Widok

imprezy integracyjne

Czy w Waszych firmach organizuje się imprezy integracyjne czy pracodawcy przestali przykładać do tego znaczenie? A jeśli już są - to picie w lokalu, czy coś bardziej wymyślnego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najczesciej sa to bibki zakrapiane zakanczane najczesciej pokatnym bzykaniem
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 7
już przestali, od roku pracodawca traktuje nas tak, jakbyśmy byli mu winni pokłony za to, że w ogóle pracujemy i nam płaci marne pensyjki na śmieciowych umowach. Na święta nawet życzeń nam nie złożył. A potem poleciał na urlop na Jamajkę bo przecież taki kryzys w firmie jest....
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 4
jak ci nie pasuje, to znajdz sobie inna prace zamiast zalic sie na forum
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 36
Lotr pewnie ze nie pasuje bo tak jest ludzie sa traktowni jak bydło i woły do roboty jezeli pracownika sie szanuje i docenia ....To jest dwa razy wydajniejszy ,,,,pracownikowi obcina sie pensje bo jest kryzys a szef jedzie na wakacje owszem niech jedzie bo mu sie nalezy a nam pracownikom sie nic nie nalezy a forum jest od tego zeby sie zalic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zaloz sobie firmę to z twoja logiką na pewno sobie poradzisz i sam będziesz jeździł na jamajke. przecież możliwość zakładania firmy nie jest ograniczona i każdy może mieć firmę to co ci bronią jeździć na jamajke. a jak ktoś cep do dyma za marna pensyjke, bo dobrym pracownikom dobrze płacą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
My zrobiliśmy imprezę http://meseve.pl/jakie-imprezy-integracyjne-organizowane-sa-w-warszawie/ fajnie spędzony czas,polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byliśmy http://meseve.pl/jakie-imprezy-integracyjne-organizowane-sa-w-warszawie/ fajne miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo lubię imprezy integracyjne http://meseve.pl/jakie-imprezy-integracyjne-organizowane-sa-w-warszawie/ fajny czas by lepiej się poznać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam http://meseve.pl/jakie-imprezy-integracyjne-organizowane-sa-w-warszawie/ bardzo fajne miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas są i to całkiem spoko, rok temu był pokaz barmański, w tym roku iluzjonista - fajne atrakcje, dzięki temu imprezki to nie tylko %%%, ale też jakaś rozrywka.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
A u nas imprezy integracyjne tylko dla kierowników i od kierowników wzwyż, dla plebsu nie ma - plebs ma tyrać i zrąbany po dniu połozyć się spać, by następnego dnia być znowu gotów do tyry.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4
Panowie raz jest lepiej , raz jest gorzej. Teraz jest gorzej a wy lamentujecie. Kryzys wystepuje srednio co 7 lat. Srednio, wiec czasem moze byc co 2 lata czasem co 4, a innym razem co 14. Nie ma co plakać, trzeba to przetrzymac jakos.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Hej, w mojej firmie (jest ponad 10 lat na rynku), gdzie jest ponad 50 pracowników nie było nigdy żadnej imprezy integracyjnej, a nawet wigilii!
Przykre to, ale szef niestety nie patrzy na dobro swoich pracowników, patrzy tylko na siebie.
My za to zgrana grupką sami organizujemy sobie wieczorne wyjścia na miasto.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
to zorganizuj cwaniaku impreze na 50 osób. koszta jak przy ślubie. Rozumiem że mia by to zorganizować ale z czyich pieniędzy? Z firmowych czyli zabrał by ci zwyczajnie z wypłaty. Więc co wolisz? Kase czy impreze?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
nie wiem czemu się tak spinasz, tam gdzie ja obecnie pracuje jest zatrudnionych ok. 40 osób w trzech oddziałach i wigilia jest zawsze, co prawda sami się też niej dokładamy bo zbiórka po 10 zł ale nie jest to majątek prawda???? a przy 40 osobach już 400 zł, wiemy też że szef dokłada drugie tyle (jak nie więcej). Wigilia w firmie, co roku w innym oddziale więc chcieć to móc prawda, nie tylko zasłanianie się kosztami.
Imprezy też są, zimą kulig a latem jakaś impreza na powietrzu typu paintball albo coś podobnego. I wcale nie kosztuje to majątku, z pensji nic nie potrąca za to.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co panikujesz w mojej firmie szef zatrudnia około 300 osób co roku robi imprezy wynajmuje hotel i to nie byle jaki impreza ale weselna orkiestra jedzonko i jakos da sie cos zorganizowac my pracownicy za darmo osoba towarzyszaca 50 zł ,,,jak za luksus to jest ok
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
i o to chodzi - jak ekipa jest zgrana to się sama zintegruje, a nie na siłę po linii zawodowej z jakimiś "drętwymi" kolesiami lub "niedopieszczonymi" panienkami na które nie masz ochoty patrzeć i słuchać przez 8 godzin dziennie nagle "pstryk" i super się bawić a następnego dniaobrabianie tyłka i powrót do przeszłości - zbędna atrakcja
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajne są imprezy integracyjne w formie gry miejskiej - wszyscy się angażują, jest dużo zabawy i faktycznie można się poznać, czasem w kilka godzin dowiadujesz się o człowieku więcej niż przez cały rok siedząc biurko w biurko.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Genaralnie chyba jest zdecydowanie mniej imprez ,ale niektórych firm
kryzys nie dotyczy. W tamtym roku była bardzo fajna impra firmy internetowej na 200osób , a np market robił imprezę dla wszystkich
pracowników w lesie i transport był po stronie pracodawcy. Od kas po prezesa który przyleciał z Francji.
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Imprezy, wigilie itp są :) bez zmian
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas jako takich imprez nie było, chyba, że sami sobie coś organizowaliśmy, lub ktoś ważniejszy przyjeżdżał z południa już z kasą gotową, reprezentatywną, wtedy w knajpach przy bulwarze tequili brakowało :] stare czasy... ale co zauważyłem - kumpele z roboty - one zawsze nie mają z kim dziecka zostawić! Jakbyśmy sobie (pomijając jakieś ważniejsze zjazdy) sami coś organizowali, toby ŻADNA nie przyszła, takie zołzy.... Z perspektywy czasu widzę teraz, jakie to zakłamanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Srednio 5 roznego rodzaju imprez integracyjnych w roku + premia swiateczna + karta multisportu + opieka medyczna + kawa, herbata, mleko... bez limitu w pracy. Jak nikt nic nie ma to niech sie dowie na co idzie kasa z Zakladowego Funduszu Swiadczen Socjalnych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I co Wam dają te imprezy pseudo integracyjne?
Też się fajnie na nich bawiłam. Do czasu.
Do czasu, kiedy okazało się że część ludzi na imprezie obrabia tyłki innym, tudzież po niej. Kto ile wypił, i jak się zataczał. Albo kto nie pił i dlaczego. Jakiś inny - dziwny. Nie pasuje do Nas.
A najlepsze jest to, że tyłek obrabiały Ci osoby, które na co dzień w pracy były Twoimi dobrymi koleżankami, kolegami.
Jedyna słuszna była Wigilia.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ania ,ale jak masz zakrapianą imprezę to ona nie jest integracyjna ,tylko
DESTyBILIZACYJNA . Są impry gdzie nie ma ani grama alkoholu i ludzie
na nich nie myślą o obrabianiu tyłka innym ,tylko właśnie o integracji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pracowałam w firmie którą organizuje imprezy integracyjne - nie ma czegoś takiego jak impreza integracyjna niezakrapiana!! jak alkohol nie jest zapewniony to uczestnicy sami z kieszeni wyjmują... ogólnie masakra. Obojętnie jaki temat miała impreza, czy była terenowa czy jakieś warsztaty zaawansowane każda jedna jest tylko po to żeby się napić. Masakra ;////
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dokładnie zgadzam się z powyższym. Wielokrotnie bywałem na wyjazdach firmowych, gdzie program imprezy był tak atrakcyjny, że ludzie świetnie się bawili. A rzeczy, które mają miejsce podczas imprez zależą już później od kultury i zdrowego rozsądku samych uczestników.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo pić na imprezach trzeba umieć...rozumiem drinka, czy dwa dla rozluźnienia ale jak człowiek wypija więcej to i za wiele mówi i robi i rano nie jeden wstydzi się tego co robić poprzedniego dnia/wieczora :):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadza się...umiar jest zdecydowanie wskazany podczas każdej imprezy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na imprezach integracyjnych wychodzą ładne kwiatki.

