Widok

jak się przeprowadzić z kotami do innego miasta

Przeprowadzamy się do innego województwa. Niestety brak nam pomysłów jak to zorganizować z głową. Nie mamy auta. Na odległość mieszkania nie da się wynająć, a hostel to duży koszt. Koty są zbyt małe, by zostały same w obecnym mieszkaniu na czas szukania nowego lokum. Ma ktoś podobne doświadczenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na odległość nie da się? Od kiedy. Teraz wszystko się tak robi. Jak ktoś się zgodzi na koty...to może być problematyczne, do tego jeszcze kilka kotów? Nie każdy akceptuje zwierzęta z uwagi na wiele czynników. Ostatecznie umówcie się na spotkania i tylko gdzieś kilka noclegów na czas szukania weźcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Mieszkań i tak szuka się najpierw w internecie. Umówcie wszystkie spotkania w celu zobaczenia mieszkań na jeden konkretny dzień i wtedy sami jedźcie do tego innego miasta. Do kotów może wtedy przyjść zaprzyjaźniona osoba, żeby opróżnić kuwetę, zmienić wodę w miskach, dać jedzenie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hostel na parę nocy to wydatek ok. 400 zł. :( Rzeczy chyba tylko kurierem da radę przewieźć... Ciężka sprawa. :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0



Poproś znajomych z samochodem/samochodami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz także zamówić transport na terenie województwa...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A nie można poprosić kogoś o opiekę nad kociakami w obecnym mieszkaniu? Nawet płacąc komuś wyjdzie znacznie taniej niż w hostelu, a koty będą zabezpieczone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nic się kotom nie stanie przez dobę czy dwie jak będą same.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jja bym oddala do azylu...koty sa fuuj
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mam nadzieję, że jak będziesz stara, miała sklerozę i nietrzymanie moczu czyli też będziesz fuuuj, to Cię najbliżsi też oddadzą do azylu...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie przeprowadzaj sie kolo mnie bo nie lubie kotow !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chyba nie wiesz jakie choroby przenoszą koty ( bylo to w szkole podstawowej na lekcji przyrody) chyba że jej nie ukonczylas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

A wiesz, jakimi chorobami mogą Cię zarazić ludzie? Gruźlica, koklusz, grypa, ze o AIDS nie wspomnę... I co?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wole zarazic sie od czlowieka niz brudasa kota... Ale jak lubisz brud smród to miej gromadke kotow. Jedni kochają zwierzeta a drudzy dzieci. Po twoich opiniach uwazam ze jestes stara panna bezdzietna przykre.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

No i popatrz, nie jestem starą panną - mam męża, rodzinę, 2 koty - i trochę oleju w głowie, w przeciwieństwie do niektórych...Jak dotąd nie zaraziłam się od kotów niczym, natomiast Tobie współczuję... i tyle w tym temacie i w tej dyskusji.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo dobrze mu powiedziałaś!! Ja też mam męża, rodzinę i trzy koty i jakoś żyję. Żadnego parcha nie mam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

problem z dzieckiem sąsiadów (456 odpowiedzi)

Witam,2,5 letnie dziecko sąsiadów bardzo często biega po mieszkaniu krzyczy w późnych godzinach...

Tabletki powiększające piersi (5 odpowiedzi)

Jak to jest dziewczyny z tymi tabletkami. Działają czy nie działają? Bo tak sobie patrzę na...

Naturalne sposoby powiekszenia biustu (43 odpowiedzi)

Dziewczyny czy są jakieś naturalne sposoby powiększenia biustu? Inne niż operacja czy...

do góry