Widok

jaka cena za os. w lokalu na chrzciny?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
może wiecie jak kształtują się ceny w lokalach za os/ np. obiad +ciasto na chrzciny? może polecacie jakieś fajne lokale w Gdyni?? kto ma doświadczenie proszę o opinie??
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Restauracja w Ogrodach na Władka IV, moja kolezanka tam robiła w zeszłym roku, była bardzo zadowolona, nie wiem jak cenowo ale kolezanka raczej ogromnej sumy by nie wydała :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
za przyjęcie dla 20 osób płaciłam 1600 zł
w tym było:
2 zupy
2 rodz. rybek
7 rodz. mięs
ziemniaczki
ryż
surówki
kawa i herbata
2 ciasta

no i lokal tylko dla nas :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiperku gdzie byla impreza? i jak wygladala sprawa z czasem? do ktorejs musiliscie sie wyniesc?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dworek Św. Antoniego w Sławutowie - miałam tam weselicho ;)

impra zaczynała się o 15 i mieliśmy czas do 21
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
150zl od osoby:
w tym:
4 rodzaje mięs
2 zupy
ziemniaki i ryz do wyboru
4 zestawy salatek
ciasto, ale tylko torcik
napoje ale tylko herbata i kawa

jesli chce sie dodatkowo jedzenie dla bezmięsnych tez jest w menu.
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aha, powyzej 10 osob cena od osoby 120zł:)...takze lepiej wiecej osob.
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podlacze sie pod watek ,a w Gdansku moze ktos polecic jakas knajpke :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam w Sopocie " Zatoke" na morzem-bardzo fajne miejsce, jedzenie bardzo dobre i cena dobra.Byłam tam na weselu, chrzcinach i sama tez tam robiłam hrzciny synkowi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli chodzi o okolice Wejherowa, to gorąco polecam Gościniec Wsi Spokojna. Miałam tam wesele :) www.wsispokojna.pl Jedzenie było przepyszne i dużo, cena przystępna (konkurencyjna dla trójmiejskich lokali) a miejsce przeurocze :)
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam swoje torty do wyboru do koloru, wszystko do uzgodnienia. Na chrzciny też "tworzę" dzieła :-). Moja galeria na www.picasaweb.google.pl/Martyna0578
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj Ania, to cena jak za wesele!!
My w Karczmie trzy dęby na Spacerowej płacimy 50zł od osoby, dzieci 50%
-zupa
-2 rodzaje mięsa
- ryba
- frytki
-ziemniaki z wody
-3 rodzaje surówek
- soki i woda bez po 0.5l na osobę
- kawa i herbata bez ograniczeń

ciasto mamy swoje, ale gdybym wybrała opcję z ich ciastem(, sernik i makowiec), to płaciłabym po 60 zł od osoby.

Inne lokale w Gdańsku o których wiem to:
- Likuluss 55zł za sam obiad, za resztę trzeba dopłacać
- Pani Walewska na Kartuskiej 60 zł obiad z ciastem
- Tenisowa na Zaspie menu od 40zł
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
TENISOWA ok ceny przystępne do wyboru kilka propozycji, cena już z napojami od 40 zł/1os, tort od nich(Pellowski) ale ciasto można swoje
napoje bez ograniczeń

CHATKA SMAKU kilka propozycji od 59zł do 89zł za osobę(trochę dużo) z napojami zimnymi i ciepłymi
można wnieść ciasto ale wtedy liczą każdy napój osobno

SWOJSKI SMAK wybiera się z karty ale ceny fajne i chyba na to się zdecydujemy po przeliczeniu wychodzi najtaniej a jedzenie mają pyszne, można wnieść ciasta swoje, tylko się płaci 20 zł dla kelnerów, żeby pokroili itd, obiady wykładają na półmiskach, ceny obiadów od 18 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas jedyny lokal w miare z warunkami w poblizu:(..niestyety, i ta maja oblożenie i ciezko z terminami. W miescie onkurencja to ceny nizsze, u nas 50zł to za stype z jednym obiadem biroą!..niestyty wyjscia nie ma jak si chce, my robimy w domu i tak.
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to sobie cenę narzucają. Ja też najchętniej zrobiłabym w domu, ale mamy jeden pokój i się nie pomieścimy, dlatego lokal.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas 31 zlotych od osoby i w tym :

