Widok

i tak i nie

Jestem pacjentka tej przychodni do dłuzszego czasu (nie kożystałam z rehabilitacji i stamatologii) i mam mieszane opinie.Najgorzej u internisty!!!! telefonów nie odbierają,panie w rej.albo jedza albo plotkują,lekarze beznadziejni!jedyna,konkretna i b.sympatyczna dr.Badziąg niestety nie pracuje.
Chirurgia- tak sobie,długie kolejki,(choc w stosunku do innych przychodni jedne z krótszych) dr.dzwonkowskiej nie polecam napewno.Co do reszty nie wiem.
Przychonia okulistyczna najlepsza!Niezmiennie jeden okulista-bardzo miły,konkretny i trafnie diagnozujący.nie ma problemu z wizyta nawet w ten sam dzień-oczywiście w nagłym przypadku.Co do rejesteracji to zależy od zmiany.Od jakiegoś roku czy dwóch jest fajna babka( czarne włosy) nie ma problemu z rejestracją,jest miła i pomocna.Fajna była tez wysoka blądyna ale juz długo jej nie widziałam, w zamian chyba dali nową młoda dziewczyne- zero doswiadczenia i empatii(strasznie zarozumiała).Co prawda ciężko jest się dodzwonić ale panie są tam pojedyńczo a pacjentówi nie brakuje.Dobry jest tez laryng.dr Przewoźny-bardzo mi pomógł.
Jak wszędzie są plusy i minusy....
Moja ocena
obsługa: 5
 
oferta: 4
 
jakość usług: 4
 
wyposażenie: 3
 
czas oczekiwania: 5
 
ocena ogólna: 4
 
4.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba "kożystam" jest niepoprawne , ale ok, że lekarz do d..y
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry