Widok

jak się mieszka w Gdyni Dabrowie?

Dąbrowa Temat dostępny też na forum:
Zamierzam kupić mieszkanie w Gdyni Dąbrowie (ul. Poziomkowa) . Poproszę o opinie, jak się mieszka w tej okolicy, czy jest tam dostępna w miarę dobra szkoła podstawowa i gimnazjum? Czy ciężko tam dojechać w godzinach szczytu (korki)? Dziękuję z góry za opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam nadzieje że dobrze:) Bo ja kupuje mieszkanko na Rdestowej:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkam na Gorczycowej juz 10 lat. Jest w porzadku - bardzo dobre zaopatrzenie, uslugi na poziomie (doskonala krawcowa jest na naszej ulicy - mam u niej "abonament" na naprawianie ciuchow moich synow - zawsze artystyczna robota), bardzo duza szkola (podstawowka i gimnazjum) z dobrym zapleczem sportowym. Obok szkoly biblioteka publiczna. Jest tez mniejsza szkola - sama podstawowka albo nawet tylko klasy 0-IV. Co do poziomu, to sie nie wypowiem.
Klopot jest z przedszkolami. Jest chyba tylko jedno panstwowe.
Dobra komunikacja autobusowa i trolejbusowa. Klopot jest rano z wyjazdem do pracy i wieczorem z powrotem do domu, jesli jezdzi sie autem. Ulica Nowowiczlinska czesto sie korkuje.
Poczta od niedawna jest czynna w sobote.
Dobre miejsce na spacery - niedaleko do lasu i do Trojmiejsckiego Parku Krajobrazowego.
Naprawde z zalem sie bede wyprowadzac, ale pracuje w Gdansku i dojazdy sa zbyt uciazliwe.

Polecam ta dzielnice.

Pozdrawiam,
Dagmara
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dagmaro, dziękuję bardzo za opinię. A może mi ktoś jeszcze podpowiedzieć w którym dokladnie miejcu są te szkoły, przy jakich ulicach.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten duzy zespol szkol jest na Nagietkowej 73
http://www.zs14gdynia.webpark.pl

Pozdrawiam,
Dagmara
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

czynsz SM KARWINY (35 odpowiedzi)

Czy moglibyście napisać mi ile płacicie za czynsz w mieszkaniu ok.60 m2 na 4 osoby?

Potrzebuje porady w sprawie wyboru pompy ciepła (47 odpowiedzi)

Cześć wszystkim, postanowiłem, że zasięgnę porady na forum. Rozważam przejście na pompę ciepła u...

Wystrój mieszkania (88 odpowiedzi)

Witam Chciałąbym jakoś oryginalnie rozplanować wystrój swojego mieszkania. Zastanawiam się jakie...

do góry