Widok

jak wygladaja wizyty u ginekologa z NFZ w ciazy

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, w zwiazku z tym, ze dzis sie dowiedzialam , ze jestemw ciazy zastanawiam sie nad lekarzem z nFZ.Za pierwszym razem chodzilam caly czas prywatnie,wiec wszystkie badania musialam robic sama.w zwiazu z tym, ze jestesmy na jednej pensji i musze tez prywatnie chodzic do endokrynologa chcialabym sie dowiedzic jak to wyglada z NFZ.Czy ginekolog wypisuje skierowanie na bezplatne badania? Czy dlugo sie czeka na wizyty?a moze ktos chodzi w ciazy do Przychodni na kolobrzeskiej do dr Bledzkiej? z gory dzieki za porady:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie problem z miejscami do ginekologa jest zawsze, ale panie w ciąży mają pierwszeństwo, więc mimo braku miejsc, na potrzebne wizyty zawsze się dostawałam i nie było z tym u mnie problemu. Skierowania też dostawałam, jedynie toksoplazmozę robiłam sama, ale też taniej bo załatwione przez doktor.
imageimage
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesli chodzi o ginekologa na NFZ to polecam doktora Zinkiewicza z przychodni na Jagiellonskiej.Rewelacyjny lekarz.Prowadzil mi cala ciaze.Nie robi problemow z wypisaniem skierowan na potrzebne badania i daje zwolnienia rowniez bez problemow.
Na pierwsza wizyte czeka sie ok.miesiacamoze troche wiecej ale pozniej ciezarne maja pierwszenstwo i na kazda kolejna wizyte wpisuja bez problemow regularnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodzę do invicty i też starałam sie zawsze na NFZ, ale rejesteracja jest zawsze 10 każdego m-ca i ciężko sie dostac. Poza tym wiekszośc badań trzeba robić płatnie. Więc nie polecam :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wygladaja dobrze ;) Mozesz sie najpierw zorientowac w kilku miejscach, gdzie krotsza kolejka, albo zapisac juz gdzies, a jak w miedzyczasie cos znajdziesz szybciej, to na pierwsza wizyte isc gdzie indziej. Zwykle na poczatku jest trudniej, ale jak juz cie gdzies maja jako ciezarna, to potem sie juz umawiasz bez problemu na kolejna wizyte. I badania sa refudowane, ale moze ci gin poradzic, zebys sobie cos dodatkowego na wlasny koszt dorobila (np toxoplazmoza IgG, bo IgM powinny byc refundowane). Warto sie troche najpierw rozejrzec, bo naprawde nie we wszystkich poradniach sa kolejki, no chyba, ze Ci zalezy na jakims konkretnym, "obleganym" ginekologu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
usg nie robią ci co wizyte tylko jak sie im chce a dokladniej 3 razy w ciagu ciazy;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tam nie narzekalam na nfz wiadomo byly okrojone badania ale lekarz był spoko
Ślub cywilny
image

Slub Kościelny

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

small design polecam!!! (3 odpowiedzi)

Najlepszy sklep internetowy!

Kasza manna do butelki (27 odpowiedzi)

hej Dziewczyny jakie proporcje dajecie tak żeby dziecko piło kaszę manne z butli. Cukier...

Kartony do przeprowadzki ! PILNE!!! (111 odpowiedzi)

Dziewczyny pomóżcie...w piątek czeka mnie przeprowadzka, a jeszcze nie mam kartonów. Potrzebuje...

do góry