniższy pułap chmur to 500m. a race lecą max do 300m. Poza tym nie całe Banino jest torem podejściowym do lotniska. Tor jest ściśle wytyczony na mapie. Niestety WIZZ nie przestrzega procedur i to jest wyjątek. Zderzenie z racą która świeci z jasnością 30 000 kandeli jest raczej mało prawdopodobne (niewidomy pilot?), z dronem, ptakiem i owszem. Wiesz kto strzelał, to podejdź i zwróć uwagę, i tyle. Pamiętaj że nie jesteś anonimowy w internecie.Ktoś się kiedyś pofatyguje i będzie zonk. Pozdrawiam wszystkich kibiców-POLSKA !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Chcesz mi powiedzieć, że nadajnik w Chwaszczynie ma więcej niż 500m? Bo ja nie raz nie dwa widziałem chmury w jego połowie. Deszcz pada z chmur na pułapie 100m, więc jesteś niedoinformowany. Ba, mgła to tez są chmury tak naprawdę.
Duży samolot tak od sobie nie skręci w powietrzu jak raca nagle wyleci z niemałą prędkością.
I pewnie zwróciłbym uwagę, gdyby nie to, że byłem w zupełnie innej części Banina i kompletnie nie mam pojęcia nawet na jakiej ulicy to było, także wiesz.

A groźby, że nie jestem anonimowy w internecie sobie wsadź - musiałbyś złożyć pozew w sądzie, bo inaczej po IP sieci komórkowej to sobie możesz szukać wiatru w polu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie dość że strzelają racami to jeszcze drą ryja na całą ulicę.Tu mieszkają ludzie którzy mają małe dzieci a inni wcześnie wstają do pracy.Mam nadzieję że dzisiaj tak nie będzie jak ostatnio.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
w tym dniu od około 22.30 do 24 były straszone dziki z pola petardami ponieważ zaczęły ryć i jeść ziemniaki z pola
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za odpowiedź:)

A o Racy nie słyszałam... skrajna nieodpowiedzialność w tym terenie. To samo z dronami w obrębie Banina .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
ale metoda na dziki strzelanie petardami?! od tego są pastuchy elektryczne,gdyby mi ktoś strzelał pod oknem ,to zadzwoniłbym na gliny,i taki ktoś dostaje mandat za zakłócanie spokoju publicznego!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

do góry