Widok

jak pomóc niemowlęciu- kurs pierwszej pomocy dla rodziców, opiekunów

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Zapraszam na stronę www.babyandcare.pl
w zakładce pierwsza pomoc jest informacja o terminach szkoleń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uaktywnię linka:
http://www.babyandcare.pl/
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hop, bo warto
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i hop hop!
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy mogę prosić o materiały ze szkolenia na mejla? mówiła pani o jakimś skrócie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Małgosiu wyślę Wam skrót dzisiaj popołudniu.pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy po tym kursie dostaje sie jakis dokument o odbyciu tego szkolenia ?
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
można otrzymać potwierdzenie odbycia szkolenia z zakresu pierwszej pomocy u niemowląt i małych dzieci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i do góry! kto jeszcze nie był? ;)
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jaki jest koszt ?
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
koszt 40zł/osoba, 60zł/para
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Natalio, Synek mi się rozchorował i teściowa co miała się nim zaopiekować podczas kursu w sobotę i muszę zwolnić miejsca moje i męża bo na nas też przechodzi. Przepraszam Cię serdecznie, to jakaś złośliwość losu :( Zaraz wejdę na Waszą stronkę i zobaczę jakie terminy są wolne. Przepraszam za zamieszanie i mam nadzieję, że ktoś wskoczy na nasze miejsca.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisałam maila odnośnie terminu 17.04 godzina 17 na 2 miejsca dla mnie i męża.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,chciałabym dopisać do listy swojego męża, skoro zwolniło się kilka miejsc. Pozdrawiam!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na 17 kwietnia
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bogusiu nie ma problemu, dopisuję Was do listy 17.04 i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wickedwoman dopisuje Twojego męża do listy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki Natalia :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy jest ktoś chętny na sobotni kurs 20.03 godz 9.00 mam trzy wolne miejsca zapraszam;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam, bo to my zwolniliśmy :/
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Natalio strasznie mi przykro, ale maz i ja rowniez musimy zwolnic miejsce z 20.03. Tesciowa, ktora miala zajac sie naszymi dziecmi, ma pilny wyjazd sluzbowy i nie mamy z kim zostawic dzieciakow. Bardzo przepraszam za klopot. Sprawdze n aTwojej stronie, kiedy masz wolny termin i dopisze sie do listy. Jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podwójnamamo to może miałabyś ochotę przyjść w poniedziałek na kurs z dziećmi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapytanie- czy opłata za kurs na miejscu? oraz czy w razie konieczności moglibyśmy przyjść z małą (i np. jedno z nas będzie z nią wychodzić kiedy zajdzie potrzeba?)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
opłata na miejscu, mogą Państwo przyjść z mała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam na szkoleniu i naprawdę polecam. Natalia super tłumaczy. Warto pójść!!!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
natalia, miałaś wysłać na maile skrót prezentacji, byliśmy z mężem 13 marca oliwka1004@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Beti skrót wysłałam w ubiegłym tyg. podeśle tobie jeszcze raz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam na szkoleniu w sobotę. Również polecam. Natalia, bardzo dziekuję za zajęcia.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewo ja również dziękuję, maile ze skrótem ze szkolenie wysłane;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Moniall i Ewy proszę podajcie swoje maile to wyślę wam skrót ze szkolenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to podbiję!
Do nauki dziewczyny! ;)
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety będziemy musieli zrezygnować z 17.04, ponieważ mojemu mężowi wlepili z ten dzień robotę....:(
strasznie przepraszam:( mam nadzieję, że ktoś się szybko znajdzie na nasze miejsca
czy jest możliwość przepisania się na jakiś późniejszy termin???
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Natalia to mój mail: monikakrzewska@wp.pl czekam na materiał i pozdrawiam :-)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i hop!
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moniall przepraszam ale materiały podeślę dopiero w sobotę(awaria komputera;( pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wickedwoman zapraszam na stronę naszą stronę www tam najlepiej śledzić zakładkę terminy szkoleń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~natalia nie ma sprawy :-)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mail wysłany,pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop do góry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i tak przy poniedziałku, hop!
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
serdeczne dzięki,
wysłałam mailem zgłoszenie na szkolenie 10.04
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A JA PRZESTRZEGAM PRZED UDZIAŁEM W SZKOLENIACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ PANIĄ NATALIĘ.

DLACZEGO?

MIAŁEM SPOSOBNOŚĆ UDZIAŁU W JEDNYM ZE SZKOLEŃ I TO CO PANI NATALIA STARAŁA SIĘ PRZEKAZAĆ NAM RODZICOM BYŁO NIE DOŚĆ ŻE MAŁO PRZYDATNE ALE I PO CZĘŚCI KONTROWERSYJNE.
PRZEZ KILKA LAT PRACOWAŁEM JAKO RATOWNIK MEDYCZNY I PEWNĄ WIEDZĘ W ZAKRESIE SZKOLENIA, KTÓRE PANI NATALIA PROWADZI POSIADAM - NIESTETY MOJA ŻONA NIE I UPARŁA SIĘ ABYŚMY ODBYLI TAKIE SZKOLENIE - I W MOJEJ OPINII PIENIĄDZE WYDANE NA TO SZKOLENIE MOŻNA BYŁO WYDAĆ LEPIEJ.

