Widok

jak dziewczynka wygląda na zdjeciach USG???

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
hej
jestem w 22 tc, na połówkowym USG pani dr stwierdziła że jest dziewczynka i super oczywiście.
tylko teraz mam wątpliwości jak patrzę na zdjecie z usg... pani dr mówiła z przekonaniem "tu są wargi sromowe duże i małe".
jak ja patrzę to jest takie wystające bardzo jakby pisiolek to był.
mam pytanie do dziewczyn, które urodziły dziewczynki, czy też widziałyście takie "wystające" cipcie waszych pociech na zdjeciach usg...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja na zdjeciu malej mam dwa poldupki i w srodku wargi sromowe, nic tam wystajacego nie ma:)
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
może inne ujecie i tak "wystająco" wyszło...
kurcze, tak mnie to teraz nurtuje.
ale pani dr sprawdzała chyba z 3 razy i bardzo przekonywująco mówiła...
chyba jakby nie miała pewności to by coś wspomniała nie? bo napewno nie jest lekarzowi miło jak sie pomyli i przyszły rodzić ma pretensje, nie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
U mnie też tak jak u Zabulka, ale w 20TC obstawiałą chłopca przy USG, bo wargi wydawały mi się jak siusiak ;)
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zerknij tutaj
http://www.youtube.com/user/KochamBille

To moja córeczka w 20TC w 2.30 minucie, lekarz pokazuje wargi :) Może to coś Ci powie ;)
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie wiem, jak wyglądają wargi an USG, ale wiem za to, jak wygląda penis i jądra :D Mój synek zawsze mocno to eksponował i nie było żadnych niedomówień. WIec jak Ty sie dopatrujesz tam czegoś to jednak wargi widzisz ;) No chyba, ze mu sie i jądra i penis jakoś podwinęły....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wogóle nie widzialam....dr mowila ze dziewczynka to dziewczynka
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja widzialam dokladnie.od 20 tyg lekarka mowila ze dziewczynka i byla tego bardzo pewna.pokazywala mi na ekranie.otoz:w miejscu gdzie u chlopczyka widac fiutka,u dziewczynki widac takie dwie jasne kreski jedna pod druga -to wargi sromowe.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też mam dziewczynke i zdjęcie z 16 tyg, gdzie dzidzia ma nózki w górze. Są 2 kreski jedna nad drugą. To moja Lenka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehehe :) u nas do 27 tc było widać dziewczynkę :] nawet mamy to na zdjęciach :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie widać babeczkę jak nic! po prostu cipka jak malowana hehehe ;) nie wiem jak wygląda pisorek na usg ale pewno by cos wystawało....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie Pani doktor zobaczyła 3 kreski brak jajek i mówi że dziewczynka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W pierwszej ciąży na połówkowym usg lekarz powiedział mi, że to raczej dziewczynka, ale mam sie od razu nie nastawiać, bo chłopcy mogą "ujawnić swe klejnoty" nawet i do 30 tc. I tak było, urodził sie chłopiec. Za drugim razem na połówkowym usg było tak oczywiste co widzimy, że lekarka nie musiał komentować, chłopak był pewniakiem i tak było ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie na USG widać 3 kreski tylko co mam o tym sadzic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

dr.Bożena Pozorska PILNE !!!!!!!!!!!!!!!!! (26 odpowiedzi)

Witam,czy ktoś może zna prywatny numer do dr.Bożeny Pozorskiej?? Przyjmowała w Sopocie,teraz...

nietrzymanie moczu po ciąży (27 odpowiedzi)

Słuchajcie czy któraś z Was miała po porodzie problem z nietrzymaniem moczu?

rodzice chrzestni-kiedy zapytać? (20 odpowiedzi)

Tak sobie myślę kiedy prosi się by dana osoba została rodzcem chrzestnym naszego Maluszka? Jak...

do góry