3 rodzaje mies
ziemniaki
3 rodzaje surowek
6 rodzaji zimnych zakasek ( np. ryba w galarecie)
2 salatki
pieczywo, pieczarki marynowane, ogorki

napoje, ciasta i torty swoje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aleksandra a gdzie taki tani lokał?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdansk wrzeszcz restauracja lucynka ul.lelewela-70zlos dziecko 50%
-3 rodzaje zup-rosól z makaronem,zurek,borowikowa
-6 rodz mies-rolady,schabowy,kaczka nadziewana,udka faszerowane,rumsztyk,sznycel cielećy
-3 surowki
-ziemn,ryz,kasza,frytki
-kompocik
-patera owocówx3
-duzy tort
-3 rodzaje ciast
-lody

wszystko pyszne pieknie podane reszta do domku,,,polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam restaurację w Hotelu Królewskim na Ołowiance.W niedzielę jest szwedzki stół,50zł od osoby i każdy je co lubi i do wolo (oczywiście są przystawki,zupy,dania obiadowe i desery,kawa,herbata,zimne napoje do woli), my mieliśmy osobną salę,tzn.wydzieloną z dużej sali ale nie zamkniętą (było 20 osób).Jedzenie bardzo smaczne,elegancko i wcale niedrogo,czas nieograniczony-chyba:-)my byliśmy od 13-17.A ponieważ każdy się kręcił przy stołach z jedzeniem,ja mogłam sobie swobodnie spacerować z małym na rękach jak marudził i nikt nie był skrępowany.Także polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam Hipodrom Sopot-mamy tam za sobą weselicho-chrzciny i roczek maluszka teraz z niecierpliwością czekamy na Komunie -poprostu bajka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam restauracje Kameraną na Łąkowej może okolica nie fajna ale przy samym Tramwaju , za to smaczne domowe jedzonko , szefowa superr kobitka i robi wszystko co chcecie , ma swoje menu ułożone ale mozecie zmienić , ja dwa lata temu płaciłam po 33 zł za osobe + swoje ciasta, nie była to talerzówa mieliśmy po 3 mięsa na obiad , ryż ziemniaki, frytki, surówki i rosół z makaronem , póżniej ciasto i kawe nie robiliśmy kolacji, gdyż chciny mieliśmy w kościele na 13 nastą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdzie jest ten lokal ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam restaurację VNS w Gdańsku tam nie jest drogo a cenę można negocjować, a jedzenie super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
koniecznie podaj mi swojego maila lub inny kontakt:) te torty sa fantastyczne!!! niedlugo beda chrzciny mojego synka i bardzo bym chciala zebys cos wyczarowala:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agata - pod banerkiem Martszp masz adres Jej galerii i adres mailowy :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam, bo szukam jakiegos lokalu za ok. 50 zl od osoby w gdansku
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rewelacyjna restauracja "Tawerna grecka Luccullus" mija się most nad obwodnicą w okolicy Auchan i jedzie kawałek w kierunku Żukowa.
Od osoby 50 zł. Kuchnia naprawdę wykwintna. Ja jeżdzę tam na rózne okazje, ale pytałam kierowniczkę sali i powiedziała, że właśnie takie ceny 50 zł. Jest obiad dwudaniowy, ciasta. Tam jest bardzo ładnie, sa miejsca parkingowe. Zawsze przytulnie i gwarn. Duze stoły przy ktrych siedzą rodzinki, aż miło popatrzec.
Plecam bo jedzonko naprawdę klasa !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam:) może ktoś jeszcze poleci coś w gdańsku?
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My niedawno robilismy chrzciny w restauracji Kresowa na ul. Ogarnej. Przyjęcie organizowaliśmy na 12 osób - obiad + tort. Koszt 1200 zł - wszysto było bardzo smaczne. Polecamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja na chrzciny i na inne okolicznosci polecam pięknie wystrojona Osadę wedrowca w Mechelinkach, tam mieliśmy chrzciny

http://www.osadawedrowca.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jaka cena jest w tej Osadzie Wędrowca za os??
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my teraz mielismy chrzciny, w koncu wybralismy Hotel Galion, na Gorkach Zachodnich, nad samiutkim morzem.
Cena za osobe to 47 zl (bez ciast i torta) z napojami, sokami po pol litra na glowe, kawa i herbata do oporu. Jedzenie wybralam na polmiskach (mozna zazyczyc sobie tez "talerzowe"), mieso i rybki ktore zostaly zabralismy do domu.
Obsluga bardzo mila i szybka, jedzenie pyszne jak w domu i bardzo ladne wnetrze.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może ktoś jeszcze?:)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Kasza manna do butelki (27 odpowiedzi)

hej Dziewczyny jakie proporcje dajecie tak żeby dziecko piło kaszę manne z butli. Cukier...

Trampolina- jaki rozmiar wybrac? (15 odpowiedzi)

Hej, mamy w planie kupic trampoline,ale zupelnie nie wiemy jaki rozmiar kupic najlepiej,sa rozne...

czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ?? (28 odpowiedzi)

mam do Was pytanie...czy byście pojechały w 8 m.ciąży na majówkę nad jezioro?

do góry