DO PROWADZENIA TEGO TYPU SZKOLEŃ WYMAGANE SĄ UPRAWNIENIA, KTÓRYCH PANI NATALIA NIE POSIADA!!!! - POWOŁYWANIE SIĘ NA PCK JEST GRUBYM NACIĄGANIEM PONIEWAŻ PCK CHOĆ BY Z TEGO WZGLĘDU, ŻE INSTRUKTORZY PCK MOGĄ PROWADZIĆ SZKOLENIA Z ZAKRESU PIERWSZEJ POMOCY TYLKO I WYŁĄCZNIE W RAMACH PCK.

http://www.pck.org.pl/pliki/pp/System_szkolen_pierwszej_pomocy_w_PCK.pdf

A Z INFORMACJI OTRZYMANYCH W PCK WIEM, IŻ NIGDY NIE PROWADZONO TAM SZKOLEŃ Z ZAKRESU UDZIELANIA POMOCY NOWORODKOM I NIEMOWLAKOM!!!!

WSTYD PANI NATALIO PODPIERAĆ SIĘ TAKĄ INSTYTUCJĄ JAK PCK !!!

NIESTETY FIRMA PANI NATALII NIE POSIADA ABSOLUTNIE ŻADNYCH CERTYFIKATÓW I AKREDYTACJI Z ZAKRESU PROWADZENIA SZKOLEŃ Z UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY A UDZIELANIE PIERWSZEJ POMOCY TAK MAŁYM DZIECIOM JEST ZUPEŁNIE CZYMŚ INNYM NIŻ POMOC DOROSŁYM.

ANI PANI NATALIA ANI TEŻ JEJ FIRMA NIE POSIADA KWALIFIKACJI PRZEWIDZIANYCH W USTAWIE O PAŃSTWOWYM RATOWNICTWIE MEDYCZNYM Z DN. 8 WRZEŚNIA 2006 ROKU.

ROZUMIEM, ŻE NA STRONIE FIRMOWEJ PANI NATALIA SZCZYCI SIĘ TYTUŁEM MAGISTRA POŁOŻNICTWA - ALE TO NIE UPRAWNIA JEJ DO PROWADZENIA TEGO TYPU KURSÓW!!!!!
POLECAM ZAPOZNAĆ SIĘ Z

ROZPORZĄDZENIE
MINISTRA ZDROWIA1)
z dnia 19 marca 2007 r.
w sprawie kursu w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy

http://www.mz.gov.pl/wwwmz/index?mr=m491&ms=0&ml=pl&mi=56&mx=0&mt=&my=56&ma=08092

GDZIE SĄ JASNO OKREŚLONE UPRAWNIENIA OSÓB PROWADZĄCYCH TEGO TYPU SZKOLENIA

1. Zajęcia teoretyczne i praktyczne kursu prowadzi lekarz systemu, pielęgniarka systemu albo ratownik medyczny, posiadający aktualną wiedzę i umiejętności z zakresu objętego ramowym programem kursu oraz co najmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe w wykonywaniu medycznych czynności ratunkowych.

ZWRACAM UWAGĘ NA SŁOWO "SYSTEMU" BO TO DOTYCZY OSÓB PRACUJĄCYCH W SYSTEMIE RATOWNICTWA A NIE PAŃ PROWADZĄCYCH AGENCJE NIAŃ


W MOJE OPINII JEST TO ŚWIETNA REKLAMA DLA JEJ FIRMY I ŚWIETNY SPOSÓB NA ZAROBIENIE PIENIĘDZY NA NAIWNYCH RODZICACH!!!!

JEŻELI CHCECIE WYDAĆ PIENIĄDZE NO TO CO POWIE WAM ZA DARMO KAŻDA PIELĘGNIARKA TO PROSZĘ BARDZO
JA STANOWCZO ODRADZAM

przepraszam za CAPS-LOCK ale chciałem aby ten tekst był wyrazem tego co myślę

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie zauważyłam, żeby Natalia gdziekolwiek pisała, że jest instruktorem PCK.
To ja parę razy pisałam, że obie należymy do Grupy Ratownictwa Specjalnego przy PCK. Instruktorami nie jesteśmy - a to różnica. Z resztą nie spotkałam w PCK z taką funkcją jak "instruktor" ;)

Poza tym Natalia nie wydaje żadnych certyfikatów. Dzieli się po prostu swoją wiedzą na ten temat.

Piszesz, że jej metody są kontrowersyjne, nie wiem - nie byłam na jej szkoleniu. Pytanie, kiedy Ty byłeś ratownikiem? Procedury ratownicze ciągle się zmieniają, może Twoja wiedza jest sprzed paru lat, a ostatnio wiele się zmieniło.
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam na tym szkoleniu. Po odbyciu go posiedziałam w necie, poczytałam. Będąc w szpitalu rozmawiałam z lekarzami, pielęgniarkami, każdy powiedział mi to samo co Natalia, w ten sam sposób o ratowaniu niemowlaka.