Nagle okazuje się, że ta zgraja "dobrze wykształconych w garniturach" to bydło, które traci rozum gdy sie upija, a upija się szybko i ciągle, bo tylko to potrafi. Szybko wychodzi, kto jest wiochmenem/wieśniarą, kto ma niskie IQ, kto komu tyłek obrabia, kto na kogo leci i komu nie przeszkadza obrączka na palcu, żeby kopulować po kątach. Krzyki, gwizdy, zarzygane podłogi, denne żarty, litry wódki. Czyli zabawia na typowym poziomie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
i oto chodzi!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeden z lepszych we Wrocławiu organizatorów imprez integracyjnych imprezy.biz.pl. Kiedyś w robocie odpowiadałem za kontakt z nimi przy planowaniu cyklicznych wydarzeń firmowych i zawsze byłem zaskoczony rozmachem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Staram się nie obrażać osób, których nie znam (tych, które znam tym bardziej nie) ale o Tobie nie da się powiedzieć nic innego niż to że jesteś d**ilem. Nie dość że wykopałeś wątek mający kilka lat to jeszcze na forum Trójmiasta reklamujesz firmę z Wrocławia. Po prostu błyskotliwe.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

My zrobiliśmy http://www.domsupelek.pl/impreza-dla-pracownikow-w-lubuskim/ panowała świetna atmosfera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W firmie organizujemy co jakiś czas takie spotkanie. Jest to zwykle spotkanie wyjazdowe. I moim zdnaiem ma to znaczenie dla dobrej atmosfery. Ludzie lepiej poznają się poza czasem pracy. Sa w stanie nawiązać ze sobą więzi.

Imprezę można zaplanować samodzielnie albo z agencją:
https://warsztaty-sukcesu.pl/jak-urzadzic-impreze-integracyjna-samodzielnie-czy-z-agencja/

Na stronie są opisane wady i zalety każdego z rozwiązań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

spawacz bez doświadczenia (56 odpowiedzi)

wiem wiem było wałkowane.. ukończyłem kursy 135 i 141 na czarne pachwiny mieszkam +/- 60 km od...

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

Własna gastronomia - czy się kalkuluje? (57 odpowiedzi)

Mam pytanie, głównie do mieszkańców Gdyni: jakie jest Wasze zdanie nt. poprowadzenia własnej...

do góry