Widok

ile kossztuje cyklinowanie podlogi drewnianej

chcialam sie dowiedziec jakie sa mniej wiecej ceny za cyklinowanie podlogi drewnianej. czy wycena jest cena za m2 czy raczej za prace jako calosc? jelsi za m2, to jakiie sa ceny? z gory dziekuje za informacje. przy okazji jak korzystaliscie z jakiegos godnego polecenia cykliniarza, to prosze o namiary.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Samo cyklinowanie podłogi bez lakierowania (które można wykonać samodzielnie) kosztuje ok. 25 zł/m2 oczywiście w zależności od firmy. Warto podzwonić i popytać czasami można załapać się na jakieś promocje. Cena z lakierowaniem zaczyna się od 40zł/m2 wzwyż.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
PAWEŁKU co ty tu za głupoty ludziom opowiadasz? może wyjaśnij czy z materiałem i czy na dzień dobry zaliczki nie biorą i nie zwiewają ci twoi wykonawcy po 25 zeta za m/2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No, ja też jestem zainteresowany odpowiedzią, więc byłbym wdzięczny za jakieś wskazówki w temacie.
posadzki dekoracyjne http://www.jakposadzki.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Prośba o pomoc gdzie warto mieszkać - zakupić mieszkanie, szereg. (25 odpowiedzi)

Jak w temacie prośba o pomoc dla ludzi z 3 miasta . Chce przeprowadzić sie do trójmiasta . i...

rośliny do ogrodu, gdzie kupić? (28 odpowiedzi)

Witam, szukam porządnego punktu ogrodniczego w okolicach Gdanska, gdzie moglabym zakupic rosliny...

Jakie okna polecacie? (144 odpowiedzi)

Potrzebuję dobrych okien, jakie firmy z trójmiasta polecilibyście?

do góry