Owszem to wszystko mogłam usłyszeć za darmo od lekarzy i pielęgniarek, tym bardziej, że byliśmy w szpitali 2 tygodnie, ale co tu porównywać kilka słów od lekarzy, do kursu w którym jest fantom, można pod fachowym okiem uczyć się prawidłowego udrażniania dróg oddechowych, prawidłowego masażu serca, czy wdechów... Ja uważam, że wyszłam od Natalii ze sporą wiedzą, a ktoś kto napisał ten tekst, nawet nie ma odwagi się pod nim podpisać. WSTYD !!
Piszesz, że żona Cię przekonała do odbycia kursu u Natalii, więc chyba mało ufa mężowi, jeśli nie chciała, aby to jej małżonek wprowadził ją w tajniki ratowania niemowlaka.


P.S. Nie znam Natalii, miałam tylko okazję być u niej na szkoleniu, za co jej DZIĘKUJĘ !

https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasia31: też pomyślałam o tym zaufaniu żony ;)
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie dla odmiany nikt w szpitalu nie powiedział o ratowaniu niemowlaka w takich sytuacjach, wiec chętnie pójdę, takiej wiedzy nigdy nie za wiele i nawet jeśli ktoś odbył już takie szkolenie, nie zaszkodzi go powtórzyć, dlatego też zapisałam się na to szkolenie

te złośliwe komentarze piszą osoby które są zazdrosne, ponieważ same nie mają na nic pomysłu, ja gratuluję autorce szkolenia pomysłu i organizacji fajnego przedsięwzięcia i tyle!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki za wsparcie;) i serdecznie pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja przypomnę ;)
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak więc byłam 10.04 i nie żałuje,
kurs był konkretny, ciekawy, mieliśmy okazję wszystko przećwiczyć
dziękuję i pozdrawiam!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Natalio, czy kurs 17.04 w tą sobotę się odbędzie? Jesteśmy zapisani z mężem, ale jeśli mogłabym prosić jeszcze raz o maila ze szczegółami (gdzie dokładnie i godzina) to byłabym wdzięczna.
pozdrawiam
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok już wysyłam maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki, już odpisałam :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy 17.04 kurs jest aktualany pytam z wiadomych przyczyn
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Większość osób zapisanych na 17.04 wyraziła chęć udziału więc termin jest aktualny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Natalia - dziękujemy za kurs i prosimy o materiały na maila :)

Choć byliśmy już z mężem na takim szkoleniu na szkole rodzenia, które prowadzili Pan Dawid z drugim Panem, to wtedy nasz synek był w drodze i teraz na inne rzeczy zwracaliśmy uwagę. Do tego wiedza została uporządkowana, więc uważam że takich szkoleń nigdy za dużo :) Polecam serdecznie.

I jeszcze taka moja sugestia..
Zapisanych było chyba ponad 10 osób, a było nas zaledwie 6.. może to nie moja sprawa, ale uważam że jak ktoś się zapisuje to powinien przyjść (jeżeli ktoś zrezygnował i o tym informował to przepraszam) :) ale wynajęcie świetlicy kosztuje, bejbik kosztuje, czas Pani Natalia też ma cenny, więc połowa frekwencji to uważam że troszkę nie fair. Nie wspominając już o tym, że na miejsce osób nieobecnych ktoś inny mógłby skorzystać. Ale to tylko moje skromne zdanie - jeszcze raz - jeśli ktoś informował o nieobecności, to przepraszam za wypowiedź i proszę nie brać tego personalnie :)

i jeszcze jedno - jedna z forumek miała cuuuudne kręcone czarne włosy, piękne :) zazdroszczę i pozdrawiam :))
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam,
jeśli przesłanie materiałów na maila jest możliwe, to byłabym bardzo wdzięczna
jednak rozumiem, jeśli zdecyduje Pani ich nie rozsyłać-w końcu są to materiały autorskie
pozdrawiam serdecznie

p.s. myślę, że pobieranie bezzwrotrnego wpisowego pomogłoby zdyscyplinować osoby, które się zdecydowały a potem nie przychodzą
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

również poproszę o materiały (byliśmy 10 04), dziękuję za szkolenie i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja może przypomnę o akcji ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Szukam poscieli na prezent slubny (3 odpowiedzi)

Moze ktoras z was kupila lub sie natknela... Widzialam w necie takie posciele z nadrukowanymi...

Jakki bidon dla 3-latki, z którego nie kapie? (13 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone bidony, z których nie kapie. Obecnie mam Canpola ze słomką,...

RUMIA jak sie mieszka? (35 odpowiedzi)

witam! jest tutaj ktos z Rumi? z mezem bedziemy sie wyprowadzac prawdopodobnie do Rumi po nowym...

do góry