Widok

impel-wyplacalni?

placa w jaki dzien i czy na czas na srebrzysku w szpitalu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz juz opinie na temat tej firmy spojrz na inny wątek a przekonasz sie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie moge znalesc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wpisz impel forum tam znajdziesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pracuje w impel, są ok, praca w porządku, kasa na czas i można się dogadać. nie zmieniam pracy, tu jestem zadowolony
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
zgadzam sie z kolegą wyżej, nie moge narzekać na pracę w impelu trafili mi sie naprawde spoko przełożeni i nigdy np nie było problemu żeby wziąć urlop jak była jakaś ważna sytaucja
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
...,,,,,,,,,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście, że wypłacalni. Impel to zbyt poważna firma jak na takie gierki; mają za dużo firm do obsługi żeby dla paru zł ryzykować renomę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Muszą wypłacać. Za dużą firmą są
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Informacje na temat pracy w Impelu i ich oceny są na wielu stronach wystarczy w wtszukiwarkę wpisać oprócz nazwy -kmentarze i opinie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
DOkładnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

szkoda, ze na Twój temat czyli Twojej pracy w Impelu nie ma tu opinii , od razu by rozjasniło dlaczego jesli twierdzisz, ze nie płaca, nie dostałeś wynagrodzenia
ja jakoś pracuję tu kilka lat i nigdy nie było problemu z wypłatą, a jeśli cokolwiek się wydarzyło nie z winy człowieka tylko systemu to zawsze szybko wyrównują i jeszcze przeproszą
więc się zamknij i nie oczerniaj kogoś tylko sam siebie oceń
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Generalnie Impel jest monopolistą na rynku usług ochroniarskich i sprzatających. Płaci na czas; nie miałem żadnej obsuwy z terminami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
To prawda, większą część wyplacają
To jest firma która jedzie na wyzysku pracownika
Maksymalnym
To jest firma znana na rynku z najniższych stawek i nielegalnych zapisów w umowach
Praca za 3,5 za godzinę
Bunt stalowych
Ukrywanie godzin
Mają fatalną opinię nawet a może zwłaszcza u swoich pracowników
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracowałeś tam ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie u nich ale z nimi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Impel tak samo jak inne firmy ochroniarskie stawka 8 - 10zl netto wyplacalni czyt. 2 wypłaty w msc A w nastepnym msc pustka machlojki mahlojki i obejscia zusowskie ... Niestety taki mamy klimat w tym dzikim kraju ps. Na pocieszenie dodam ze w Niemczech firmy ochroniarskie placa 10 - 11 euro netto na wyspach po 3 dniowym kursie SIA placa 7 - 10 funtow info sprawdzone w dojczach tak pracuje kuzynki maz w anglii mam znajomych ktorzy pracuja w branzy security
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro sami pracownicy mają złe opinie to niech się zwolnią cwaniacy a nie plują gdzie popadnie i gryzą rękę, która ich karmi. Żenada.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja tam sie ciesze ze mam wgl gdzie pracowac i jak zarabiać, impel spadl mi z nieba akurat gdy bylam tragicznej sytuacji. swoja droga, wiadomo ze kokosow moze i nie ma, ale wiem ze to stabilna firma która ma juz wyrbiona opinie na rynku
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Adam i Kaśka I Marzena to te same osoby spójrzcie na adres ip
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

impel jest poważną firmą i kasę zawsze wypłacają na czas. można u nich spokojnie pracować i się o nic nie martwić. ja nie narzekam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

To pracuj takich frajerów potrzebują
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie wiem jak w śpitalu ale sprzątanie na lotnisku to kpina awodzą z wypłatą nie polecam,a o kierownicce nie wspomne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

a cos o ochronie w wielkopolskim slyszelisci. albo szczecinie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie polecam pracy w patrolach w firmie solid straszny mobbing i za wszystko kara finansowa obcinaja pensje za to ze za duzo auto spalilo paliwa gdzie na mrozie nie da sie nie odpalac auta siedzac w nim cala dobe robiac wtedy 30km
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

jeden z pracowników patrolu solidu, chwalił się iż ma na godzinę ponad 20 zł. więc nie ma się co dziwić że obcinają za wszystko - wtedy jest to prawdziwa stawka która pewnie wynosi ok. 10 zł ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w 2012 było to 8zł na ręke jako prawy lub 8,5zł jako kierowca teraz watpie by było więcej niz 10
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Własna gastronomia - czy się kalkuluje? (57 odpowiedzi)

Mam pytanie, głównie do mieszkańców Gdyni: jakie jest Wasze zdanie nt. poprowadzenia własnej...

Targi pracy w GDYNI beczka smiechu :) (6 odpowiedzi)

Byłem na tych tarach i jestem co roku w Gdyni ,Gnieźnie Bydgoszczy ale z ciekawości . Wnioski...

Praca w domu, chałupnictwo (6 odpowiedzi)

Czy istnieje pewna sprawdzona wyplacalna firma która oferuje prace w domu przy komputerze bądz...

do góry