Widok

internet ulica Wspólna

Czy ktoś może polecić jakiś internet i tv na ulicy Wspólnej ( nowe szeregi ). Po kablu , radiowo , talerz , LTE ?
Co z LTE łapie najlepiej i ma najlepsze transfery ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak widać po wpisach na forum LTE i inne GSMy przysiadają w godzinach szczytu. Polecić można chyba lokalnego providera o ile zasięg tam jest wifi. Ja mam TV sat i internet sat + światłowód ale do tego trzeba mieć okablowanie które pewnie developer wam poskąpił ..hyh
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

swiatlowod VOLTA , dziala na Wspolnej, i dziala bardzo dobrze:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystamy z Volty i LTE Plus z żadnym nie ma problemu, obojętnie która godz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kiedy będzie Volta przy nowych mieszkaniach przy ulicy wspólnej ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

chodzi o wspólna przy Tuchomskiej? sam jestem Ciekawy jaki net tam działa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wspólna od Księżycowej ! ktoś coś może wie co z tą Volta ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Volta to idioci. Parę miesięcy mnie zbywali. Przedstawiciel mówił kilka razy że oddzwoni jak się dowie kiedy jest możliwy montaż. W biurze obsługi to samo. Na maile nie odpowiadają. Teraz sobie wymyślili że wezmą kasę jak za światłowód a dadzą podłączenie po wifi. Jak już będzie światłowód to za darmo zmienią. Hehehe cwaniaczki podłączą wifi w cenie światłowodu. Po takiej obsłudze z strony volty tego światłowodu pewnie nikt się nie doczeka.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

jaki internet w takim razie polecacie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Każdy poleca swój a praktycznie nikt nie testował innego niż ten jeden własny. Ja robiłem drobny rekonesans po znajomych co mają lokalne internety i niestety nie jest tak jak wszyscy piszą bo przychodzi szczyt, ludzie wracają do domów odpalają komputery i się robi słabizna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

potwierdzam wyciagneli środki z UE a instalacje sobie windują niesłowni , sam przedstawiciel kiedyś powiedział że nie podłączył by sobie tego internetu za darmo !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Każde LTE ma limity. Więc tego nawet nie bierz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

potwierdzam, V.olta jakaś pomyłka, przestałem brać ich pod uwagę ale potrzebuje internet praktycznie do przeglądania stron oraz czasami coś się obejrzy także sporych wymagań nie mam tylko żeby chodził stabilnie ( prędkość maks 10mb ).....MU.LTI WI.IFIodpada bo ponoć akurat na nowej Wspólnej coś nie halo...CO WYBRAĆ W TAKIM RAZIE Z LOKALNYCH DOSTAWCÓW ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam internet firmy wave wszysko chodzi jak w zegarku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wave w godzinach szczytu ma jakieś 80-90% prędkości którą obiecuje, oraz pingi w granicach 15-20ms, więc mogę polecić, bo bliżej jakościowo do internetu kablowego w Baninie już chyba się nie da. Dają inne anteny niż reszta (takie mini-talerze satelitarne), więc to może mieć wpływ na jakość sygnału (np. w trakcie deszczu nie czuć różnicy, a w Amelku jak pada deszcz to internet siadał całkowicie, oczywiście nie wiem jak dziś, bo korzystałem 2-3 lata temu).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam, że Volta to nie porozumienie. Na maile nie odpowiadają a telefonicznie nie uzyskasz żadnych konkretów. Darujcie sobie bo szkoda czasu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam z Volta to pomyłka drogo i zero kontaktu !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam i zapraszam ponownie, jak najbardziej da się bliżej jakościowo, 2-3 lata temu to wave jeszcze tu nie było, a rok temu na wiosnę faktycznie mieliśmy problem podczas deszczu ale został już rozwiązany, wcale nie był związany z typem stosowanych anten (takie mini-talerze też stosujemy jak jest taka potrzeba, choć ostatnio akurat najlepiej nam się spisują kwadratowe), po prostu trzeba było przyciąć drzewa które urosły zasłaniając widoczność radioliniom, pechowo obie (2 łącza od różnych dostawców) były w zbliżonym kierunku. Przy częstotliwościach 5-6 GHz i odległościach do kilku km wpływ deszczu na propagację fal radiowych jest pomijalny, poza tym że w czasie deszczu dzieci się nudzą i zamiast wyjść na dwór obciążają sieć oglądając bajki na youtube ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Banino

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

do góry