Widok

jak usunąć gniazdo?

Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
coś jakby pszczoły bo podobne weszło mi w podbitkę w domu, wyczaiłam małą dziurkę, a lata tego sporo. Co zrobić. Ponoć straż pożarna już się czymś takim nie zajmuje. Dziecko mi się boi, okien nie otwieram. Jest na to jakiś spraj I jak to zrobić bezpiecznie. Proszę o pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.pryskaj.pl/pl/p/Gasnica-na-osy-i-szerszenie-BROS-zasieg-do-6m-/128
Pryska się w otwór, z którego wylatują owady. Trzeba to zrobić wieczorem, gdy owady chowają się do gniazda na noc. Jedna gaśnica starcza na 1-2 pryśnięcia...

albo wizyta strażaków:)
image[url=http]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mielismy podobny klopot. Spraje nie dzialaly, max w koncu napsikal pronto w dziure I zakleil ja i juz nie przylatywaly. Skoro straz sie tym nie zahmuje to kto?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
znalazłam taką FIRMĘ
MR Service Usługi BiologaTerenowego, usuwanie gryzoni,kretów,prusaków,os i szerszeni
80-299 Gdańsk, Junony 31B/5
tel 883-956-817
mrservice@onet.eu
http://www.mrservice.type.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeżeli to pszczoły to są pod ochroną, więc jeśli się da usunąć gniazdo w całości to możesz zadzwonić nawet do kogoś kto ma pasiekę i sobie je zabierze i włączy do swojego roju, jeżeli to osy to idą do wytrucia, z tego co wiem to straż pożarna nadal się tym zajmuje, jeżeli miejsce ich bytowania zagraża mieszkańcom, zadzwoń na 998 tam Cię na pewno pokierują - dodaj, że masz małe dzieci. u nas gdzieś w pobliżu się zagniździły szerszenie i byli skłonni je usunąć tylko gniazda nie mogłam znaleźć. a jak wezwałam w zeszłym roku straż do gniazda pszczół w parku to przyjechali w 20 minut, zamknęli pół parku i zabrali pszczółki na wycieczkę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
to malutka dziurka w podbitce, tam jakoś weszły. Mąż wczoraj psiknął brosem i dzisiaj w prawdzie kilka sztuk w okolicy lata ale jakieś takie zdezorientowane i nie widzę żeby tam wlatywały. To dzikie pszczoły, takich nikt do pasieki nie weźmie bo oni hodują jakiś tam gatunek konkretny nie pamiętam nazwy. Wczoraj to drzwi frontowych nie mogłam otworzyć tyle tego tam latało.No zobaczymy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zadzwoń pod 998 na pewno ci pomogą, nawet jak nie przyjadą to coś poradzą. Lepiej nie truj ich na własną rękę bo jak poczują ze krolowa jest zagrożona to mogą się wsciec i zaatakowac
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wytruć dzikie pszczoły to jak zatruć rzekę czy podobnie... Ciekawe że ta sama osoba będzie użalać się nad sobą umierając na raka wywołanego niszczeniem środowiska. A to tylko fragment sprawiedliwości przyrody.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jaka suszarka do włosów? (36 odpowiedzi)

Czy możecie polecić suszarkę, która jak najmniej niszczy włosy i jednocześnie szybko suszy? Moja...

gdzie na wakacje samotna matka + dziecko (219 odpowiedzi)

Witam, zazwyczaj oferty dotyczą rodziny minimum 2+1, wtedy dziecko do 3 lat jest gratis. Jeśli...

Przeprowadzka- jaka firma? (36 odpowiedzi)

Jak w temacie, macie sprawdzona i niezbyt droga firme do przeprowadzek?Moze jakis forumkowy maz...

do góry